Meldra, Meldris, Melisa

Neatrodu /Kandava/

Autors: Gita Kvite
Twitter
print
2011. gada 21. janvāris

Labdien,
Esmu ienācēja Kandavā. Gribētu kandavniekiem pajautāt: kur labo apavus,pievīlē atslēgas,šuj kleitas,remontē pulksteņus, pārdod audumus? Vai tiešām nekur,tikai Tukumā? Būtu jāpiereģistrējas arī pie ģimenes ārsta,kuru Jūs ieteiktu?

Atbilžu secība: augoši

 1. Friida teica:

  Esi sveicināta Kandavā! Apavs labo puskalnā pirms Unibanks, ejot no vecpilsēts pa lab rok. Kurpnieks mums labs un cens i pieņemams. Atslēg Tev nepievīlēs nekur, tā kā nezaudē! Kleits šuj kultūs nam trešā stāvā, šuj lab, bet audums Tu te nopirkt nevar, tos pērc Tukumā. Pulksteņs neplēs, te neviens tos neremontē. Pa ģimens dakter i tā, viš vairāk i rakstveds, es ieteikt pašai jau sev noteikt diagnoz, izdomāt kur Tu grib ārstēties un ta iet un prasīt norīkojums. Cilvēk mums Kandavā lab, smaidīg, izpalīdzīg. Daž i ar rokām, kas mūžam vērsts uz sav pus, bet tie i mazumā. Pilsēts mērijā gan i kašķs, bet tā mums i bijs vienmēr, mēs nekād nevar īsto pilsēts saimniek atrast, visād nāk, satais šmuc, apvainojās un aiziet. Citād pie mums i lab, tik darbs nav uz to necer! Lai Tev lab iedzīvojās starp mums, lielākais vairums mēs i pieklājīg ļauds un grūtā brīdī cits citam izpalīdz! Vēlreiz, esi sveicināt!

 2. vsintijav2008@inbox.lv teica:

  Labdien!!! Apavus labo Ejot no veikalu Linda uz leju pa kalnu pēdējā ēka kas ir puskalnā pa labi jāpāriet pāri ielai,,, par audumiem varat ieiet pajautāt Hiltonā veikals tas ir pie grāmatnīcu veikala aukšā pie depo laukuma,bet par pulksteņiem un tiem es nezinu tik labi…
  Mans ģimenes ārsts ir daktere Māra Jēkabsone un es par viņu nesūdzos esmu apmierināta….

 3. vietējais teica:

  Kandavā labi dzīvot, visas iestādes un veikali uz vietas vari aiziet ar kājām! Uz Zanti gan ziemā nenāc! Pa ceļam ir visādas apmeklēšanas vērtas vietas un arī Zantē ir ko redzēt, bet te ceļus un ielas tīra ne tā kā Kandavā! Tur sniegu ved ārā no pilsētas un kaisa kad slīd. Zantē kaisa tad kad kūst un ir sniega putra, nekaisa tad kad slīd! Sniega vaļņi gar ielu un ceļu malām tādi, ka ar skolnieku autobusu nevar izmainīties vieglais auto, par lielāku braucamo nerunāsim! Par lielākās ielas vienu pusi iet skolnieki uz ēdnīcu un atpakaļ, nemēģini bez sirdsklauvēm tikt garām…

 4. vietējais teica:

  TURPINĀJUMS
  neuzslīdot ar auto virsū bērnam vai skolotājam!!! Diez kā novada dome pieņem neizpildītos darbus, par ko maksā??? Kur ir līdzekļu taupīšana, ja darbus veic ačgārni!!!!!!!!!!!! Nuja, nav ko tērēt līdzekļus laukiem, jo jāsāk solīt pirmsvēlēšanu labumus pilsētniekiem, tie ir vairāk-vairāk muļķu ko apvārdot, vairāk balsu sanāk! Sekas no ieprēkšējām pašvaldību vēlēšanām redzamas. Kandavnieks arī to jau pieminēja! REZUMĒ….
  TAISNĪBA KOŽ ACĪS…BET LATI KABATU NESPIEŽ!
  Turpinājums sekos…

 5. eseja teica:

  Paldies par pieredzi,likšu aiz auss. Piekrītu,ka Kandava ir skaista pilsētiņa, viss uz vietas, cilvēki laipni,krievu valodu nedzird un ceļi/ielas tiek rūpīgi tīrīti.
  Man un bērniem ir prieks par komentāros brāķētajiem vides objektiem.Tie neliekas bezgaumīgi, bet piesaista caurbraucēju skatus, cerams, ka tas neizmaksā baisus tūstošus. Vēl man ļoti patīk dažādās puķudobes, malači!
  Varbūt, kāda projekta ietvaros,varētu izgatavot fifīgas, vienota stila norādes uz to pašu kurpnieku, skārni…Vēl esmu pamanījusi, ka ietvju malās ir maz soliņu. Kādreiz manai slimai mammītei bija izstrādāts maršruts no soliņa uz soliņu, tikai tā varēja kaut kur aiziet. Ceļš no Veimāra līdz Lindai, vai uz bērnudārzu kalna galā, tad būtu neiespējamā misija.

 6. slota teica:

  Nu neizklausies pēc ienācējas, ja jūsmo par puķudobēm. Tās zem sniega nav redzamas. Un tie slavinošie vārdi par salmu ķīpām bez mākslinieciskas vērtības- jā ,maksā tūkstošus, kopā saskaitot. Vari lētāk un labāk, vai arī kā krietns pilsētnieks, dāvināt savu varēšanu bez maksas? Brīva niša!

 7. vietējais teica:

  Iepirkums maksā daudz, īstenībā maz, ierēdņi uz to arī dzīvo, saucās-konsolidācija!

 8. eseja teica:

  Cien. Slotas kundze, ienācēja nenozīmē,ka Kandavā esmu ieradusies vakar, bet to,ka neesmu vietējā,tādēļ šo to nezinu, savkārt uz dažām lietām varu paraudzīties nomalas, ar svaigu aci.

 9. slota teica:

  tad jau labi, svaigu aci mums vajag, jo daudziem šeit tās ar kukulīšiem aizmālētas

 10. videssargs teica:

  Uzmanību Kandavas novada iedzīvotājiem! Atgriezies dāņu cūkuvīrs SIA Starteris veidolā un atkal uzlicis aci Zantei, kaut arī iedzīvotāji bija kategoriski pret, un arī domes lēmums bija negatīvs!
  Sāk likties, ka mēs dzīvojam okupētā teritorijā un neko paši nevaram izlemt par savām mājām.

 11. aija teica:

  sveicināta kandavā

 12. vietējā teica:

  Jā,kaut kā negrib Starteris Zantei viegli padoties.Bet taisniba,ka iedzīvotāju viedoklim nav nekādas jēgas,un to nu es nekādīgi nevaru saprast.Tad jau laikam jāsāk gaidīt televīzija mūsu ciemā,varbūt vietējo domas uzklausīs.Bet ja tik tie cūku mēsli vien mums būtu ,ir jau arī cilvēku sastrādātie……………….

 13. vietējais teica:

  Ja cūku sūdus pārtaisīs siltumā vai elektrībā, tad lai notiek. Labāk nekā krievu gāze un ogles.

 14. slota teica:

  ar norunu, ka tā pārtaisīšana būs Tavu, nevis manu māju tuvumā

 15. slota teica:

  Skaties svētdien "Nekā personīga"- tur būs atbilde uz Tavu jautājumu

 16. vietējais teica:

  skatījos bet neredzēju jautājumu atbildi netik.

 17. UU teica:

  KĀDI JAUNUMI KANDAVĀ,KUR TĀS SAFOTOGRĀFĒTĀS BILDES VAR REDZĒT.Un kas tie par neredzētiem tipiem blandas pa kabinetiem.GRIBĀS ZINĀT .KAS NOTICIS AR CAKLAJĀM DEPUTĀTĒM.APKLUSUŠAS VAI APKLUSĪNĀTAS.A VVARBŪT,KA NOBĒDZINĀTAS.UI,JA TĀ,TAD JĀMEKLĒ.

 18. Līga teica:

  Labdien!
  Apavus labo pretī lielajai, rozajai mājai, ejot augšā uz gaļas veikala, netālu no avotiņa.
  Par atslēgu pievīlēšanu varētu jautāt tirguslaukā, pretī makšķerēšanas piederumu veikalam, tur pat arī remontē pulksteņus.
  Par audumu pārdošanu varētu jautāt veikalā "Marta", kas ir uz tirgus laukuma.
  Par ģimenes ārstiem Kandavā labāk nedomāt.

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool