Pirmdiena, 2019. gada 24. jūnijs
Jānis

Ja esmu riska grupā, neesmu vairs cilvēks????

Twitter
print
2014. gada 30. maijs

Labdien. Iesākumā aprakstīšu situāciju. Pagājušā gada maijā atbrīvojos no ieslodzījuma un pēc likuma man pienākas dzīvojamā platība, jo esmu riska grupā. Pagājušā gada augustā tiku uzņemts rindā. Man ir sieva un divi bērni, vienam 6 gadi, otram vēl nav gadiņš. Šogad maija mēnesī, pēc ilgām pārrunām ar Tukuma domi, esmu no Tukuma, man tika iedotas atslēgas, lai eju apskatīties dzīvojamo platību. Nu tad tādēļ arī jums rakstu, jo dzīvojamā platība ir drausmīgā stāvoklī. Antisanitāri apstākļi, bez jebkādām ērtībām, kriminogēnā rajonā. Pielikumā pievienoju fotogrāfijas no šīs dzīvojamās platības, lai varat par to pārliecināties paši. Vai tiešām netiek ņemts vērā, ka ģimenē ir divi mazi bērni, no kuriem vienam nav pat gadiņš?? Ierādot man šādu dzīves vietu, tiek pārkāptas manu bērnu tiesības!!!! Kā arī minot Tukuma domei, ka rajons kurā man tiek ierādīta dzīvesvieta ir kriminogēns, man tika norādīts, ka esmu taču no cietuma!!! Vai tas nozīmē, ka mani apzināti cenšas grūst atpakaļ cietumā?? Kā arī minot to, ka ir tukši sociālie dzīvokļi labos rajonos, kurus pats personīgi piedāvāju aizbraukt un parādīt, man tika atbildēts, ka juridiski šie dzīvokļi tukši neesot. Tātad faktiski sanāk, ka dzīvokļi ir brīvi!!! Ja esmu riska grupā nozīmē ka neesmu vairs cilvēks???

Atbilžu secība: augoši

 1. janislemesonoks teica:

  Pievienoju dažus foto no šī dzīvokļa

 2. janislemesonoks teica:

  Heh foto pievienot neizdodas, bet ja kādam ir interese, prasiet, nosūtīšu.

 3. ssss teica:

  Tagad zināšu ja es savai ģimenei vēlos savu dzīvokli jāsūta vīrs cietumā:(
  Jo strādājošai kārtīgai ģimenei nekas nepienākas ja arī ir 2 bērni;)
  Domāju ka jānovērtē tas kas ir iedots par velti un jāsāk vien pašam strādāt:)

 4. Lemešonoka kungs! teica:

  Nav ko taisīt bērnu,ja nav kur dzīvot! 100 punkti,ka drīz jau Tev būs 3 bērni un tad varēsi vēl vairāk gaudot,cik viss ir slikti!
  Pats savas vainas dēļ nonāci cietumā,pats tos bērnus arī taisīji,beidz sūdzēties un ej pelnīt!

 5. nja teica:

  Viena daļa sabiedrības tik ļoti pieradusi, ka viss tiek ieliets ar karoti mutē! Reiz sāciet uzņemties atbildību un meklēt risinājumus paši, nevis tikai pieprasīt: man pienākas, man pienākas! Un lūdzu pārstājiet kā iežēlināšanas līdzekli izmantot tos bērnus! Pelniet un uzturiet savu ģimeni uz veselību!

 6. asnīte teica:

  un tu esi tāds vārgulis, ka nespēj atremontēt vienu dzīvokli? Nemāki sapravīt sienas un tapetes uzlīmēt? Ievilkt ūdeni un uzlikt klozetpodu? Kad ienācu šajā dzīvoklī, kur tagad dzīvoju, tas bija pilnīgi izdedzis, bez logiem un durvīm, melns kā katla dibens. Trijos mēnešos iztaisījām remontu, smuks sanāca.Neko tikai nedarīt, davai man visu gatavu, man tak pienākas. Viens slinks loderis.

 7. duuriite teica:

  Jāni! Cietums beidzies, tagad vairs klāt neviens neko nenesīs. Domāju, ka daļa teiks- a par ko viņam dzīvoklis, bet man -ne. Tā ka daļa domā, ka esat nevis riska kategorijā, bet izredzēto kategorijā. Un cik nodokļu maksātājiem būs par Jujms ilgi jārūpējas??????????????

 8. pijolīte teica:

  1. Jā, taisni šausmas par to domi! Ir ieradies viens kaupēns un viņam nav iedots dzīvoklis Žizņevska mājā! Un arī antisanitāriju tā dome nav novērsusi, nu kā tā var! Un lūdzu, mīļā Dome, pie reizes arī manu puķu dobi izravējiet, jo man, ziniet, kaut kā pašai negribas. Vēl es gribētu, lai dome man atnāk un logus dzīvoklī nomazgā!
  2. Bet humors labs tik un tā:
  senāk teica gans- tagad ganību operators, senāk teica m…., tagad- brīvās profesijas pārstāve, senāk-…, piem. kaupēns, tagad- riska grupas pārstāvis!

 9. elgreko teica:

  diez vai es gribētu Žizņevska mājā dzīvokli

 10. Nu nevajag teica:

  Nevajag ņirgāties par cilvēkiem, ja neziniet kaut ko tuvāk par viņu.

  Kolēģi rādīja kaut kādā saitē šī “dzīvokļa” bildi. Tas nav pat malkas šķūnis! Varētu diskutēt daudz un dikti, bet kaut kur jau cilvēciskā robeža pastāv, un ņirgāties par cilvēkiem nav atļauts!

  • s. teica:

   tieši par to pašu iedomājos, ir visādi gadījumi un tā,bet cilvēciskā puse pazūd. Un ja nu pašiem reiz dzīvē ierādītu tādu
   dzīvokli, nez patiktu??? būtu priecīgi, ka neierādīja labā stāvoklī,….eh …

  • Kasiks teica:

   Arī redzēju to dzīvokli. Pašvaldībai ir pienākums risināt iedzīvotāju sociālās problēmas, it īpaši jau riska grupām. Bet tādu saukt par dzīvokli, tad jau labāk būtu pateikuši ka nav nekaa ko piedāvāt.

 11. Jana teica:

  Skumji, ka bērniem jācieš, jo viņi jau nav vainīgi pie šīs situācijas. Iepriecina, ka pats izbijušais cietumnieks ir sapratis visa šī kriminālā posta sekas un ietekmi. Cienījamie Tukumnieki, lai izsakās nosodoši tikai tie, kas ir balti un pūkaini likuma priekšā, pārējie – paklusējiet! Cilvēks savu sodu ir izcietis, nevēlas vairs cietumā nonākt, par bērniem rūpējas, par ko viņu norejat?! Vai varat iedomāties, kāpēc ir tāds likums, ka šos cilvēkus nodrošina ar dzīvojamo platību? Vai cietumā bija iespēja nopelnīt dzīvoklim? Vai namīpašnieks izdos īrei dzīvokli izbijušam cietumniekam? Ja jau tāda situācija radās, ka cilvēkam ar 2 maziem bērniem nav kur dzīvot, tad tāpēc nevajag mesties pamācīt un nosodīt. Mūsu sabiedrībā cilvēcības ir palicis tik maz, ka gribas novēlēt- lai katrs dabū tik pat cilvēcīguma pretī, cik pats devis!

 12. Zann teica:

  Ziniet nu nesaprotu… Lai kāds tas dzīvoklis būtu, bet tev viņš ir iedots! Ir iespēja dzīvot. Lai kāda, bet jumts virs galvas! Tev nav jādzīvo uz ielas! Nepatīk, tad nekādu problēmu! Sameklē darbu un meklē labāku iespēju dzīvesvietai! Pieņem to ko tev sniedz par velti. Visas tās runas par nelabvēlīgo rajonu… Nu tik gudri, tik gudri.. Viss no paša atkarīgs, ja negribēsi tad neviens tevi atpakaļ cietumā neraus. Vienkārša nekaunība… Apelēt pie kāda(nezin kāda) sirdsapziņas, ka redz nabadziņu iestumj nelabvēlīgā rajonā, ka nu atkal būs iespēja norauties??? Smieklīgi un nekaunīgi…Tad jau varbūt labāk i nesākt nemaz dzīvi iekārtot, bet apzagties un būs kur dzīvot??? Vai kāds cits ir vainīgs, ka nespēj savas dziņas valdīt??? Nekur nav šķiet kā attaisnojoš iemesls cita pamudinājums! Ir tāds teiciens – dāvinātam zirgam mutē neskatās! Un kadas bērnu tiesības tiek pārkāptas? Atkal jau ķeramies pie dzirdētiem saukļiem? Ja radīji bērnu, tad arī rēķinājies, ka viņam ir jānodrošina adekvātas dzīvotiespējas!Tev kā tēvam!!! Ja to nespēj, tad darbs bāriņtiesai! Diemžēl nākas piekrist tiem, kas saka, ka jāsūta vīri cietumā un dabūs palīdžibu, dživokli!! It kā mums pārējiem, godīgajiem kāds visu par velti dotu. Jā, es piekrītu, ka varam nonākt dažādāsdzīves situācijās, arī cietumā..Bet pēctam kaut ko pierprasīt.. Vai nepietiek ar to, ka paēdis biji no mūsu pārējo nodokļu maksātāju naudas???

 13. mierpilsoniitis teica:

  a kad paarkaapi likumu,par ko domaaji?nekas tev peec likuma nepienaakas,saac straadaat un iiree dziivokli nevis kaa baaba njaudi,man pienaakas

 14. Piedāvājums nav garām un nopietni. teica:

  Piedāvājums nav garām un nopietni.
  Jums ir nepieciešams kredīts, bet jūs esat noraidīja bankas vai finanšu iestāde, kas lūdz jums ar jūsu ikmēneša terminiem nesaderība atpakaļ, no pārmērīgas procentu likmes. Jūs vēlaties aizdevumu, lai apmierinātu savas vajadzības. Nekādu problēmu. Neatkarīgi no jūsu finansiālo situāciju, es piedāvāju hipotēkas, komerciālu aizdevumu, starptautisko aizdevumu, personas aizdevumiem, ekskluzīvas aizdevumus un izglītības aizdevumiem. Es piedāvāt aizdevumus pieejamus tiem uzņēmumiem, un daudzi citi. Jums ir patiešām nepieciešama, tad sazināties. E-pasts: monnetdavid5@gmail.com

 15. Lazic teica:

  Izsaki kreditu 48 stundu laika
  Sveiki,
  Jums vajadziga izteikt kreditu? Mes piedavajam kreditus 720000 EUROS Piemeram 2000 EUROS ar atbildi 48 stundu laika, ja jums nav padarit objekts kriminalvajašanu.
  Ta ir vienkarša, atra un diskreta. Vairak informacijas, ludzu, sazinieties ar viniem.
  E-pasts: jadrankalazic9@inbox.lv

  Daudzi apsveikumi.

 16. Renata teica:

  Aizdevuma hipotēku
  Vai jūs meklējat finansējumu, lai atdzīvināt savu darbību, īstenot projektu, kur jūsu parādiem vai jums ir nepieciešama nauda, citu iemeslu dēļ, bet diemžēl banka lūdz jūs nosacījumiem, kas jūs nespēj aizpildīt.Ne vairāk rūpes, lai to izdarītu , E koma co-op, grupējuma Dalībniekiem lielākā daļa Ekonomikas devēju un pārdevēju, Metālu, zelta un Dimanta klausās, lai jums palīdzētu. Mēs dot aizdevumus, sākot no 5000 EIRO līdz 900,000 EIRO, lai jebkura persona vai uzņēmumi, kas spēj izpildīt savas saistības. Es neesmu Banku un mums nav nepieciešams daudz dokumentu, lai uzticēties jums ,bet jums ir jābūt personai, Taisnīgi , Godīgi , Gudri un Uzticami. Procentu likme svārstās no 2% gadā.
  Šeit ir jomas, kurās mēs var palīdzēt jums:

  * Finanšu
  * Nekustamā īpašuma aizdevumu
  * Ieguldījumu gatavs
  * Automašīnu aizdevumu
  * Parāda konsolidāciju
  * Kredītlīnija
  * Otrais hipotēku
  * Izpirkšanas kredīta
  * Personas aizdevums

  Email: herofinance90@gmail.com

Atbildēt

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool