Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna

Gribētu dzirdēt Jūsu viedokli Tukumnieki!…”Hesburger”

Edmunds Jurēvics
Twitter
print
2013. gada 9. februāris

Kāds ir Jūsu viedoklis par “Hesburger” būvniecību Tukumā pie Tukuma 2.vidusskolas? Vai atbalstiet vai nē?

Būs interesanti dzirdēt Jūsu domas.

Atbilžu secība: augoši

 1. Anese teica:

  Sveiki! Manuprāt šādu “ēstuvju” esamība izglītības iestāžu tuvumā būtu jāaizliedz ar likumu. Es un mana ģimene ir noteikti PRET “Hesburer” būvniecību!

 2. Edd teica:

  Neviens jau nespiedīs cilvēkus ēst tur, tie kas vēlēsies, tie arī ies un ēdīs, tāpat lielākā daļa Tukuma iedzīvotāju ikdienā lieto neveselīgu pārtiku, esmu par šīs ēstuves būvniecību, protams vieta varēja būt cita.

 3. Apnikušas picas, gribu burgerus teica:

  PAR ar abām rokām! Beidzot civilizācija ienāk Tukumā, nepagāja ne 20 gadi.

 4. protams pret teica:

  Hesburgers nestāv klāt mājas maizītēm, pie tam finansiāli ļoti dārgs un neizdevīgs.

 5. LK teica:

  Esmu pret ar abām rokām. Neveselīga pārtika un pavisam nepareiza vietas izvēle. Būs kašķis starp skolēniem, vecākiem un skolotājiem. Vecāki un skolotāji neatbalstīs, ka skolēni starpbrīžos skrien uz ēstuvi,ēdīs “nejēdzības”, kavēs stundas sākumu.

  • LM teica:

   pilnīgi garām -esmu par ar abām rokām. Normāla pārtika un pavisam normāla vietas izvēle – vienmēr blakus Nestei. Nebūs kašķis starp skolēniem, vecākiem un skolotājiem.Tukums, starp citu, ir 9 lielākā Latvijas pilsēta un, pat tādā sīkvietā kā Saldus, sen jau ir šāda tipa ēstuve!Un, kurš negrib, tur arī neiegriezīsies.

  • Sandra teica:

   skolēni tik un tā aizskries uz veikalu, kafe. nav jau attāls lauku pagasts, tomēr pilsēta.Skolēniem ir jāmāca par veselīgu uzturu, nevis jāaizliedz. kā zināms aizliegtais auglis vienmēr bijis tas gardākais

 6. paragrāfs teica:

  Manu repliku par satiksmes lietām pie ēstuves skatīt pie ziņu komentāriem.

 7. Juris teica:

  Esmu tikai par jo katra sakoptā vieta pilsētā ir ok!

 8. ance teica:

  Esmu par. Domājot par to, ka tiks radītas jaunas darba vietas. Par iespēju tajā ēst vai nē, tā ir katra paša izvēle,jo man tā nav problēma,jo ne jau nu katru dienu, pat ne mēnesi tajā tik un tā neēdīšu, varbūt šad un tad…

 9. Zane teica:

  Esmu par! Neviens, nevienu nespiež iet tur ēst. Tāpat ar varu nevienam neliks ēst šo pārtiku. Tad kāds pret?? Cita lieta, ja šāda ēstuve būtu obligāts pasākums skolā. Bet, ja ir dota izvēle, tad aŗi izvēlēsies tie kas gribēs un neizvēlēsie stie kas negribēs. Muļķīgi iedomāties, ka ēstuve vainīga pie tā, ka cilvēks ēd neveselīgu pārtiku. Katram ir pašam tiesības izvēlēties. Ja bērnam jau ģimenē būs ieaudzināti veselīga uztura principi viņš aŗi neies un neēdīs to hamburgeru. Kas gribēs atradīs ko citu. Cik daudz veselīgāka ir tā pati pica??? Tie paši samičkātie salātiņi veikalos ko skolnieki iet un pērk pusdienlaikos? Utt utjp. Tad jau jānošķūrē gandrīz viss no zemes virsas, lai nekam netiek klāt 🙂

 10. vajag vajag teica:

  vajg vajg… kkas savdaaks vismaz, brugeri no picaam baigi neatshkjiras, nekas veseliigaaks nav, taka domaju nav noziimes ir vai nav!!!

 11. Andrejs. teica:

  Domāju, ka par sliktu jau nebūs, ja Tukumā būs jaunas darba vietas. Sakopts stūrītis pilsētā. Tieši tā, neviens nevienu nespiež iet un lietot Hesburger pakalpojumus. Tas paliek katra paša ziņā. Skumji ir tas, ka tas būs blakus Tukuma 2 vidusskolai, jo pastāv liels risks, ka daudzi jaunieši sāks noēsties un neveselīgi dzīvot. Jo sabojāt sevi ir vieglāk nekā izārstēt un būt veselam.
  Bet pret nebūšu, lai vis rit savu gaitu.

 12. z teica:

  Esmu par. Vismaz vel viena vieta bus,kur ar draugiem varees normaali paseedeet.:))

 13. Ewi teica:

  Ļoti laba ideja! Hesburgeram noteikti Tukumā būs labs noiets! :)) Uz priekšu!

 14. Arnolds teica:

  Vienozīmīgi par! Un vai tad tie superneto čipši ir veselīgāki, ko bērni skrien starpbrīžos pirkt? Tā pat bērni iznieko to naudu saldumos, un neveselīgajā pārtikā ! Nedomāju , ka no 9-12 klasei visi skries kā pārgavļi uz to Hesburgeru!

 15. Marta teica:

  Noteikti PAR!! kaa jau ieprieks mineja-neviens nevienu nespiediis tur est! esburgera pardodas ne tikai burgeri-ari veseliigi salaati!:p
  Un vai tad arii nebuutu labaak uzeest kaadu burgeru nekaa katru starpbriidi skriet piipeet,kaa tas notiek!??
  Cik daudz skolenu ed veseligo skolas ednicas edienu? Kaa ir ”garais” starpbriidis taa ir pilns Narvesens ar hotdogu miliem,pilns Mego peec picinaam un nemaz nerunaajot par Maximu,kur ieskrien pakert kolu un kaadu sokoladiiti! CIK GARSS TIK PLATS!!
  Hesburgera darba laiks ari ir sirdij tikams! Lielaka dala Hesburgeru dtrada darbadienas un 7dienas lidz 23iem un piekdienas,sestdienas lidz pat 2iem nakti!1 Vismaz,kaut kada kustiba butu Tukuma,citadi Tukums 7dienas dienas ir taka izmiris!!

  +veell vecaakiem ar maziem bernim!Tukuma vieniga vieta,kur var nomainiit berniem pamperus ir Statoils,buutu veel viena!

 16. labu ēstgribu teica:

  Mīļie bērni, tad kad uzzināsiet par Hesburgeru vairāk, no kā un kur audzēts vēl ilgi negribēsies ēst!

  • tukumsdegole teica:

   Nu pagaidi nekur nekas nav normāli gatavots. Tajās pašās desās ir sazin kādi pretīgumi, tad jau vispāŗ jāēd tikai kartupeļi un viss tas ko savā dārzā izaudzē.

 17. Zeltmatīte. teica:

  Vai kāds zina kur paliks iedzīvotaji kas dzīvoja tajā majiņā?!

 18. fedja teica:

  Bus dazas darba vietas, Maximas aldzinas limenis,vesligi, gardi.Vajag likvidet to zemnieku tirgu unta vieta treknos veseligos hotdagus razot.

 19. fedja teica:

  aizvedisu tev vaboles un nezales un citus puveklus.

  • Ved tik šurp teica:

   Kā tad, man viens lauciņš pašu ēšanai, otrs pārdošanai tādiem kā tu. Bet par puvekļiem še tev zinātniskais traktāts –

   “Patreizējā graudkopība veicina dažādu pelējuma sēņu rašanos- jo nenovāktie salmi uz laukiem pūst, tur attīstās nenormālākais pelējumu apjoms, kas pamazām pārņem itin visu. Un daži pelējumi tie, kas saistīti ar pašu augu izdzīvošanu, tiek nomigloti, bet lielākā daļa nonāk graudos- tālāk- maizē un citos izstrādājumos. Agrāk nekad maize tik ātri nepelēja- arī tā, kas ir bez plēves, tagad uzturā lietot klijas ir neiespējami, jo tur ir pilns ar pelējuma sēnēm. Visa lopbarība ar to ir pilna- jau piens, ko iegūst no govīm, kas ēdušas šos pelējuma pilnos graudus, ir pilns ar mikotoksīniem, tie pāriet arī citos piena produktos. Patreizējā augkopība visā pasaulē ir nodrošinājuasi triumfa gājienu tādiem mikotoksīniem kā aflatoksīni, ohratoksīni, fumonizīni, zearelons un vēl daudzi citi. 2012 gads bija šajā ziņā izcils-pat 80 % no pārbaudītajiem paraugiem bija pilni ar dažādiem toksīniem. Un tas ir arī rezultāts pašreizējai pārcentīgai un nepareizai dažādu ķimijpreparātu lietošanai.”

 20. Mamma! teica:

  Mīļie cilvēki! Vai esat pavērojuši kādas ir tagad jauniešu figūras! neesat padomājuši kad tas ir tikai no tiem hamburgeriem un picām!!! varbūt tad veram to bodīti – ēstuvi vaļā un tad taisam jauno šovu jauniešiem resns un vēl resnāks :D:D:D:D būs gan jaunas darba vietas un būs arī tv ko rādīt 😀

  • Pica nav vainīga teica:

   Resni dibeni ir no hormoniem kurus izmanto gaļas ražošanai. Ja ēd piemēram siera burgeri, kas ir maize un siers, nekas tāds rasties nevar.

  • Negribi neej, nav spiesta lieta teica:

   Tie kas negrib tie neēd. Tukumā vispār nav kur aiziet ieēst. Tur vismaz paņem kaut vai vienu burgerīti vai arī tur ir saldie ēdieni saldējuma kokteiļi. Vismaz daudz tas nemaksā un piemēram tādā ziemā ir kur aiziet pasēdēt, jo ne viesiem ir lielas mājas lai varētu ar draugiem tur sēdēt. Protams daudzi jau to nesaprot, jo nezin kā tas ir ka ir mazs džīvoklītis un gribas gan vecākiem gan arī bērniem kaut kur kopā ar draugiem pasēdēt. Vecāki grib mierigi pasēdēt ar kafijas tasi rokāš un parunā ar draugiem to var mājāš, bet kur iet bērnu draugi? Klāt pie pieaugušajiem? Man personīgi nepatīk, ka bērni nāk un klausās visu ko pieaugušie runā.

 21. Vārds teica:

  Interesanti, par kādu naudu tad tie vidusskolnieki tur skries tas tomeer buutu vecaaku paarzinjaa kontroleet, cik daudz un kaaa kabatas nauda tiek teereeta.

  un mīļās mammas… tie resnie beerni kas ir te piemineeti… hi hi… pashas esat sabarojushas, pashas esat ljaavushas taadiem buut… a tagad te spreegaa par to, ka hesiitis buus… a *ulji?

  • Vārds vietā teica:

   Tik tiešām ja paskatās kādas tās mātes pašas norijušās kā cūkas resnām pakaļām nekaunas staigāt. Kur lai bērns iemācās ēšanas kultūru, kā ne skatoties uz savu māti. Bet tā baro ar maizi, kotletēm un kartupeļiem, to pašu ko hesītī.

 22. E teica:

  Pret Hesburgera ienākšanu Tukumā neiebilstu, bet esmu pret tā plānoto atrašanās vietu. Tāda veida ēstuves atrašanās tik tuvu izglītības iestādei noteikti nav pieļaujama.

 23. Anonīms teica:

  Lūdzu bet lai tur būtu lēti ēdieni ,-zupa Ls. 0.30,
  pankūkas Ls. 0.40, kotlete ar kartupeķiem ls. o.60 un ne dārgāk!

 24. PAR teica:

  ESMU PAR LIDOSTU UN PAR HESBURGER

 25. Aija teica:

  Es esmu PAR Hesburger ienākšanu Tukumā. Mūsu pilsēta tā jau ir apdalītās lomā pārējo pilsētu vidū. Pirmkārt būs darba vietas, otrkārt sakopta vide tā apkārtnē, treškārt tas būs kaut kas savādāks uz neskaitāmo lombardu, spēļu zāļu un dzertuvju fona. Ēst vai neēst hesburgerus-katra paša brīva izvēle.

 26. X teica:

  Esmu PAR! Taapat skolnieki peerk picas un bulcinjas veikalos. Taas tik pat neveseliigas kaa burgeri. Taatad starpiiba nekaada ko eed!

 27. X teica:

  Un nevajag dot taas lielaas kabatas naudas. Taa kaa vecaaki vien pashi vainiigi!

  • k... teica:

   Jā ,šis jautājums, par kabatas naudām, skolniekiem uz skolu būtu īpaši jāizskata un ar iekšējiem kārtības noteikumiem jāaizliedz ņemt līdzi! Jo vecākiem katram par sevi atsevišķi arī nav iespējams cīnīties – vieni vecāki dod, citi nedos – sāksies aizņemšanās,tātad parādi un tad virkne visādu citādu problēmu! To tikai var apkarot visiem kopīgiem spēkiem!

 28. zirgs teica:

  Tev jau kā reiz vajag Hesburgeru:)

 29. vetis teica:

  Cilvēks ir ieprogramēts jau no dzimšanas. Vai nu viņš klausa vai neklausa skolotājus ,vecākus un mediķus.
  Jauna tipa ēstuve te neko nenoteiks.Viņi iegūs,ja tur varēs dabūt arī kafiju un kādu smalkmaizīti.Jo latviešiem bez tā neiztikt. Arī sakopta vide un darba vietas, liek man teikt. Lai jau ceļ.

 30. Burger teica:

  ak šie tuklie Tukumnieki

  • Labais teica:

   Nebrauc tukumniekiem virsū!!!Ne nu tukli nekā.Vispirms uz sevi paskaties.Neesi nekāda Būhenvaldes lakstīgala:))))
   Un vispār….tukumnieki ir viskrutākie…skaidrs?
   P.S.Hesburgeru lai ceļ droši.Būs vēl viena gaiša oāzīte tumšajos vakaros.Bet,ko un vai tur ēst vai nē,lai paliek katra paša ziņā!

 31. hehe teica:

  raadaas ka lielaakais vairaakums par, nesanaks naakamajaas veeleeshanaaas leetas balsis RP nozvejot 🙂

 32. .... teica:

  Esmu par, bet vieta varēja būt cita…. Tomēr skola…un zinot skoleenus… taa tik dragaas starbriizhos un pusdienaas…

 33. saule teica:

  Vai tiešām Tukumā nav neviena uzņēmēja, kurš varētu ražot un pārdot veselīgu un pievilcīgu alternatīvu šiem burgeriem, bet par saprātīgu cenu?

 34. Santa teica:

  Hesburger Tukumā nav slikta ideja, bEt ne skolas tuvumā[ neviens jau nespiež ēst, jā, bet vai bērniem to ieskaidrosi, ka nedrīkst ] !!!! Kāds dzirdēja par Jelgavas Maķīti ?[McDonald’s] skolas tuvumā ? SKOLU SLĒDZ CIET , DIENAS LAIKĀ, LAI BĒRNI STARPBRĪŽOS NESKRIEN ĒST , tie bērni pa logiem lien ārā !!![pati biju iegājusi maķīti, un skats šausmīgs , “visa” skola maķītī bombī 😀

 35. klientu konsultants teica:

  es PAR HESBURGERU tomer dievs sadzirdeeja manas lugssanas

 36. vesels kā rukts teica:

  Par veselīgo pārtiku ir tāda lieta , ka ja tādu veikalu vai ēstuvi uztaisītu , tad īsā laikā viņa benkrotētu , jo cilvēkiem jau ir cietā diskā ieprogrammējies , ka viss sliktais ir tas garšīgākais . Civēki ar vien paliek stulbāki , aprobežotāki un pilnīgi neatbalsta neko veselīgu līdz brīdim kad dzīvība sāk ļodzīties no visiem tiem sūdiem ko saēdušies . Burgermāja rullles , to es jums saku droši , atpakaļceļa nekad nebūs , un neviens zem kartupeli kad stādīs ar rociņu mazu sūda pļeku nekad neliks . Mūsu bērni to Burgermāju gāzīs nost , viņiem bizness ies uz urravām !

 37. ZZZ teica:

  Es TIKAI PAR,KAM NEPATĪK LAI IET AR LĪKUMU GARĀM,TĀ KA NESASKATU NEKDU PROBLĒMU!Cik es esu redzējis bērni skrien uz Maximu un pēr čipšus ar kolām,vai tad tas ir veselīgi?????ES DOMĀJU KA NĒ,TĀ KĀ HESBURGERA CELTNIECĪBAI NESASKATU NEKADAS PROBLĒMAS!

  • ( .. ) teica:

   Problēmas hesburgera celtniecībā saskata tikai dažas mātes, kuras pašas ar xxl dibeniem staigā un nav spējušas iemācīt saviem bērniem uztura kultūru. Vienīgais ko viņām var ieteikt, mājās pēc iespējas biežāk demonstrēt savu pretīgo celulītu, lai bērniem jau no bērnības ir trauma un izaugot varbūt neēd to neveselīgo pārtiku.

 38. Katrs pats gudrs ko ēd , veselība viena. teica:

  NU no globalizācijas jau neizmuksi, no vienas puses jau labi ir , kaut vai ja gadā vienreiz sagribās piestumt vēderu ar kaut ko neveselīgu tad tev nav jābrauc uz Rīgu _jūrmalu, vai Jelgavu, bet no otras puses vietu varēja citu izvēlēties pauzeru pļāsvas vai jauntukumā kaut kur blakus tam būvmateriāla veikalam.

 39. Macdonaldu lūdzu un protams ne pie skolām. teica:

  Ļoti žēl kad protams tas nav Macdonalds hmmm Hesburgers jau nav garšīgi

  • Parasti blakus benzīntakam. teica:

   Hesburgers pat garšīgāk, super mērcītes. Bet gaumes jau dažādas.

  • NEēD teica:

   Laikam neesi izvēlējusies savu brugeri ja reiz saki ka hesītī nav garšīgi. Salīdzīnājumā ar Maķīti, hesītī vismaz var atļauties kaut ko nopirkt bet maķīti pat kolu pa to naudu nenopirksi. Un vot tur tiešām nav ne izvēlēs tādas ne arī garšas.

 40. zinatajs teica:

  .. jums jau neprasa par but vai nebut.. Bus 😉 tas ir biznes skola- labi sichi pilns, naudinjas nak.
  .. treknakai nakotnei zaljo gaismu.. labak darzenju kiosku ar veseligu partiku, bet ko tad zemniekus jau nevar celt, labak lai pilsetai nauda nak 😉
  .. tukums2 stacija varetu 😀 bet ja savadak lai kur butu cilveki barosies, un katram bus ko maaga iemest..

 41. mestnijs teica:

  Pie šūles nevajadzēja gan!Kurš dunduks to atļāva?

 42. Rude teica:

  Nē nav te pie skolas vaidzīgs nekāds “Hesburger” nav ko ķīmijas ēst jo pate arī nepērku visādus mēslus par tādām cenām un te ir skolai stadijos kur notiek sporta stundas un šinī stadionā pat notiek sporta nodarbūbas mūsu Tukumā Smukumā nav ko bojāt skatu un arī vispār tāds te nav vajadzīgs jo tas ir neveselīgs ēdiens jo bērniem tiek dotas tēriņa naudas priekš kauko veselīgu,bet tad pirks visādus mēslus kas bojā tik veselību jo pati dzīvoju tieši pretī stadionam un redzu kad bērni šeit nodarbojas ar sportu un pie skolas nav pat citā vietā vaidzīgs lai ceļ kur citur?

 43. KATIK teica:

  Pie skolas jau labāk, tāpat bērni skraida uz Maximu, bet tā būs tuvāk. Ekonomiku celsim caur bērniem….

 44. dankio teica:

  vienalga, gribēs ēdīs tāpat…var ari nedot naudu Hesītim skolniekam.

 45. Marko teica:

  Nu kas tur ar to iestādi, cels vai necels? Nekas nenotiekas. Vietai jau nav nozīmes kur ceļ, tā pat jau ies uz turieni, skolas vai pēc skolas laikā. Kā jau tika minēts tiek piedāvāti arī veselīgi ēdieni, ko pērk tā jau ir paša cilvēka ziņā.

 46. Dans teica:

  Ar visām četrām pret,jo tur pie skolas celt nedrīkst.TO arī nepieļauj pilsētas saistošie noteikumi .KURUS CERAMS DEPUTĀTI UN PĀRĒJĀS AUKSTI STĀVOŠĀS PERSONAS IEVĒROS…..Jāceļ ir pauzera pļavā,dzelzceļa stacijā,autoostā,pie pienotavas kalnā.Tur ir īstās vietas nevis pie skola kur mācās mūsu bērni,un benzīntanka teritorijā.

 47. Ivars teica:

  Paskatieties uz bezformīgajiem amerikāņu apaļajiem bērniem un tad jautājiet.Viennozīmīgi- nē.

 48. Inna teica:

  Protams esmu pret,jo mūsu bērniem nevajag Hesburgerus,pietiek tāpat neveselīgas pārtikas,bet ko nu …ir jau nolemts.

 49. PAR teica:

  Ko jūs tur pukstat,kāda atšķirība,ka ceļ pie skolas.Tāpēc bērnam ir vecāki,kuri var izskaidrot,kas ir veselīgi,kas nav,ja bērns nav idiots(vai vecāki)un no vienas pagaršošanas reizea aptaukoties nevar.

 50. Art teica:

  Lai ceļ ja tur būs mājas virtuve, kā ir Salaspilī un pie Ainažiem!

 51. Kur teica:

  Kur palikuši tie hesburgerieši.
  Mājiņa stāv skumja ielu krustojumā, nekas nenotiek!
  Varbūt būs kā ar izbijušo kafejnīcu “Vilvita”, kas atradās pretējā pusē?

 52. mestnijs teica:

  nu kad cels,rīt gribas?

 53. sportsmenis teica:

  Hesītim “Mājas virtuve” Salaspilī, Jēkabpilī, Ainažos, Rīgā pie T/C “Spice”. Baigi labi garšo starp citu.

 54. par. teica:

  pffff lai buuve tie kas varees iet lai iet.

 55. Laikam teica:

  Laikam jau nebūs tas hesītis. Māja ieaugusi zālē, viss noklusis. Būs kā ar Vilvitu-nojauks un čiks!
  Un būtu ar labi!

 56. ILVA.. teica:

  Nu tak ļausim lai attīstās pilsēta!!!Mazums ko mēs ēdam,blakus tak ir Statoils un…..

 57. Anonīms teica:

  Izskatās, ka lielākāi daļai vecāku nospļauties, ko bērni ēd, cikos nāk mājās, ka tik sīkais no acīm nost un liek miera. Murgs kaut kāds, tad tik sāksies, vienam ir nauda burgeram, vienam nav, tas-kārām acīm noskatīsies kā otrs ēd un mājās jautās, kādēļ es nevaru. Savukārt onkuļa “Hesburgera” kabatas gan vecāki papildinās smuki, paši sava stulbuma dēļ. Ko tur vairs teikt?

 58. Signija teica:

  Esmu pret Hesburger būvniecību. Nepatīkami, ka bērni sāks skriet uz turieni, nevis pusdienot skolā. Turklāt tā vieta no satiksmes viedokļa ir diezgan bīstama. Tiks radīts papildus apdraudējums bērniem. Tas tomēr ir krustojums ar intensīvu satiksmi. Pēc kāda laika Tukumā atkal būs pamesta nepievilcīga ēka pilsētas centrā, jo nebūs rentabli.

 59. ... teica:

  100%atbalstu, lai jau attistas mūsus pilsēta. 🙂

 60. Juris T. teica:

  Atbalstu obligati.

 61. ??? teica:

  KAD BUUS APNIIK JAU GAIDĪD

 62. Burgers teica:

  Nu jau 2014 un nekādas pazīmes par būvēšanu neliecina. Kad būs? Kādam ir info kāpēc nekas neotiekas?

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool