Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Rama

Vēlēšanu iecirkņa maiņu iespējams reģistrēt arī internetā

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 2. maijs 16:56

Līdz 7. maijam vēlētāji Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) tīmekļa vietnē www.pmlp.gov.lv var izmantot iespēju elektroniski mainīt sākotnēji piešķirto vēlēšanu iecirkni 1. jūnija pašvaldību vēlēšanās.

Iecirkni iespējams mainīt tās pašvaldības robežās, kur atrodas vēlētāja pašreizējais iecirknis, vai uz pašvaldību, kur vēlētājam pieder likumā noteiktā kārtībā reģistrēts nekustamais īpašums.

Pašvaldību vēlēšanās vēlētāju uzskaitei tiek lietoti iepriekš sagatavoti vēlētāju saraksti, un katrs vēlētājs ir reģistrēts noteiktā iecirknī, kur jābalso vēlēšanu dienā. Tāpēc Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) aicina vēlētājus pārliecināties, vai sākotnēji piešķirtais vēlēšanu iecirknis būs sasniedzams vēlēšanu dienā, un nepieciešamības gadījumā līdz 7.maijam piereģistrēties balsošanai citā iecirknī. Pēc 7.maija iecirkni mainīt vairs nevarēs.

Iecirkņa maiņas e-pakalpojumu PMLP ir izstrādājusi un nodrošina sadarbībā ar CVK, Valsts reģionālās attīstības aģentūru un Tiesu administrāciju.

Līdz 7. maijam iecirkņa maiņu vēl var pieteikt arī pašvaldībās, iesniedzot attiecīgu pieteikumu jebkuras pašvaldības dzīvesvietas deklarēšanas iestādē. Ja vēlētājs maina iecirkni uz pašvaldību, kurā viņam pieder nekustamais īpašums, tad jāuzrāda arī zemesgrāmata vai izziņa no Zemesgrāmatas par īpašuma piederību.

Papildu informācija pa tālruni 67049999 vai www.cvk.lv.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool