Trešdiena, 2018. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Veikalu tīkls Rimi piešķīris stipendijas Rīgas Ekonomikas augstskolas studentēm no Tukuma un Kandavas

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 25. novembris 15:15

Veikalu tīkls Rimi šī gada 25. novembrī ir piešķīris pilna apmēra stipendijas trīs Rīgas Ekonomikas Augstskolas (REA) studentiem ziedošanas kampaņas Find and Fund ietvaros, nodrošinot trīs apdāvinātu studentu studiju maksu katram par 10 500 eiro vērtībā. Rimi stipendija piešķirta REA Absolventu Asociācijas šī gada rudenī uzsāktās kampaņas ietvaros, kurā plānots piesaistīt vismaz 300 000 eiro REA jauno studentu stipendijām.

Jau pirmajā Find and Fund kampaņas dienā bija savākts nepieciešamais ziedojums stipendijām trīs studentu atbalstam. Savukārt veikalu tīkls Rimi, kas ir viens no REA Absolventu asociācijas galvenajiem atbalstītājiem, 25.novembrī pasniedza stipendiju trīs 1.kursa studentiem katram 10 500 eiro apjomā par visiem trim studiju gadiem. Pēc izvērtēšanas komisijas un pretendentu prezentācijām stipendija tika piešķirta Līvai Bileskalnei no Tukuma, Anetei Kristiānai Jansonei no Kandavas un Adelei Ramelitei no Viļņas Lietuvā.

Rimi Baltic Group personāla direktore Pārsla Baško stāsta: “Rimi arvien ir veidojis ciešu saikni ar dažādām profesionālām izglītības iestādēm, un atbalsts talantīgiem jauniešiem ir viens no mūsu darba devēja stratēģijas nākamajiem soļiem mazumtirdzniecības kā profesijas prestiža celšanā. Visbiežāk sabiedrībā mūsu uzņēmumu asociē ar darbu veikala vidē, taču Rimi ir apmēram 200 dažādi amati – arī talantīgi Rīgas Ekonomikas augstskolas studenti var būt nākotnes mazumtirdzniecības jomas celmlauži, kuriem ir svarīgi šobrīd sniegt praktisku palīdzību zinību apguvē, piedāvājot iespējas un izaicinājumus. Līvai, Anetei un Adelei mācību laikā būs pieejams arī mentora-Rimi augsta līmeņa vadītāja atbalsts, kā arī apmaksātas prakses iespējas. Ikviens no mentoriem ir REA absolvents, tāpēc ceru, ka spēsim sniegt iedvesmu un atbalstu meitenēm ceļā uz viņu izaugsmi. ”

Stipendijas pasniegšanas pasākumā viena no Rimi stipendiātēm Anete Kristiāna Jansone atzina: “Stipendija ir lieliska iespēja sasniegt savus mērķus. Turklāt, kā pierādījuši daudzi no augstskolas absolventiem, tā ir iespēja ne tikai saņemt, bet arī dot nākotnē. Tas ir pozitīvs izaicinājums, lai darītu visu – lai mācītos, augtu un attīstītos! Paldies par šo pagodinājumu, ka esat mums uzticējušies un devuši šo nenovērtējamo iespēju!”

Līdz šim Find and Fund kampaņas ietvaros pasniegta finanšu tehnoloģiju uzņēmuma TWINO stipendija studentei Justīnei Ševčenko, kā arī REA Absolventu Asociācijas stipendijas piešķirtas Rēzijai Vīgantei un Simonai Alksnei.

Šī gada Find and Fund kampaņa ir īpaša ar to, ka potenciālais mecenāts var ne tikai ziedot savus līdzekļus kopējam finanšu fondam, bet arī interaktīvā veidā https://donate.alumni.lv/ mājas lapā personīgi izvēlēties, kuram no studentiem ziedot līdzekļus stipendijas nodrošināšanai. Dažādos jautājumos, izdarot izvēlni starp diviem atbilžu variantiem, piemēram, Berlīne vai Šanhaja, Hilarija Klintone vai Donalds Tramps, reps vai klasiskā mūzika, suņi vai kaķi, Find and Fund ziedošanas sistēma ļauj potenciālajam mecenātam atrast starp studentiem savu līdzinieku – studentu, ar kuru mecenātam ir iespējama saikne.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Radiators teica:

  Darbinieku bērniņi ?

 2. Fans teica:

  Super! Lielisks Rimi solis un vienublaimīgo meiteni pazīsti personīgi liels konkurss uz universitāti un vēl lielāks uz stipendijām! Apsveicu!!

 3. c teica:

  nākošie ministri…

 4. . teica:

  Prieks par Līvu! Łoti gudra un forša meitene.

 5. ww3 teica:

  Riebjas tie skauģi pat šajā gadījumā nevar muti paturēt

 6. vārds teica:

  Lai brīnišķīgajiem jauniešiem izdodas sasniegt savus mērķus,
  un lai pēc studijām ieņem vadošos amatus korumpētajā padomju tradīcju dzīvajā latvānijā.

 7. Kandavas Zivis patronFELDS teica:

  Saskaņas asociētais komjaunietis, LPSR Konservatīvās partijas deputāts SivēnFelds arī sveic studentus: Mācīcies, mācīties un vēl reiz mācīties:)

Pasākumu kalendārs

2018.06.20 | 11:00

Apdziedašanās Durbē 

2018.06.20 | 15:00

Saulgrieži Sēmē 

2018.06.20 | 17:00

Nodarbība «Ligzdā»Tukumā 

2018.06.20 | 19:00

Pludmales volejbols Irlavā 

2018.06.20 | 20:00

Ielīgošana Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool