Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs

Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas Pateicības dienā

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 25. janvāris 16:00

Pagājušajā ceturtdienā Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas draudzes namā uz tikšanos bija aicināti draudzes atbalstītāji un sadarbības partneri daudzu gadu garumā. Visiem tika dāvāts draudzes kalendārs, Pateicības raksti un arī stīgu ansambļa – Ansis Klucis (kontrabass), Inese Ziemele-Kluce (arfa) un Klinta Kluce (vijole) – koncerts.

Kā, uzrunājot viesus, atzina Mārcis Zeiferts, šāda tikšanās ir iespēja uzbūvēt tiltu no pagātnes uz nākotnes darbiem: “Šī diena domāta, lai, sanākot kopā un ieraugot kopīgi paveikto, saprastu, kas ir tas, kas mūs ceļ uz augšu un kas ir vajadzīgs šajos ne tik vienkāršajos laikos. Varbūt ir nedaudz jāpiespiežas vienam pie otra, varbūt – jāpasaka kas labs, jo, darot labo, mēs vairojam labo, padarām skaistāku mūsu pilsētu un novadu.”

 

M. Zeiferts:

– Kāda ir mūsu baznīcas misija?! Draudzes padome un valde kopā ar mācītāju, baznīcas kalpotājiem un brīvprātīgajiem veic Kristus uzticēto uzdevumu – veic garīgās aprūpes darbu un pasludinot evaņģēliju. Mēs svinam dievkalpojumus baznīcā un pansionātos, veicam kristības, iesvētības, laulības, svinam dzīves noslēgumu, veicam diakonijas kalpošanu, apmeklējam vecos cilvēkus mājās. Mēs gribam sevi redzēt kā atvērtu baznīcu; līdzdarbojamies sabiedriskajā un kultūras dzīvē, valsts un novada notikumos, uzņemam viesus un ceļotājus no dažādām pasaules valstīm, uzturam saikni ar izceļotājiem. Pirms sešiem gadiem izveidojām Tukuma evaņģēliski luteriskās baznīcas atjaunošanas fondu.

 

Vairāk lasiet piektdienas, 25. janvāra, laikrakstā ŠEIT=>Komentēt

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool