Aleksejs, Aleksis, Alekss

Soču olimpieši saņem Iekšlietu ministrijas apbalvojumus

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 11. marts 16:31

Otrdien, 11. martā, Iekšlietu ministrijā notika iekšlietu nozares darbinieku – profesionālo sportistu apbalvošana par teicamiem sasniegumiem XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos.

Atklājot apbalvošanas pasākumu, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis klātesošajiem izteica gandarījumu par iespēju Latvijas sabiedrībai divas nedēļas vērot Latvijas sportistu dalību, tai skaitā, iekšlietu nozares sportistu, izcilo startu.

„Izsaku pateicību un lielu prieku par to, ka tieši iekšlietu nozares sportisti ir tie, kuri devuši lielāko artavu medaļu iegūšanā Latvijai šajās XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos, godam pārstāvot savu valsti un veicinot tās atpazīstamību. Es apzinos, ka gatavošanās olimpiskajām spēlēm ir ilgstošs un nopietns darbs, kas prasījis lielu darbu gan jums, gan jūsu treneriem, ģimenēm un atbalstītājiem. Novēlu, lai arī turpmāk mēs varam ar jums lepoties ne vien kā ar iekšlietu nozares, bet visas Latvijas un arī starptautiska mēroga sportistiem,” teica R.Kozlovskis.

Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane apsveica iekšlietu nozares sportistus ar panākumiem un atzina, ka tiks meklēti risinājumi, kā arī turpmāk atbalstīt iekšlietu nozares daudzsološos sportistus.

Savukārt Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis izteica gandarījumu par sportistu sekmīgo startu, izcīnot Latvijai sudraba un bronzas medaļas, kas tādējādi apliecina arī veiksmīgo Iekšlietu ministrijas un Latvijas Olimpiskās komitejas sadarbību.

Iekšlietu ministrijas apbalvojumus par personīgo ieguldījumu Latvijas sporta attīstībā un izciliem un teicamiem sasniegumiem XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos, apliecinot augstākā līmeņa sportisko sagatavotību un veicinot Latvijas atpazīstamību pasaulē, saņēma 10 iekšlietu nozares darbinieki – profesionālie sportisti un viens treneris.

Ar Iekšlietu ministrijas Zelta «Goda zīmi» tika apbalvots kamaniņu braucējs Mārtiņš Rubenis, bet ar Iekšlietu ministrijas Sudraba «Goda zīmi» – bobslejisti Daumants Dreiškens un Oskars Melbārdis.

Savukārt Iekšlietu ministrijas Pateicību saņēma skeletonisti Martins un Tomass Dukuri, bobslejisti Oskars Ķibermanis un Intars Dambis, kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici, kamaniņu braucējs Oskars Gudramovičs, kā arī skeletonistu treneris Mihails Arhipovs.

Sportisti – Valsts policijas amatpersonas – J. Šics, A. Šics, O. Gudramovičs un treneris M. Arhipovs saņēma arī Valsts policijas apbalvojumu «Jubilejas Goda zīme «Valsts policijai 95 gadi»», savukārt sportisti M. Dukurs, T. Dukurs, O. Melbārdis, D. Dreiškens un O. Ķibermanis saņēma Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Goda rakstus par izciliem sasniegumiem 2014. gada XXII Ziemas olimpiskajās spēlēs Sočos un Latvijas valsts un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta prestiža celšanu.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool