Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Pirts telpas – Lapmežciema biedrībai «Māmiņas bērnu labklājībai»

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 2. janvāris 13:43

Lapmežciema novada domes sēdē 18. decembrī tika izskatīts biedrības «Māmiņas bērnu labklājībai» lūgums iznomāt pirts ēku Stadiona ielā 1a. Tajā biedrība plāno iekārtot bērnu rotaļu un atpūtas centru.

Biedrība «Māmiņas bērnu labklājībai» lūdza Lapmežciema domi iznomāt bijušās pirts ēku Stadiona ielā 1a. Telpas iecerēts pārveidot par bērnu rotaļu un atpūtas centru. Tas nepieciešams tāpēc, ka pirmsskolas izglītības iestādē Lapmežciemā bērnus uzņem no trīs gadu vecuma, savukārt bērna kopšanas atvaļinājums ir paredzēts pusotru gadu. Tādējādi vecākiem, kuriem bērns sasniedzis 1,5 gadu vecumu un kuri vēlas iet darbā, nav, kur bērnu atstāt. Lai sūtītu bērnu dārziņā, jāgaida rindā. Centrs izdevīgs būtu arī tām māmiņām, kurām bērns sasniedzis viena gada vecumu un kurām uz darbu jāiet dažas stundas dienā vai nepilnu darba nedēļu.
Ja šādu bērnu rotaļu centru izveidotu, tajā varētu uzturēties bērni no 1,5
līdz 6 gadu vecumam. Bērni centrā tiktu ne tikai pieskatīti un aprūpēti; tiem nodarbībās tiktu iekļautas arī rotaļas un dažādas radošas nodarbības.
Biedrība iecerējusi ar laiku šos pakalpojumus nodrošināt bez maksas, piesaistot finansējumu no dažādiem fondiem, bet sākumā būtu jāmaksā. Biedrība informējusi deputātus, ka tai ir iespēja piesaistīt līdzekļus līdz 30 000 eiro apmērā no EEZ/Norvēģijas finansu instrumentu NVO fonda stipendiju programmā «NVO kapacitātes stiprināšanas programmā».
Deputāti biedrības iesniegumu atbalstīja un nolēma slēgt telpu nomas līgumu uz 10 gadiem.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

2019.07.25 | 18:30

Volejbols Smārdē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool