Rozālija, Roze

Pirmo reizi Tukumā sveic «Gada jauniešus»

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 14. februāris 07:40

Aktīvi, radoši, izdomas bagāti, mērķtiecīgi un čakli – šādus vārdus par 14 konkursam «Tukuma novada Gada jaunietis 2018» izvirzītajiem savos pieteikumos bija rakstījuši skolotāji, biedrību vadītāji, vecāki un draugi. Konkurss noslēdzās piektdien, 8. februārī, Tukuma ledus hallē, kur visi nominētie saņēma balvas, taču īpaši tika sveikti trīs uzvarētāji dažādās vecuma grupās. Dāvana jauniešiem, viņu vecākiem un atbalstītājiem bija arī mūziķa Kaspara Zlidņa koncerts.

 

Pirmo konkursu «Tukuma novada Gada jaunietis 2018» pagājušā gada novembrī izsludināja novada jauniešu centrs ar mērķi novērtēt jauniešu sasniegumus un veicināt izaugsmi. Un, kā apbalvošanas pasākumā atzina novada Izglītības pārvaldes vadītājs Normunds Rečs, šis mērķis attaisnojies – konkurss palīdzējis iepazīt un novērtēt daudzus talantīgus un radošus jauniešus, par kuru darbošanos ārpus mācībām var tikai vaicāt: kā viņi to visu paspēj?!

 

Vecumā grupā no 13 līdz 15 gadiem bija pieteikti septiņi jaunieši un «Gada jaunieša» titulu šajā grupā ieguva Enija Krauja no Džūkstes, kas ir skolas parlamenta priekšsēdētāja, aktīvi darbojas mazpulkā un dejo jauniešu deju kolektīvā.

16 līdz 18-gadīgo grupā ar «Gada jaunieša» nosaukumu sveica Kristiānu Jakubovski no Zemgales vidusskolas, kas bijis brīvprātīgais Tukuma slimnīcā, kur tagad strādā par medmāsas palīgu. Viņš darbojas arī domes kultūras komisijā, piedalās olimpiādēs, spēlē akordeonu, lasa grāmatas un veido ciltskoku.

 

Vecuma grupā 19 līdz 25 gadi «Gada jaunieša» balvu ieguva tukumnieks Gints Sprēdis, kuru balvai bija virzījusi biedrība «TuTv» un kurš šajā vecuma grupā bija vienīgais dalībnieks. Biedrības vadītāja Iveta Jansone Gintu bija nosaukusi par cilvēku ar kameru rokā – Gints ir aktīvs sabiedriskajās norisēs, iesaistās dažādos projektos un jau daudzus gadus mērķtiecīgi īsteno sapni par darbību lielajā kino. Savukārt žūrijas simpātiju balvas ieguva Elza Anastasija Vasermane un Lilija Ožeta.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Aina teica:

    Lepojos, Elziņ! Tikai uz priekšu, lai Tev veicas!

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool