Aleksejs, Aleksis, Alekss

Notiks Latvijas valsts Lūgšanu brokastis

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2007. gada 9. novembris 12:48

Šodien notiks Latvijas valsts Lūgšanu brokastis, informēja pasākuma Rīcības komitejas pārstāve Estere Roze. Lūgšanu brokastu mērķis ir pulcēt Latvijas atbildīgākos un ietekmīgākos līderus "savstarpējai sadraudzībai un iedrošinājumam".

Pasākums veidots tā, lai cilvēkus ar atšķirīgu pieredzi, no dažādām konfesijām, politiskajām partijām un nacionalitātēm vienotu ap augstākajām un cēlākajām Rietumu civilizācijas garīgajām, morālajām un ētiskajām pamatvērtībām.

Sākotnēji Lūgšanu brokastu iniciatīva nāca no arhibīskapa Jāņa Vanaga, bet, Lūgšanu brokastīm kļūstot plašākām, izveidotas Goda un Rīcības komitejas. Otro gadu Latvijas valsts Lūgšanu brokastu Rīcības komitejas locekļi ir no dažādām kristīgām konfesijām, organizācijām, kā arī no parlamenta.

Uz Latvijas valsts Lūgšanu brokastīm aicināts Valsts prezidents, parlamenta locekļi, ministri, pilsētu un rajonu pašvaldību vadītāji, armijas pārstāvji, augstāko mācību iestāžu vadītāji, biznesa pārstāvji, sociālās aprūpes iestāžu vadītāji, mākslinieki, mūziķi, dzejnieki, aktieri un žurnālisti. Piedalīsies arī vairāki dažādu konfesiju mācītāji.

Dalībnieki tiks aicināti domāt un lūgt par dažādiem Latvijas sabiedrības aspektiem – par karavīriem miera misijās, pamestajiem bērniem, sociālajiem un sabiedriskajiem darbiniekiem, māksliniekiem un izglītības darbiniekiem, kā arī par vietējiem, reģionālajiem un valsts vadītājiem.

Pirmās Lūgšanu brokastis 1952.gadā notika ASV galvaspilsētā Vašingtonā. Jau daudzus gadus Lūgšanu brokastis katru gadu tiek organizētas vairāk nekā 40 valstīs, tajā skaitā vairākās Eiropas valstīs.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool