Aleksejs, Aleksis, Alekss

Neatkarīgās Tukuma ziņas iegūst apbalvojumu

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 19. jūnijs 19:11

Šodien, 19. jūnijā, 15-to gadu pēc kārtas Preses Dienas 2014 svinīgajā ceremonijā Latvijā vadošie preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi Narvesen un Preses Serviss apbalvoja veiksmīgākos Latvijas izdevējus, kā arī paziņoja lasītāju pieprasītākos preses izdevumus pagājušajā gadā.

Narvesen Baltija valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica norāda, ka digitālo mediju attīstība iezīmē nepieciešamību drukātajiem izdevumiem rast iespēju specializēties kādā konkrētā satura jomā: “Laikā, kad ikdienas ziņas par norisēm Latvijā un pasaulē ir operatīvi pieejamas internetā un arī plaši izmantotās digitālajās ierīcēs, galvenais preses lasītāju intereses objekts ir dažādi specializēti izdevumi. Arī Narvesen klienti galvenokārt iegādājas dažādus nedēļas vai mēneša žurnālus, kuros meklē plašākus izklaidējošus vai analītiskus materiālus par specifiskām tēmām. Šī tendence arī nosaka to, ka šogad esam ieviesuši jaunas preses balvas nominācijās, atsevišķi analizējot izdevumu popularitāti dažādās to satura kategorijās.”

“Arī pērn ir turpinājis samazināties ikdienas laikrakstu pārdošanas apjoms, tāpat arī kritums novērojams nedēļas izdevumu kategorijā. Tajā pašā laikā redzams, ka Latvijas iedzīvotāji pārorientējas uz reizi mēnesī vai pat retāk iznākošiem žurnāliem un to pieprasījums saglabājas stabils. Vienlaikus pozitīvu tendenci iezīmē fakts, ka lasītājiem tiek piedāvāti arī jauni izdevumi un tie spēj veiksmīgi konkurēt par lasītāju uzmanības piesaistīšanu,” papildina Preses Serviss valdes priekšsēdētājs Jānis Vaivods.

Šogad īpaša uzmanība pievērsta tam, lai noskaidrotu lasītāju iemīļotākos specializētos izdevumus, ieviešot jaunās Narvesen preses balvas nominācijas un novērtējot pieprasītākos izdevumus atkarībā no to satura specifikas.

Nominācijā “Pārdotākie reģionālie izdevumi” pirmo vietu ieņēma SIA Kurzemes Vārds izdevums “Kurzemes Vārds”. Otrās vietas godalgu saņēma SIA Dautkom Plus izdevums “Сейчас”, bet trešajā vietā ierindojās SIA Novadu ziņas izdevums “Neatkarīgās Tukuma Ziņas”.

 Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. lasītāja teica:

  Lieliski! Lai veicas!

 2. oi teica:

  avīze ”saldumiņš”

 3. Tā turēt! teica:

  Malači!

  Ierosinājums: vairāk rakstīt par Tukuma vēsturi, par “vecajiem” tukumniekiem, bijušajiem uzņēmumiem Tukumā, arī padomjlaikos, kamēr vēl ir dzīvi liecinieki.

 4. ? teica:

  piedodiet, bet ievadrakstā joprojām ir 19.maijs 🙁

 5. Lapsēns teica:

  Cepuri nost! Sumināti par godam nopelnīto!

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool