Pirmdiena, 2015. gada 6. jūlijs
Anrijs, Arkādijs
LZ: +18, A-DA1, 3.4 m/s

Mēness dienu kalendārs no 7. augusta 22.23 līdz 15. augusta 3.14

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2012. gada 6. augusts 14:46

20. diena (pilns mēness Auna/Vērša (10.29) zīmē) – ērglis; garīgās pārveidošanās diena; labs laiks gavēšanai un garīgās skaidrības iegūšanai; nedrīkst ēst gaļu; nav ieteicams piepūlēt redzi; viegli pieņemt svarīgus lēmumus; nedrīkst šaubīties; jākoncentrējas uz svarīgāko mērķi; šajā dienā dzimušie ir neatkarīgi, izturīgi, līderi, godkāri un lepni; sapņi piepildās – no 7. augusta 22.23 līdz 8. augusta 22.43.

21. diena (pilns/dilstošs (21.56) mēness Vērša zīmē) – zirgs, rati – šīs dienas enerģētika modina cilvēkā aktivitāti, dod neparastu drosmi; var izšķirties par jebkuru rīcību; rekordu un varoņdarbu laiks; labi iekārtoties jaunā darbā, sākt karjeru; jābūt godīgiem un taisnīgiem pat sīkumos; vēlams nepalikt vientuļiem; šajā dienā dzimušie ir ļoti strādīgi un uzcītīgi; sapņiem nav īpašas nozīmes – no 8. augusta 22.43 līdz 9. augusta 23.07.

22. diena (dilstošs mēness Vērša/Dvīņu 23.12) zīmē) – zilonis – jaunu zināšanu uzkrāšanas diena; spēcīgi izpaužas prāta spējas, viegli apgūt jebkuras prasmes; var uzzināt daudz jauna par sevi un pasauli; var atklāties slepenas zinības, ienākt prātā oriģinālas idejas, rasties atrisinājumi sen ieilgušām problēmām; zināšanas drīkst izmantot tikai labiem mērķiem; šajā dienā dzimušie var kļūt par zinātniekiem, izdarīt globālus atklājumus; sapņi sniedz jaunas zināšanas un informāciju par problēmu risinājumiem, palīdz mainīties uz labo pusi – no 9. augusta 23.07 līdz 10. augusta 23.38.

23. diena (dilstošs mēness Dvīņu zīmē) – krokodils, Cerbers, himera; smagu enerģiju diena; jāizsargājas no alkatības un pārmērībām; jāizvairās no dažādām provokatīvām darbībām, no graušanas tieksmes; pamostas liela apetīte, jaunas lietas labāk nesāk- jāpabeidz vecās; ieteicams iztīrīt māju; seksuālā enerģija jāievirza pozitīvā gultnē; jācenšas sevi iedomāties otra cilvēka vietā; nedrīkst pārēsties; ieteicami piena produkti; jāatturas no alkohola un gaļas; jāierobežo šķidruma daudzums; šajā dienā dzimušie ir ļoti uzņēmīgi; sapņi jāsaprot pretēji tam, ko redz – no 10. augusta 23.38 līdz 12. augusta 0.17.

24. diena (dilstošs mēness Dvīņu/Vēža (11.29) zīmē) – lācis; šajā dienā pamostas slēptie dabas spēki; labi uzsākt visu jauno un lielas lietas; var piedzīvot atklāsmes; var mainīt darbu vai dzīvesvietu; diena sola veiksmi un ienākumus; jānostiprina veselība; Auglības Dieva kulta diena; diena apsūdz un soda varmākas; šajā dienā dzimušie ir labi un kārtīgi, taču pakļauti gastronomiskām izvirtībām; sapņi norāda, vai viss kārtībā ar seksuālo enerģiju – no 12. augusta 0.17 līdz 13. augusta 1.07.

25. diena (dilstošs mēness Vēža zīmē) – gliemežvāks; pasivitātes diena, kurā ieteicams ieklausīties sevī, attīrīties gan fiziski, gan garīgi; nav vēlama steiga; nedrīkst pārēsties; ieteicams pabūt vienatnē, doties nesteidzīgās apstaigās; neuzsākt neko jaunu; labi būt pasīvam; labi ļauties iedomu spēlēm; jāizvērtē zemapziņas sniegtā informācija; labs laiks ceļojumiem un tieslietām; nav ieteicama rupja barība; šajā dienā dzimušie ir laimīgi līdz mūža galam; sapņos var ielauzties tumšie spēki – ja tie ir nepatīkami, tad jāizstāsta tekošam ūdenim (lai nepiepildītos) – no 13. augusta 1.07 līdz 14. augusta 2.06.

26. diena (dilstošs mēness Vēža zīmē) – krupis, purvs; dienai raksturīga plātība, tukši strīdi un konflikti nieku dēļ; jāatturas no aktīvas darbības, nelietderīgas spēku izšķiešanas; pret jaunu informāciju jāizturas kritiski; jāizsargājas no liekuļiem, pielīdējiem, zagļiem; var atpūsties, darīt sīkus ikdienas darbiņus; noder gudrība un piesardzība; uzturā ieteicamas zivis, ārstniecības augi, kartupeļi un granātāboli; šajā diena dzimušie ir bagāti, turīgi, bet viņiem jāpilda doties solījumi; sapņi piepildās – no 14. augusta 2.06 līdz 15. augusta 3.14.


Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Es saka:

    Nav riktīgi!!! 19.diena un 20.diena vienāda informācija!!!

  2. nez saka:

    Astrologi.lv pr vienu dienu apsteidz visus parejos meness kalendarus-kam ticet?

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Agris Jansons Jānis Vītols vivulss-001
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv