Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Lieldienu gaidīšana un sagaidīšana Tukumā

Twitter
FaceBook
print
2019. gada 25. aprīlis 19:43

19. aprīlī – Lielajā piektdienā – Tukuma katoļu draudze un Tukuma babtistu draudze aicināja ikvienu piebiedroties Krusta gājienā, lai ar lūgšanām pieminētu Jēzu Kristu viņa moku ceļā. Krusta ceļu abas draudzes organizē jau vairākus gadus, tikai šogad tā maršruts bija atšķirīgs – sācies pie Svētā Stefana Tukuma Romas katoļu baznīcas, tas turpinājās Z. A. Meierovica skvērā pie pieminekļa, pēc tam Brīvības laukumā, tālāk Pils, Pasta, Talsu, Lielajā un citās ielās.

Savukārt Lieldienās Tukumā, Brīvības laukumā, ikvienam bija iespējams darboties radoši un pārtapt, piemēram, garausī zaķī, ko piedāvāja «Dabas mājas» aktīvisti, savukārt keramiķe Madara Atiķe aicināja izjust mālu, veidojot no tā dažādas figūras, savukārt biedrības «Ligzda» jaunieši piedāvāja apgūt visdažādākos roku darbus.  Lai arī ik pēc mirkļa uzpūta vējš, kā novērojām, radošu darbošanos daudzi mazie un lielie uzskatīja par labāku nodarbi, nekā mājās sēdēšanu.

Tikmēr visi tie, kas saklausīja no Harmonijas ielas plūstošās mūzikas skaņas, devās lejup uz katoļu draudzes dievnamu, kur pēc Lieldienu dievkalpojuma draudze ikvienu aicināja uz saviesīgo daļu baznīcas pagalmā. Tur varēja cienāties ar tēju, kafiju un kārumiem, kā arī klausīties Vladimira un draugu koncertu. Citi interesenti izmantoja prāvesta Aleksandra Stepanova aicinājumu un apskatīja baznīcu.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool