Tālija, Natālija, Broņislava, Broņislavs
Lāpneša krekls

Lāpu skrējienam «Apkārt Latvijai» pieteikušies vairāk nekā 2000 dalībnieku

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 8. augusts 12:00

Lāpu skrējienam gar Latvijas robežu «Apkārt Latvijai» pieteikušies jau vairāk nekā 2000 Latvijas iedzīvotāju, starp kuriem ir vairāki 1992. gada lāpu skrējiena dalībnieki.

Visaktīvāk skrējienam pieteikušies Alūksnes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skolas, akciju sabiedrības «Liepājas papīrs», bērnu un jauniešu futbola kluba «Ventspils olimpiskā cerība», Ciblas novada jauniešu centra, Dagdas un Ezernieku vidusskolas, hokeja kluba «Venta 2002», Dobeles sporta centrs, jauniešu basketbola nometnes Talsos, Jaunsardzes, Jelgavas māmiņu kluba, Jūrmalas sporta centra, Jūrmalas sporta skolas, Latvijas pašvaldību, Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācijas, Nacionālo bruņoto spēku, skrējēju kluba «Ozolnieki», sporta kluba «REIR Dobele», Tautas sporta klubs «Sprīdītis», valsts akciju sabiedrības «Latvijas dzelzceļš», Valsts robežsardzes, Valsts un Pašvaldības policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Ventspils maratona kluba, Ventspils novada Bērnu un jauniešu sporta skolas un Ventspils sporta skolas «Spars» pārstāvji.

Skrējiena svinīgā atklāšana notiks 15. augustā 9:40 Rīgas Brāļu kapos, kad pēc lāpu svinīgās iedegšanas, skrējiena dalībnieki divās grupās 10.00 uzsāks skrējienu gar Latvijas robežu caur 50 Latvijas pašvaldībām. Skrējiena lāpneši būs atpazīstami pēc valsts akciju sabiedrības «Latvijas dzelzceļš» īpaši lāpu skrējienam sagādātajiem T- krekliem, savukārt karavīri, zemessargi un jaunsargi skries formas tērpos.

Viena no skrējiena dalībnieku grupām no Rīgas Brāļu kapiem skries caur Babītes novadu, Jūrmalas pilsētu, Engures, Mērsraga, Rojas, Dundagas un Ventspils novadu, Ventspils pilsētu, Pāvilostas un Grobiņas novadu, Liepājas pilsētu, kā arī Rucavas, Priekules, Vaiņodes, Saldus, Auces, Dobeles, Tērvetes, Jelgavas, Rundāles, Bauskas, Vecumnieku, Neretas, Viesītes, Aknīstes novadu, lai Subatē, Ilūkstes novadā, satiktos ar lāpnešiem no otras grupas, kas no Rīgas Brāļu kapiem skries caur Carnikavas, Ādažu, Saulkrastu, Limbažu, Salacgrīvas, Alojas, Burtnieku, Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Viļakas, Balvu, Baltinavas, Kārsavas, Ciblas, Ludzas, Dagdas, Krāslavas novadiem, Daugavpils pilsētu un Daugavpils novadu.

Lāpu skrējiens noslēgsies 21. augustā ar skrējienu no Torņakalna stacijas, Rīgā uz Esplanādi, kur pie pulkveža Oskara Kalpaka pieminekļa notiks svinīgs lāpu sagaidīšanas pasākums.

Jau ziņots, ka skrējiena kopējais garums ir aptuveni 1500 km. Tas norisināsies septiņas dienas, 14 posmos.

Ikviens interesents, kurš vēlas skriet par Latviju, laipni aicināts pieteikties pie sev interesējošā posma atbildīgā Nacionālo bruņoto spēku pārstāvja, elektroniski atsūtot savu vārdu, uzvārdu, vecumu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, kā arī informāciju par starta vietu! Uz drīzu tikšanos!

Pieteikšanās kontaktinformācija dalībai skrējienā ŠEIT!Komentēt

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool