Sestdiena, 2019. gada 16. februāris
Jūlija, Džuljeta

Eiro nav brīnumzāles, bet iespēja, kas gudri jāizmanto (2)

Diskusijās par Latvijas pievienošanos eirozonai no nākamā gada 1. janvāra nereti izskan arī skeptiski viedokļi. Tiem, kas meklē atbildes un analizē argumentus, gribu uzsvērt – eiro ieviešana ir nozīmīga politiskā izšķiršanās par to, vai nākotnē Latviju gribam redzēt drošākas un stabilākas ekonomiskās izaugsmes vidē vai nē.

Jauns vides un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums «Eco Baltia vide» (6)

2013. gada martā tika reģistrēts jauns vides un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums «Eco Baltia vide». Jaunā kompānija ir izveidota apvienojot trīs nozarē ilglaicīgi darbojošos uzņēmumus: «Jūrmalas ATU», «Eko Rīga» un «Kurzemes ainava»

Ieilgušās ziemas dēļ iet bojā meža dzīvnieki 

Laikā, kad Latvijas teritoriju klāj sniega kārta un naktīs jaušams vēl bargs sals, meža dzīvnieki cīnās par izdzīvošanu. Pēdējo nedēļu laikā Latvijas mežos un laukos novēroti izvārguši un bezspēcīgi dzīvnieki, kas pašu spēkiem vairs nevar atrast nepieciešamo pārtikas daudzumu.

Rāmavas pavasaris 2013 /FOTO/ 

No 4. līdz 7. aprīlim Rāmavas izstāžu kompleksā dažādas firmas un lauku mājražotāji uz starptautisko pavasara izstādi pulcē lauksaimniekus no visas Latvijas. Šogad tā ir 21. lauksaimniecības izstāde.

Šogad karavīri iznīcinājuši 203 sprādzienbīstamus priekšmetus (1)

Šī gada pirmajos trīs mēnešos Zemessardzes 54. Inženiertehniskā bataljona Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotas karavīri jau ir iznīcinājuši 203 Latvijas teritorijā atrastus sprādzienbīstamus priekšmetus.

Gāzes noplūdes ir bīstamas cilvēku dzīvībai! (3)

Tvana gāze ir indīga un bez smaržas, tāpēc to nevar sajust, savukārt propāna, metāna un butāna gāzu noplūdei ir augsta sprādzienbīstamība. Cilvēki bieži vien nezina, ka šīs gāzes ir bīstamas dzīvībai un, kā rīkoties, lai pasargātu sevi no šo gāzu noplūdēm.

70% ģimeņu aktīvi izmanto jaunākās tehnoloģijas 

Marta sākumā portāls «,Māmiņu klubs» sadarbībā ar «Microsoft Latvia» īstenoja informatīvo kampaņu, kuras mērķis bija sniegt praktiskus padomus ikdienas produktivitātes uzlabošanai ar tehnoloģiju palīdzību.

Kandavā lāpa “avārijas” bedrītes (22)

4. aprīlī SIA «Kandavas ceļi» remontbrigādi sastapām strādājam pie pilsētā vienīgā luksofora – Lielās un Abavas ielu krustojumā. Brigādes vadītājs Edgars Stepiņš teica, ka viņi jau Kandavas ielās otro dienu strādājot no 6.30.

Kā mazināt elektrības patēriņu? 

Laikā, kad elektroenerģijas tarifi aug un turpinās augt, svarīgi noskaidrot, ko varam darīt, lai elektrības patēriņu mazinātu. Vairāk par šiem jautājumiem var uzzināt AS «Latvenergo» Energoefektivitātes centrā, tāpēc uz sarunu aicinājām šī centra projektu vadītāju Andri Spīdānu.

Nāc un atrodi darbu Vakanču gadatirgū Jelgavā (2)

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) rīt, 5. aprīlī, laikā no 10.00 līdz 16.00 aicina ikvienu darba meklētāju apmeklēt reģionālo Vakanču gadatirgu Jelgavā, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33.

Kā tikt galā ar agresīvu autobraucēju? (4)

Visticamāk, ikvienam autovadītājam un gājējam reiz ir nācies satikt agresīvu braucēju, kurš neievēro luksoforu signālus, strauji maina joslas vai neciena citus šoferus. Kā norāda bijušais autosportists un «Drošas Braukšanas Skolas» (DBS) valdes loceklis Artūrs Priednieks, agresīvos braucējus uz ceļa var atpazīt pēc to braukšanas stila.

Transportlīdzekļu likvidācijas sertifikātus izsniegs elektroniski (2)

Ceturtdien, 4. aprīlī, Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) izsludināts normatīvā akta projekts, kas paredz būtiski samazināt administratīvo slogu gan nolietoto transportlīdzekļu īpašniekiem, gan to apstrādes uzņēmumiem.

Augs ar interesanto nosaukumu – vilkābele 

Šogad pavasaris aizkavējies. Šķiet, ka ziema to tur aiz mēteļa stērbeles un negrib laist vaļā. Tādēļ jo lielāks prieks ir par pirmajām zaļajām lapām, ziediem un dzīvības dvesmu, ko pavasaros sagādā mūsu zaļie draugi.

Spēkā stājies Latvijas un Lietuvas līgums sociālās drošības jomā 

1. aprīlī stājies spēkā Latvijas Republikas valdības un Lietuvas Republikas valdības līgums par bijušajā PSRS uzkrāto apdrošināšanas periodu ieskaitīšanu, tādējādi novēršot dubultu periodu ieskaitīšanu apdrošināšanas stāžā, informē Labklājības ministrija.

«Lattelecom» atver 2000 bezmaksas Wi-Fi punktus visā Latvijā 

Ņemot vērā milzīgo iedzīvotāju atsaucību balsojumā par bezmaksas Wi-Fi punktu atvēršanu visā Latvijā, «Lattelecom» pieņēmis lēmumu no 3. aprīļa atvērt 2000 Wi-Fi punktus, atceļot interneta lietošanas maksu publiskās Wi-Fi piekļuves vietās.

Pasākumu kalendārs

2019.02.16 | 10:00

Florbols Slampē 

2019.02.16 | 10:00

Novuss Irlavā 

2019.02.16 | 10:00

Nodarbība par logu un durvju restaurāciju Tukumā 

2019.02.16 | 11:00

«Apceļo un iepazīsti savu pagastu» noslēguma pasākums Zentenē 

2019.02.16 | 11:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool