Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

2014. gadā rosina pārcelt divas darba dienas (1)

2014. gadā plānots pārcelt divas darba dienas – piektdienu, 2. maiju, plānots pārcelt uz sestdienu, 17. maiju, un pirmdienu, 17. novembri, uz sestdienu, 22. novembri, tādējādi elastīgāk organizējot darba laika norisi no valsts budžeta finansētajās iestādēs, rosina Labklājības ministrija (LM).

Latvijas ceļu bedrēs atkal stādīs puķes 

Iestājoties siltajam laikam, Latvijas bedrainie un dažviet jau dramatiski brūkošie ceļi, ir piesaistījuši īpašu uzmanību, un tā vien šķiet, ka šogad ceļu jautājums ir sasāpējis krietni vairāk nekā citus gadus.

Piedalies konkursā «Mums pieder debesis 2013» un dodies uz ASV 

Pavasarīgas un iepriecinošas ziņas – arī šogad Ventspils Augsto tehnoloģiju parks rīko konkursu «Mums pieder debesis 2013». Ja esi 15 – 18 gadus jauns un mācies kādā no Latvijas izglītības iestādēm un, ja tevi aizrauj un interesē noslēpumainā, zvaigžņotā debess virs mums, tad šis ir konkurss tieši tev!

Pārmērīgs stress izraisa veselības problēmas un darba nespēju 

Pārrunājot psihoemocionālo problēmu ietekmi uz darbinieku veselību un darba kvalitāti, kā arī meklējot iespējamos situācijas risinājumus, 15. aprīlī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Psihosomatikas klīnikas telpās aizvadīta apaļā galda diskusija «Psihoemocionālā veselība darbā. Problēmas un risinājumi».

Latu konvertācija eiro neradīšot iedzīvotājiem zaudējumus 

Maiņas kurss, pēc kāda notiks pāreja no lata uz eiro, ir svarīgs aspekts gan uzņēmējdarbībā, gan katra cilvēka ikdienas dzīvē. No lata uz eiro plānots pāriet pēc Latvijas Bankas kopš 2005. gada janvāra noteiktā paritātes kursa – 0.702804 lati par eiro

Brīvmākslinieks Kašers cīnīsies deju konkursā 

Pārsteidzošs, muzikāls, radošs un stilīgs! Jā, tas ir Kaspars Blūms-Blūmanis, kurš sabiedrībā zināms kā Kašers. Kaspars ir viens no drosmīgajiem, kurš ir nolēmis ļauties nopietnam pārbaudījumam uz deju konkursa «Magic Dance CUP» skatuves.

Aicina applūdušo teritoriju iedzīvotājus neriskēt ar dzīvību 

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis aicina iedzīvotājus applūdušajās teritorijās pakļauties pašvaldību un glābēju aicinājumam evakuēties no potenciāli bīstamajām teritorijām, kuras vistuvākajā laikā var applūst.

«Ghetto Games festivāls» Ventspilī šogad vienos 20 sporta veidus 

«Ghetto Games festivāls Ventspilī» šogad norisināsies četras dienas no 8. līdz 11. augustam, un organizatori 20 sporta veidos plāno pulcēt vairāk kā 1500 dalībniekus no 20 valstīm.

Plūdu dēļ šonakt elektrība atslēgta 426 Ogres iedzīvotājiem 

Plūdu dēļ «Sadales tīkls» šonakt veic vairākus lokālos atslēgumus Ogres pilsētā un Ogres novada Ogresgala pagastā, īstenojot ārkārtas risinājumus, lai neapdraudētu iedzīvotāju drošību.

Bordāns: Mums jāaizsargā sava tauta 

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns rīt, 17. aprīlī, piedalīsies aktuālā diskusijā par pulcēšanās brīvību. Diskusijas mērķis ir panākt izpratni, kā, neierobežojot pulcēšanās brīvību, nepieļaut sabiedrību aizskarošas provokācijas un kas līdz šim ir traucējis to nodrošināt – savstarpējās izpratnes vai politiskās gribas trūkums.

Lauksaimniekiem bezakcīzes dīzeļdegvielas piešķirtais daudzums tiek palielināts 

Šodien, 16.aprīlī, Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti noteikumi «Kārtība, kādā no akcīzes nodokļa atbrīvo dīzeļdegvielu (gāzeļļu), ko izmanto lauksaimniecības produkcijas ražošanai, lauksaimniecības zemes apstrādei un meža vai purva zemes apstrādei, kurā kultivē dzērvenes vai mellenes, kā arī zemes apstrādei zem zivju dīķiem».

Ne tikai cukura diabēta pacientiem, bet arī līdzcilvēkiem 

Cukura diabēts ir slimība, ar ko Latvijā uzskaitē ir aptuveni 75 000 pacientu, bet visā pasaulē tā skārusi vairāk nekā 346 miljonus iedzīvotāju. Cukura diabēts no pacienta prasa īpašas rūpes par savu veselību, īpašu attieksmi pret sevi un zināšanas par iespējamajiem draudiem, riskiem un veselības saglabāšanas un uzlabošanas pamatprincipiem.

Polijas liellopu gaļas izejvielā konstatēti 87% zirgu gaļas (1)

Liellopu gaļas trimmingā jeb atgriezumos, kurus Latvijas uzņēmums «Kuršu zeme» iegādājās no Polijas uzņēmuma FHU «Mipol» Sp.j. un izmantoja gaļas konservu ražošanā, ir konstatēti 87% zirgu gaļas, liecina Lielbritānijas laboratorijā «Genon» veikto laboratorisko izmeklējumu rezultāti.

Aprīļa beigās notiks ikgadējās Putnu dienas Latvijā (1)

27. un 28. aprīlī Latvijas Ornitoloģijas biedrība un Dabas aizsardzības pārvalde aicina interesentus piedalīties ikgadējās Putnu dienās. Putnu dienu pasākumos būs iespēja redzēt gada putnu – kākauli, kā riesto rubeņi, iespaidīgus zosu barus vai izveidot putnu būri piemājas strazdu pārim.

Mežizstrādes pakalpojumu sniedzēji varēs saņemt atbalstu tehnikas iegādei 

Otrdien, 16. aprīlī, valdība apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtībā, kas paredz iespēju mežistrādes pakalpojumu sniedzējiem saņemt atbalstu tehnikas iegādei.

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool