Trešdiena, 2018. gada 19. septembris
Verners, Muntis

Līdakas makšķerēt aizliegts līdz 10. maijam (1)

Zemkopības ministrija saistībā ar līdaku nārsta aizkavēšanos nosaka līdaku makšķerēšanas aizlieguma pagarinājumu līdz 10. maijam.

Līdz 2. maijam pagarina sarakstu iesniegšanu 7 novados 

Centrālā vēlēšanu komisija šodien līdz 2. maijam pagarināja deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanas termiņu septiņās pašvaldībās. Līdz 2. maijam kandidātu sarakstus vēl varēs pieteikt Baltinavas, Naukšēnu, Nīcas, Pāvilostas, Rūjienas, Salacgrīvas un Skrundas novadu domes vēlēšanām.

Sākumskolā sporta nodarbībām vajadzētu būt katru dienu (2)

Liels īpatsvars skolēnu nepamatoti tiek atbrīvoti no sporta stundām, tāpēc Saeimas Sporta apakškomisijas deputāti otrdien, 23. aprīlī, vienojās rakstīt vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai, aicinot risināt šo situāciju, kā arī nākamajā mācību gadā apkopot statistiku par precīzu bērnu skaitu, kas atbrīvoti no sporta stundām un ieskaitēm.

Māmiņām video tiešraidē stāstīs par vakcinācijas nozīmi 

No 22. līdz 27. aprīlim Latvijā norisināsies Eiropas imunizācijas nedēļa, kā ietvaros notiks informatīvi pasākumi par vakcinācijas nozīmi. «Māmiņu Kluba» interneta portāli sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru šo trešdien, 24. aprīlī, no 10:00 – 12:00 pārraidīs video diskusiju tiešraides par bērnu potēšanu

Bērnu invalīdu vecāki varēs vieglāk pieteikties priekšlaicīgai pensijai 

Vecāki, kuri ir kopuši bērnu ar invaliditāti, varēs saņemt Veselības un darbspēju ārstu valsts komisijas atzinumu par bērna veselības stāvokļa atbilstību invaliditātei. Tas ļaus vecākiem vieglāk pieteikties valsts vecuma pensijas saņemšanai ar atvieglotiem noteikumiem.

Martā trūcīgo skaits samazinājies par tūkstoš cilvēkiem (1)

Arī martā turpinājusies tendence samazināties trūcīgo cilvēku skaitam. Martā trūcīgo skaits Latvijā, salīdzinot ar janvāri, sarucis par vēl 987 cilvēkiem, liecina Labklājības ministrijas (LM) operatīvā informācija.

Kūlas dedzināšanas rezultātā aizdegas mežs 

Aizvadītajā diennaktī, no 22.aprīļa 6:30 līdz 23. aprīļa 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 231 izsaukumu. Kopumā dzēsti 190 ugunsgrēki, to skaitā 155 kūlas ugunsgrēki, veikti 28 glābšanas darbi, bija arī 11 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos nav cietuši vai bojā gājuši cilvēki.

Protesta akcijā par ceļu stāvokļa uzlabošanu piedalītos 60% iedzīvotāju 

10. aprīlī Vecpiebalgas iedzīvotāji pie Ministru kabineta rīkoja protesta akciju ar mērķi pievērst uzmanību sliktajam ceļu stāvoklim valsts autoceļa P30 autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona posmā, kurš atrodas Vecpiebalgas novada administratīvajā teritorijā

Izstāde «Sāmu ģimenes 8 gadalaiki» Brīvdabas muzejā 

No 1. maija līdz 21. jūlijam Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja izstāžu zālē viesosies Vesterbotenas muzeja izstāde «Sāmu ģimenes 8 gadalaiki». Izstāde, kurā aplūkojamas fotogrāfijas un citas kultūras liecības, ir aizraujošs un Latvijas publikai neparasts vēstījums par mūsdienu sāmu ikdienas ciešo saistību ar senajām tradīcijām.

Autotūninga šovā «Auto Exotica» valdīs košums un zirgspēki 

No 26. līdz 28. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā auto industrijas izstāde «AUTO 2013». Un kā allaž izstādes krāsainākā un skaļākā sadaļa būs Baltijā lielākais autotūninga šovs «Auto Exotica 2013».

Daugavpilī izsludināta ārkārtas situācija 

Pirmdien, 22. aprīlī, Ministru kabineta ārkārtas sēdē tika izsludināta ārkārtējā situācija uz vienu nedēļu, no 22. līdz 29. aprīlim, Daugavpils pilsētā un Daugavpils novadā.

Cilvēki baidās runāt par problēmām darba vietā 

Psihoemocionālos traucējumus, t. sk. stresu, bailes, dusmas, aizvainojumu, nepārliecinātību u. c., darba vietā izjūt lielākā daļa Latvijā strādājošo, tomēr visbiežāk cilvēki baidās vērsties pēc palīdzības, jo tēmas sensitivitāte un sabiedrības aizspriedumi attur darbiniekus meklēt un pieņemt palīdzību, pat ja tā tiek piedāvāta.

Sākas meža dzīvnieku vakcinācija pret trakumsērgu 

Pārtikas un veterinārais dienests šodien, 22. aprīlī, uzsāk meža dzīvnieku vakcināciju pret trakumsērgu. Vakcīnu izvietošana, izmantojot mazās aviācijas lidmašīnas, uzsākta Kurzemes reģionā un turpināsies līdz pat maija beigām, izvietojot vakcīnas visā Latvijas teritorijā.

Brīvdienās kūla degusi 270 ha plašā teritorijā 

Aizvadītajās brīvdienās, no 20. aprīļa 6:30 līdz 22. aprīļa 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 439 izsaukumus. Kopumā dzēsti 354 ugunsgrēki, to skaitā 277 kūlas ugunsgrēki, veikti 47 glābšanas darbi, bija arī 34 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkā cietuši trīs cilvēki.

Dobeles korim savs labdarības mērķis (3)

«TV3» televīzijas šova «Koru Kari 3» iedvesmoti, Dobeles + Violetais Ceriņu koris un tā vadītāja Ieva Sutugova nav atkāpušies no sava nospraustā labdarības mērķa savākt 10 000 eiro Dobeles slimnīcas Dzemdību nodaļai!

Pasākumu kalendārs

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Lekcija par mācību uzņēmumiem Tukumā 

2018.09.19 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.19 | 17:30

Radošā nodarbība Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool