Svētdiena, 2018. gada 16. decembris
Alvīne

Ievērojiet drošību, makšķerējot elektropārvades līniju tuvumā! 

Sākoties makšķerēšanas sezonai, AS «Sadales tīkls» aicina makšķerniekus būt īpaši uzmanīgiem un ievērot drošības pasākumus, rīkojoties ar gariem makšķerkātiem elektropārvades līniju tuvumā.

Ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki 

Aizvadītajā diennaktī, no 29. aprīļa 6:30 līdz 30. aprīļa 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 78 izsaukumus. Kopumā dzēsti 59 ugunsgrēki, to skaitā 42 kūlas ugunsgrēki, veikti 11 glābšanas darbi, bija arī astoņi maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši četri cilvēki.

Jauniešus aicina pieteikties izaugsmes iespēju skolai «Tramplīns» 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jauniešus, kas šobrīd ir bez darba, pieteikties izaugsmes iespēju skolai «Tramplīns», kura notiks no 10. līdz 15. jūnijam viesu namā «Ezernieki», Augšlīgatnē. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību.

Telefonakcijā atklājas seksuāla, fiziska un emocionāla vardarbība 

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotās telefonakcijas «Vardarbība nav mazs noslēpums. Runā par TO!» 1. daļā saņemti 1528 zvani. Informatīvā akcija turpināsies no 6. līdz 12. maijam.

Latvieši atbalsta sodīšanu par smēķēšanu bērna klātbūtnē (2)

Pagājušajā nedēļā Parlaments 2. lasījumā devis atbalstu grozījumiem Bērnu tiesību aizsardzības likumā, kas paredz smēķēšanu bērnu klātbūtnē pielīdzināt fiziskai vardarbībai.
Iespējamās izmaiņas likumā vēl būs jāpieņem galīgajā lasījumā.

Aktīvākā Latvijas skola saņems brīvbiļetes uz Kurzemes Democentru 

Palikusi mazliet vairāk kā nedēļa, lai pieteiktos skolēnu konkursam «Mums pieder debesis 2013». Ventspils Augsto tehnoloģiju parka organizētais konkurss ir lieliska iespēja 1 zēnam un 1 meitenei šovasar piedalīties Starptautiskajā kosmosa nometnē ASV.

Bezmaksas autobusa ekskursija pa Ķemeru nacionālo parku 

Šogad jau trešo gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā tiks rīkota Ceļotāju diena – pasākums, kura mērķis ir parādīt ĶNP neticamo daudzveidību, dodot iespēju iepazīt gan dabas un kultūrvēstures vērtības, gan arī vietējo uzņēmēju piedāvājumu.

«Atbildības dienā» patversmes dzīvniekiem saziedoti 33 238 lati 

Aizvadītajā sestdienā, 27. aprīlī, pirmo reizi norisinājās labdarības akcija «Atbildības diena», kas noslēdzās ar lielisku rezultātu. Kopumā saziedoti 33 238 lati, kas nodrošinās iespēju palīdzēt Latvijas patversmēs esošajiem dzīvniekiem.

Jelgavā atklāta «Triatel xRace» sezona /FOTO/ 

Sestdien, 27. aprīlī, Jelgavā ar masveidīgu startu no Zemgales Olimpiskā centra Jelgavas pils virzienā tika atklāta jau 4. «Triatel xRace» piedzīvojumu sacensību sezona. Pirmā posma ātrākās komandas bija uzņēmumu komandas – «Montažnieks D»,« Gandrs Poligrāfija» un «EBIKE Kryptonite».

Kāpēc zobārsti nedod čekus? (13)

Jautā lasītājs: – Kāpēc zobārsti nedod čekus? Man gada laika ir izrauti trīs zobi. Katra zoba izraušana maksā Ls 10, tas kopā ir Ls 30, ko es būtu varējusi iesniegt ar deklarāciju Valsts Ieņēmumu dienestā. Es saņemu pensiju, un man tas tomēr nozīmē daudz.

Agnesei un Mārtiņam līdz darbavietai – 2360 km 

Ne par visiem, kas strādā ārpus Latvijas, var sacīt, ka viņi ”devušies peļņā” vai ”labākas dzīves meklējumos”… Neviens no šiem teicieniem neattiecas uz Agnesi Rudzāti un Mārtiņu Štelbaumu, kas nu jau otro sezonu strādā Šveices Alpos – Verbīras (Verbier) pilsētā, bērnu atpūtas nometnē «Les Elfes».

Skolēni debatēs par ģenētiski modificētu pārtiku 

Pirmdien, 29. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijā, norisināsies skolēnu debates par ģenētiski modificētiem organismiem (ĢMO) un to izmantošanu pārtikas ražošanā Eiropā. 2013. gads visā ES tiek atzīmēts kā Eiropas Pilsoņu gads, kā vienu no prioritātēm nosakot arī pilsoniskās sabiedrības stiprināšanu.

Pievienojies talciniekiem Engures novadā! 

Tāpat kā visā Latvijā, arī Engures novadā iedzīvotāji gatavojas Lielajai talkai. Novada talkas koordinatore ir Ilze Turka (2952844). Viņa organizēs talkas dienas darbus «Vēju dārzā» Smārdē.

Imanta Ziedoņa piemiņas raidījumi Latvijas radio 

Nedēļā, kad dzejniekam Imantam Ziedonim apritētu 80. gadskārta, Latvijas Radio programmās skanēs gan viņa dzeja, gan jauni muzikālie darbi ar dzejnieka vārdiem.

Plūdu zaudējumu apmērs apdrošinātājiem var sasniegt 200 000 latu 

Šajā pavasarī piedzīvotie pavasara plūdi un pali daudzās Latvijas vietās bija līdz šim postošākie un spēcīgākie pēdējās desmitgadēs. Lielākie postījumi novēroti Ogrē, Pļaviņās un Daugavpils apkaimē. Apdrošināšanas sabiedrība «Balta» līdz šim saņēmusi 59 pieteikumus par zaudējumu atlīdzināšanu saistībā ar plūdiem vai paliem.

Pasākumu kalendārs

2018.12.16 | 10:00

Futbols Cērē 

2018.12.16 | 11:00

Vokālais konkurss Kandavā 

2018.12.16 | 11:00

Radošā nodarbība Jaunpilī 

2018.12.16 | 15:00

Teātris Tukumā 

2018.12.16 | 16:00

Adventes koncerts Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool