Pirmdiena, 2018. gada 19. novembris
Liza, Līze, Elizabete, Betija

Līgo sveicieni slimnīcā (3)

22. jūnijā Tukuma slimnīcas neiroloģijas un traumatoloģijas nodaļās gaidāmo Līgo svētku sveicienu atnesa sieviešu tiesību biedrības «Tumes mežroze» kolektīvs.

Latvijas ceļu “melnākā punkta” konkurss noslēdzies, konkurenti pārsūdz rezultātu (27)

3. jūnijā Valsts Iepirkumu uzraudzības birojā notikusi virzība ilgi gaidītajā Jelgavas-Tukuma-Rīga-Ventspils ceļa “apļa lietā”. Konkurss ceļa A10 Rīga-Ventspils posma 57,76. – 68,6. km (no Ozolpils līdz Lauktehnikas aplim) rekonstrukcijai un rotācijas apļa izveidošanai tika izsludināts pagājušā gada 26. oktobrī, savukārt triju pretendentu iesniegtos piedāvājumus «Latvijas valsts ceļi» sāka vērtēt 6. janvārī.

Vecāki aicināti bērniem stāstīt par drošību (1)

Apsveicam visus bērnus un jauniešus ar vasaras brīvlaika sākšanos. Mēs novēlam skolēniem labi atpūsties un uzkrāt spēkus. Lai atpūta būtu patiešām izdevusies, vēlamies atgādināt skolēniem un viņu vecākiem par drošību.

Aprit 10 gadi, kopš ieviests piespiedu darbs 

Valsts probācijas dienests (VPD) sadarbībā ar Latvijas Cilvēktiesību centru projekta «European Observatory on Alternatives to Imprisonment» ietvaros 2. un 9. jūnijā organizēs semināru-diskusiju «Valsts probācijas dienesta īstenojamā funkcija kriminālsoda – piespiedu darbs – 10 gadu šķērzgriezumā – izaicinājumi un iespējas».

Tērvetē septīto reizi rīkotas Traktordienas /FOTO/ 

Jau septīto reizi fonds «Latvijas lauku attīstībai» rīko «Traktordienu». Šogad tā notika akciju sabiedrībā «Agrofirma Tērvete» Anšķinu laukā aiz saimniecības govju kompleksa. Pasākumā un tā organizēšanā piedalījās gandrīz 100 komercfirmas, valsts un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas.

Pienavā atklāts futbola laukums /FOTO/ (1)

14. maijā Pienavā lietus gāza kā no spaiņiem, bet tas nu nekādi neietekmēja pienavnieku svētkus. Todien Pienavā atklāja ilgi loloto un rūpēto futbola laukumu. Šo brīdi visi gaidījuši jau no pagājušā gada, kad arī ideja un līdz ar to darba spars radušies.

Pie Sekļa ezera notiek Zemessardzes lauka šaušanas sacensības 

Sestdien, 14. maijā, visas dienas garumā Sekļa ezera apkaimē notiek Zemessardzes rīkotās sacensības ložu šaušanā. Sacensību vieta ir norobežota, taču drošības nolūkos iedzīvotāji aicināti šo vietu atpūtai neizmantot.

Haralds Neiburgs: “Černobiļā piedzīvoto neviens nekad neaizmirsīs” (2)

1986. gada 26. aprīlis bija silta un saulaina pavasara sestdiena. Todien neviens pat nenojauta, ka Ukrainas atomreaktorā – vienā no pasaulē lielākajiem – noticis sprādziens. Pati pirmā informācija atnāca no Zviedrijas, kad tur sāka par šo avāriju runāt, bet arī neko daudz. Tā īsti sāka runāt tikai tad, kad pirmos vīrus sāka uz turieni iesaukt… Šo iesaukšanu Haralds Neiburgs salīdzina ar represijām pret cilvēkiem 40.-tajos gados…

Andris Piebalgs – par partijas lietām, izglītību un pārmaiņām (8)

13. aprīlī jau krietni pēc darba laika beigām – 19.30 mūsu laikraksta redakcijā viesojās politiķis un diplomāts, bijušais Eirokomisārs, tagad partijas «Vienotība» valdes loceklis Andris Piebalgs.

Nededziniet kūlu! (10)

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka, iestājoties siltajam laikam, dedzinot kūlu, var nodarīt lielu postu.

Kā rīkoties, ja krastā izskalots ronēns? 

Iestājoties pavasarīgākiem un siltākiem laika apstākļiem, jūrmalas piekrastē varētu tikt izskaloti roņu mazuļi. Diemžēl cilvēki nezināšanas dēļ bieži cenšas “palīdzēt” dzīviem, veseliem ronēniem, kuriem nav nepieciešama cilvēka iejaukšanās viņu dabiskajā procesā.

Arī Tukumā ir rinda pie ārstiem (11)

Rindu neesot ķirurgam, traumatologam, LORam, pulmonologam, narkologam. Rindas ir uz izmeklējumiem – datortomogrāfam – 1. jūnijs, mammogrāfijai – 12. aprīlis, ultrasonogrāfijai – 19. maijs, uz fibrokolonoskopiju pieraksts ir 22. aprīlis, fibrogastroskopijai – 11. marts, pie neirologa – 11. aprīlis.

Konkursā «Lieliskais loms 2015» samu pieveic mazs asarītis /FOTO/ (1)

Piektdien, 4. martā, notika konkursa «Lieliskais loms 2015» rezultātu apkopošana un uzvarētāju apbalvošana. Konkursu ik gadus rīko «Neatkarīgās Tukuma Ziņas» un Sandra Mertena Makšķerlietu veikals.

Tukumā svinīgi atklāts vienotais dispečerdienests (15)

26. februārī jaunizveidotais Tukuma novada vienotais dispečerdienests, kuru ikviens novada iedzīvotājs var sazvanīt pa tālruni 8881, svinēja atklāšanas svētkus. Intensīvā darbā tam pagājis jau pirmais mēnesis, kas ļāvis secināt, ka ugunskristības ir izturētas.

Deputāts Juris Šulcs: “Priekšlikums radies tehniskas kļūmes dēļ” (59)

Pagājušajā nedēļā lielākā šūmēšanās medijos bija saistīta ar Saeimas deputāta, tukumnieka Jura Šulca rosinājumu Saeimā mainīt deputātu kompensāciju sistēmu un maksāt viņiem arī kompensāciju par ceļā uz un no darba izmantotās personīgās automašīnas amortizāciju.

Pasākumu kalendārs

2018.11.23 | 20:00

Zemnieku un uzņēmēju balle Valdeķos 

2018.11.24 | 15:00

Tikšanās ar māksliniecēm «Durvīs» 

2018.11.24 | 16:00

Senioru balle Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool