Trešdiena, 2019. gada 26. jūnijs
Inguna, Ingūna, Inguns, Ausma, Ausmis

Visbiežāk apdraudēti un nedroši pa ceļam uz skolu jūtas pamatskolēni 

Ko darīt, ja nokavēju autobusu un nevaru paspēt uz skolu? Ko darīt, ja automašīnas neapstājas uz gājēju pārejas? Ko darīt, ja pa ceļam uz skolu pēkšņi apstājas auto un aicina kāpt iekšā? Ceļš uz skolu vairāk nekā pusei 1. līdz 9.klašu skolēnu ir krietni biedējošāks, nekā vecāki un skolotāji to spēj iedomāties

Botāniskajā dārzā Salaspilī zied dālijas /FOTO/ 

Nacionālajā botāniskajā dārzā krāšņi zied dāliju kolekcija, tajā aplūkojamas ap 300 šķirņu, no kurām aptuveni 70 ir selekcionētas Latvijā. Šo burvīgo rudens ziedu sauc divējādi – dālija un ģeorģīne.

Jaunieši aicināti piedalīties fotokonkursā «Parādi, kā Tu redzi laukus» (1)

No 30. augusta līdz 1. oktobrim Eiropas Komisijas projekta «CAP: Back to Countryside» (KLP: Lauki ienāk pilsētā) ietvaros, tiek izsludināts fotokonkurss jauniešiem. Projekta īstenotāju mērķis ir ar konkursa palīdzību, caur fotogrāfijām iegūt priekšstatu par jauniešu uzskatiem, kā lauksaimniecība ietekmē pilsētas un tās iedzīvotāju ikdienu

Valdis Dombrovskis – ilggadējākais Ministru prezidents Latvijas vēsturē 

Piektdien, 30. augustā, aprit 1633 dienas, kopš valdības vadītāja amatā ievēlēts Valdis Dombrovskis, tādējādi kļūstot par visilggadējāko Ministru prezidentu pēc Latvijas neatkarības atgūšanas. Viņš ir kļuvis arī par ilgāko demokrātiskā ceļā ievēlēto premjeru Latvijas valsts vēsturē¹.

Internetā var sagatavoties CSDD braukšanas eksāmenam (2)

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) savu klientu ērtībām virtuālajā vidē radījusi jaunu informatīvu materiālu, kas ļauj labāk sagatavoties transportlīdzekļa vadītāja praktiskajam eksāmenam CSDD. Pašlaik ar esošo materiālu palīdzību iespējams precīzāk sagatavoties A un B kategoriju vadītāja eksāmena praktiskās daļas diviem posmiem.

Izstrādāti priekšlikumi pensiju indeksācijai 

Gatavojoties nākamajai Senioru konsultatīvās padomes sēdei 9. oktobrī, Labklājības ministrija (LM) izstrādā priekšlikumus pensiju indeksācijai 2014. gadā un nākamajos gados. Par priekšlikumiem iecerēts debatēt ar visām Padomē iesaistītajām senioru organizācijām.

Notiks bezmaksas seminārs «Jaunieti, vai Tu zini savas garantijas?» 

ES mājā 5. septembrī notiks seminārs «Jaunieti, vai Tu zini savas garantijas?», kurā būs iespējams uzzināt, kā Latvijā tiks realizēta Eiropas Komisijas iniciatīva jauniešu bezdarba mazināšanai.

Ārija Stabiņa izsludināta starptautiskā meklēšanā (1)

Tā kā Ā. Stabiņas atrašanās vieta nav zināma, pieņemtais Eiropas apcietinājuma lēmums tika nosūtīts Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības birojam Ā.Stabiņas starptautiskās meklēšanas izdošanas nolūkā nodrošināšanai gan Eiropas Savienības dalībvalstīs, gan citās ārvalstīs.

Izmaksāta 44 137 latu atlīdzība par traģisko avāriju pie Kalvenes 

Viens no pēdējā laika smagākajiem satiksmes negadījumiem, kurš Latvijā izraisīja plašu rezonansi, notika 14. augustā uz Liepājas šosejas pie Kalvenes, un tajā cieta 16 cilvēki. Negadījuma smagumu apliecina arī fakts, ka iesaistītais «Nordeka» satiksmes autobuss bija cietis tik smagi, ka to vairs nebija iespējams atjaunot

Uzstādītas norādes zīmes un tūrisma informācijas stendi pie Kurzemes svētvietām 

Projekta «Senās kulta vietas – Baltijas jūras piekrastes kopīgā identitāte» ietvaros Kurzemē uzstādīti jauni tūrisma informācijas stendi un norādes zīmes pie senajām dabas svētvietām. Kopumā uzstādīti 7 tūrisma informācijas stendi un 11 norādes zīmes

Bolderājā vienlaikus deg 5 dārza mājiņas 

Bolderājā ugunsdzēsēji dzēsa piecas dārza mājiņas. Par pirmo notikumu tika saņemta informācija 12.42, ka Guberņciema ielā redzami dūmi. Te dega 3 dārza mājiņas kopumā 45 m² platībā. Dzēšanas darbus nācās veikt ar ūdens pievešanu.

Plānots paplašināt personu loku, kam piešķirt izdienas pensiju (1)

Labklājības ministrija (LM) ir apzinājusi pašreizējās izdienas pensiju sistēmas problēmas un sagatavojusi priekšlikumus tās pilnveidošanai, tādējādi turpinot diskusiju par tuvāko gadu laikā nepieciešamajām izmaiņām minētajā sistēmā.

Kultūras pils «Ziemeļblāzma» atzīmēs 100 gadu jubileju 

Ar Liepājas Simfoniskā orķestra koncertu 1. septembrī 16.00 kultūras pils «Ziemeļblāzma» atzīmēs savu 100 gadu jubileju. Klausītājus gaida burvīgs vakars ar Ērika Ešenvalda 4. Liepājas koncertu un pasaulslavenu opermūziku. Ieeja brīva!

Tiesai nodota krimināllieta par mēģinājumu iešaut policistam galvā 

Apsūdzētais vīrietis, pamanot policijas darbiniekus, mēģināja bēgt, policijas darbinieki viņam sekoja un centās aizturēt. Apsūdzētais tīši izdarīja vienu šāvienu no tuva attāluma, raidot to policijas darbinieka galvas apvidū.

Turpinās ceļu remontdarbi posmā no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam 

Atgādinām, ka turpinās ceļu remontdarbi uz autoceļa A10 Rīga-Ventspils posmā no 92,84. līdz 115,30. km (no Kandavas pārbrauktuves līdz Talsu pagriezienam). Remontposmā ieviesti braukšanas ātruma ierobežojumi 30, 50 un 70 km/h.

Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool