Linda, Janīna

Sabiedriskajam transportam šogad papildus nepieciešami 5 miljoni latu 

2013 .gadā sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanai papildus nepieciešami 5,05 miljoni latu, un valdība aicinājusi Satiksmes ministriju sadarbībā ar Finanšu ministriju meklēt iespējas šī finansējuma rašanai, pēc tam izstrādātos priekšlikumus virzot valdībā.

Atbalsta papildu 1,7 miljonu latu piešķiršanu Iekšlietu ministrijas iestādēm 

Otrdien, 10. septembrī, Ministru kabinets, pamatojoties uz Iekšlietu ministrijas informatīvo ziņojumu «Par papildu nepieciešamo finansējumu Iekšlietu ministrijai 2013.gadā», pieņēma lēmumu par nepieciešamo līdzekļu piešķiršanu.

Piešķir 25,5 miljonus latu VUGD transportlīdzekļu iegādei (1)

Otrdien, 10. septembrī, Ministru kabinets izdeva rīkojumu «Par ilgtermiņa saistībām Iekšlietu ministrijai speciālo ugunsdzēsības un glābšanas transportlīdzekļu iegādei”», kas paredz piešķirt 25 502 243 latu 93 ugunsdzēsības un glābšanas transportlīdzekļu iegādei

Pēc ugunsgrēka Rīgas pilī pārbauda ugunsdrošību muzejos un kultūrvēsturiskos objektos 

Sakarā ar notikušo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku Rīgas pilī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) veica neplānotās ugunsdrošības pārbaudes muzejos un kultūrvēsturiskos objektos. Kopskaitā valstī tika pārbaudīti 267 muzeji, muižas un pilis.

Latvijas bitenieki aicina apmeklēt dravas Medus dienā 14. septembrī 

Pagājušajā gadā Latvijas Biškopības biedrība (LBB) aizsāka jaunu tradīciju – Medus dienu dravā, kad viesojoties pie biškopja bija iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties to.

Pedagoga darba kvalitāte ir galvenais kritērijs, pēc kura būtu jānosaka to atalgojums (2)

Lielākā daļa jeb 57% Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka pedagoga darba kvalitāte ir galvenais kritērijs, pēc kura būtu jānosaka pedagogu atalgojums, liecina pētījumu centra «SKDS»veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja.

10. septembrī pasaulē atzīmē Starptautisko pašnāvību novēršanas dienu 

Rīt, 10. septembrī, visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā pašnāvību novēršanas diena. Ik gadu pasaulē pašnāvībās iet bojā gandrīz miljons cilvēku, ap 20 miljoniem cilvēku izdara pašnāvības mēģinājumu, bet vēl lielāks ir ģimenes locekļu, draugu, paziņu, kolēģu skaits, kuri pēc šāda notikuma emocionāli pārdzīvo.

Dzejas dienās Jūrmalā uzstāsies Sīmanis; Ziedoņa dzeju lasīs Paukštello un Bērziņš 

Šogad Dzejas dienu festivāls Latvijā norisinās no 5. līdz 15. septembrim. Jūrmalā tiek piedāvāta plaša Dzejas dienām veltīta kultūras programma. Dzejas dienas Jūrmalā vienmēr ir saviļņojuma pilnas gan dzejniekiem, gan arī dzejas cienītājiem, jo gaisā virmo radošuma un iedvesmas atskaņas.

Pēc ilgas un grūtas slimības no mums ir šķīrusies Latvijas labklājība /FOTO/ (3)

Tāds uzraksts šodien, 7. septembrī, bija lasāms uz plakāta pie Strēlnieku pieminekļa Rīgā, kur pulcējās apmēram tūkstotis Latvijas pensionāru un viņu atbalstītāju, lai stundas laikā paustu savas prasības valdībai un Saeimai.

Nākamnedēļ norisināsies Gaujas nacionālā parka 40 gadu jubilejai veltīti pasākumi 

Šogad Latvijas lielākajam un vecākajam nacionālajam parkam aprit 40 gadu jubileja. 12. septembrī, ceturtdienā norisināsies Gaujas nacionālā parka (GNP) 40 gadu jubilejai veltīta konference «Cilvēks un daba – Gaujas nacionālā parka pamatvērtības».

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju neatbalsta neveselīgās pārtikas aplikšanu ar akcīzes nodokli 

Tiek plānots, ka no nākamā gada ar akcīzes nodokli varētu aplikt atsevišķas neveselīgo pārtikas produktu grupas, piemēram, desas un gaļas izstrādājumus, palmu eļļu, cūku taukus un speķi, kartupeļu čipsus, zupas, kā arī saldinātos bezalkoholiskos dzērienus un enerģijas dzērienus.

Rallijs «Latvija 2013» jau pēc divām nedēļām – šogad Cēsīs, Tukumā un Jūrmalā (1)

Latvijas rallija čempionāta noslēdzošais posms «Rallijs Latvija 2013» norisināsies 21. un 22. septembrī un tā 10 ātrumposmi vedīs cauri trim pilsētām. Rallija pirmā diena norisināsies Cēsu pusē, savukārt rallija otrā diena sāksies Tukumā un noslēgsies Jūrmalā

Dabas muzejā atklās izstādi «Latvijas vīnogas un vīndarība» 

No 12. līdz 14. septembrim Latvijas Dabas muzejā būs apskatāmas vairāk nekā 100 dažādu vīnogu šķirņu un degustējami Latvijas labākie vīni. Šogad vīnogu audzēšanai ir bijuši ļoti labi laika apstākļi, ogas nogatavojušās agri un to kvalitāte ir augsta.

Jautājumi un atbildes par mācību līdzekļu nodrošināšanu 

Šodien izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Izglītības valsts kvalitātes dienesta vadītāja Inita Juhņēviča un ministrijas Izglītības departamenta direktore Evija Papule skaidroja par mācību līdzekļu iegādi, darba burtnīcām, vecāku tiesībām un skolu iespējām.

Kopš krīzes kulminācijas strauji krities auto zādzību skaits 

Apkopotā statistika* liecina, ka kopš krīzes kulminācijas, kas bija 2009. gadā, strauji samazinājies nozagto automašīnu skaits. Ja 2009.gadā tika nozagtas 113 automašīnas, tad 2012. gadā jau par 59% mazāk.

Pasākumu kalendārs

2019.08.21 | 11:00

Futbols Tukumā 

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool