Ceturtdiena, 2018. gada 15. novembris
Undīne, Leopolds, Unda

Latvijas sportistiem Olimpiskajām spēlēm Sočos tiks piešķirti Ls 413 000 

Pēc Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sagatavotā un virzītā pieprasījuma, Ministru kabineta sēdē šodien tika pieņemts lēmums piešķirt no valsts budžeta programmas «Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem» 413 347 latu apmērā, lai nodrošinātu Latvijas Olimpiskās vienības un Latvijas nacionālās vīriešu hokeja izlases sportistu sagatavošanās procesu 2014. gada Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos.

Izmainīti sejas vaibsti var liecināt par retu slimību 

Liela galva, izvirzīta piere, saplacināta virsdegune, palielināta mēle un vēders, biežas ausu infekcijas – šīs ir Hantera sindroma redzamākās pazīmes, kas var izpausties jau no gada vecuma.

37 pašvaldības saņems 1,3 milj. latus plūdos cietušās infrastruktūras sakārtošanai 

Ministru kabinets otrdien, 30. jūlijā pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) pieprasījuma nolēma piešķirt nepilnus 1,3 miljonus latu šī pavasara plūdos cietušās pašvaldību infrastruktūras sakārtošanai.

Pedagogu algām tiks nodrošināts iztrūkstošais finansējums 

Pedagogu algām nepieciešamais finansējums tiks rasts valsts budžeta ietvaros, par to šodien lēma valdība Ministru kabineta sēdē. “Esmu pateicīgs kolēģiem, un īpaši ministru prezidentam par izpratni un sadarbību risinot budžeta iztrūkuma problēmu,” norāda izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Piešķir Ls 815 000 «Ezerkrastu» rekonstrukcijas pabeigšanai 

Labklājības ministrija (LM) saņems papildus 815 tūkstošus latus valsts sociālās aprūpes centra «Rīga» filiāles «Ezerkrasti» rekonstrukcijas pabeigšanai. Tas ļaus piemērotās telpās jau 2015.gadā izmitināt 181 cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem.

Straujuma: Jārod kompromiss, lai neciestu piena patērētājs (1)

Ceturtdien, 1. augustā, pēc zemkopības ministres Laimdotas Straujuma aicinājuma notiks Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības un Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas, un Zemkopības ministrijas speciālistu diskusija ar mērķi rast risinājumu situācijai par iespējamajām piena produktu cenu izmaiņām.

Baltijas valstu prezidenti dosies uz Balto namu 

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Baraks Obama 30. augustā aicina uz tikšanos Valsts prezidentu Andri Bērziņu, Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un Lietuvas prezidenti Daļu Grībauskaiti.

Cilvēki pašvaldību vēlēšanās nepiedalījās, jo neredz tam jēgu (3)

Piektā daļa jeb 18% vēlētāju, kuri nepiedalījās šā gada pašvaldību vēlēšanās, atzīst, ka šādu lēmumu pieņēmuši, jo neredz jēgu dalībai vēlēšanās. Vēl 12% aptaujāto norāda, ka vēlēšanās nepiedalījās, jo neuzticas nevienam un nekam.

Kāpēc mans bērns ir mazāks nekā citi? 

Diagnozi konstitucionāla augšanas aizture bieži dēvē par maza auguma normas variantu vai nenoskaidrota iemesla mazu augumu bērnam. Ārsti uzskata, ka bērniem ar konstitucionālu augšanas aizturi vienīgās pazīmes, kas raksturo šo diagnozi, ir mazs augums attiecībā pret vecumu un aizkavēta pubertātes attīstība.

Veselības aprūpe reģionos ir apdraudēta 

Latvijas reģionālo slimnīcu vadītāju bažas apstiprinājušās. No Nacionālā veselības dienesta saņemtie līgumu piedāvājumi apliecina, ka no papildus piešķirtajiem 7 miljoniem latu veselības nozarei šogad reģionu slimnīcām atvēlētas tikai kapeikas.

Jānis Pļavāns. Nemierīgs. Mūžu piensaimniecībā nokalpojis 

Šīgada Tukuma pilsētas svētkos, kuros neiztrūkstoši tiks meklēts Tukuma smukums, vienlaikus atzīmēs 100 gadus, kopš Tukumā izveidots piena pārstrādes uzņēmums.

Kā latvieši ar zapiņiem un žiguļiem sveicināja Krieviju (2)

No 7. līdz 19. jūnijam pulciņš apņēmīgu tautiešu sakāpa zapiņos, žigulītī un busiņā, un devās izpētīt dzejnieka Raiņa pārstaigātas vietas plašajā Krievijā.

Cilvēki netic, ka psihologi mazinās agresīvo autovadītāju skaitu Latvijā (1)

Šā gada 11. jūlijā izsludināti grozījumi Ministru Kabineta noteikumos, kas paredz jaunu agresīvo autovadītāju ietekmēšanas līdzekli – braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības, kuras vadīs sertificēts psihologs.

Valsts apmaksājusi «Liepājas Metalurga» kredītu 

Šodien, 25. jūlijā, Valsts kase pārskaitīja EUR 67 465 056 (LVL 47 414 711) «UniCredit S.p.A.», kas ir valsts galvotā kredīta AS «Liepājas Metalurgs» pamatsummas atlikums. Vēstule ar atmaksas pieprasījumu no «UniCredit S.p.A.» Valsts kasē tika saņemta 25. jūlijā, un samaksa tika veikta nekavējoties.

Satiksmes ministrijas 2014. gada budžeta galvenā prioritāte būs autoceļu sakārtošana 

Satiksmes ministrijas (SM) 2014. gada budžeta papildu finansējuma pieprasījuma lielākā daļa tiks novirzīta galvenajai prioritātei – autoceļiem. Autoceļu sakārtošanu par būtiskāko uzdevumu, stājoties amatā, izvirzīja arī satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Pasākumu kalendārs

2018.11.15 | 13:00

Lasījumi Jaunpils bibliotēkā 

2018.11.15 | 14:00

Dārzkopju cildināšana Jaunpilī 

2018.11.15 | 17:00

Meierovica pieminekļa atklāšana Tukumā 

2018.11.15 | 20:00

Basketbols Lapmežciemā 

2018.11.16 | 12:30

Valsts svētu koncerts Cērē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool