Trešdiena, 2018. gada 19. septembris
Verners, Muntis

«Pieci.lv» atskaņos arī iepriekšējo gadu «Positivus» festivālus 

Pēc Latvijas Radio iniciatīvas izveidotā mājas lapa pieci.lv un viedtālruņu aplikācija sasniegusi labus apmeklējuma rādītājus un līdz ar to abās tehniskajās platformās turpinās piedāvāt īpašu mūzikas saturu.

Āfrikas cūku mēris pie Latvijas robežas 

Krievijā – Pleskavas apgabala Neveļas rajona Seņutinas ciemā, kas atrodas aptuveni 100 km no Latvijas robežas, mājas cūkām konstatēts Āfrikas cūku mēris.

Sigulda aicina uz Opermūzikas svētkiem 

Jau 21. reizi Siguldas pilsdrupās no 2. līdz 4. augustam atkal notiks Starptautiskie Opermūzikas svētki. Varam lepoties – svētkos būs tikai izcilības – gan Latvijā, gan pasaulē iemīļoti mākslinieki.

Piesakies Stopēšanas maratonam 2013 (1)

Izsludināta pieteikšanās uz lielo stopēšanas maratonu 2013 «Rīga- Jēkabpils-Preiļi-Aglona-Krāslava-Aglona 2013». Ikdienas stopētāju klase būs pa maršrutu Rīga-Jēkabpils-Līvāni-Preiļi-Aglona.

Tautas dziesmu spēks Pokaiņos 

Pokaiņu Ozolkalnā sestdien, 27.jūlijā, pulksten 13.00 visus tautas dziesmu mīļotājus un mūsu spēka zīmju izzinātājus gaida tikšanās ar kultūrvēsturnieci, dainu krājuma “Dainu dzīvības spēks” autori Ilzi Liepiņu.

Spēlē «Zaļā punkta distanci» Tukumā un laimē ceļojumu (1)

Svētdien, 28.jūlijā Tukumā pie universālveikala no plkst.11.00 līdz 14.00 Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA „Eco Baltia vide” piedāvā Tukuma pilsētas svētku dalībniekiem piedalīties spēlē „Zaļā punkta distance” un laimēt vienu no 3 Tallink jūras ceļojumiem uz Stokholmu 4 personām.

Rīgas ZOO viesos ieradušies 14 Humbolta pingvīni 

Rīgas Zooloģiskajā dārzā ar Latvijas Mobilā telefona atbalstu no Vācijas un Nēderlandes zooloģiskajiem dārziem ieradušies 14 Humbolta pingvīni, lai šeit pavadītu 3 mēnešu ilgu karantīnas laiku, pirms izceļošanas no Eiropas Savienības uz Ķīnu.

Aicina piedalīties lāpu skrējienā «Apkārt Latvijai» 

Nacionālie bruņotie spēki sadarbībā ar Valsts policiju, Valsts robežsardzi un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu aicina Latvijas iedzīvotājus pieteikties lāpu skrējienam gar Latvijas robežu – „Apkārt Latvijai”.

Māmiņ, nesmēķē! Es smoku! 

Tas nav izdomājums, ka smēķētājas var gadīties pieķert arī turpat, pie Tukuma slimnīcas dzemdību nodaļas nama durvīm, vai mēģinājumā aizpīpēt kārtējo cigareti kādā no palātām…

Tukums, saturies – māksla nāks! (2)

20. jūlijā Tukuma Mākslas muzejā tiks atklāta izstāde «Vizualizējot Tukumu», kas – izrādās, ir tikai ievads lielākam projektam, ko vasaras izskaņā tukumniekiem sarūpējusi mākslas kuratore Līga Lindenbauma.

Mežos visbiežāk apmaldās pensionāri un pusaudži 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests jūlijā ir izbraucis uz četriem gadījumiem, kad bija nepieciešama palīdzība cilvēkiem, kuri apmaldījušies mežā. Carnikavas novada Garciemā kāds vīrietis 4. jūlijā ap 20.30 lūdza glābēju palīdzību, jo bija apmaldījies.

Dziesmu un deju svētku norisei līdzi sekoja 56% Latvijas iedzīvotāju 

Aizpagājušajā nedēļā noslēdzās XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Laika posmā no 30. jūnija līdz 7. jūlijam Dziesmu un deju svētku norisei līdzi sekojuši 56% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju

Valdība piešķīrusi līdzekļus Līgatnes dabas taku dzīvnieku uzturēšanai 

Ministru kabinets vakar, 16.jūlijā, piešķīra 21 972 latus Līgatnes dabas takās mītošo dzīvnieku uzturēšanai. Nauda piešķirta dzīvnieku barības iegādei, veterinārajiem pakalpojumiem un medikamentiem.

Tukumnieki, esiet saprotoši! (7)

Šonedēļ tiks uzsākti pagalmu un iebrauktuvju labiekārtošanas darbi Tukumā, Veidenbauma ielā 8, 4 un Meža ielā 13.

Cēlās lilijas Latvijas Dabas muzejā 

Latvijas Dabas muzejā no 18. līdz 21. jūlijam būs aplūkojama biedrības „Lilium Balticum” organizētā izstāde „Cēlās lilijas”.

Pasākumu kalendārs

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Lekcija par mācību uzņēmumiem Tukumā 

2018.09.19 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.19 | 17:30

Radošā nodarbība Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool