Ceturtdiena, 2018. gada 20. septembris
Marianna, Ginters, Guntra

37 pašvaldības saņems 1,3 milj. latus plūdos cietušās infrastruktūras sakārtošanai 

Ministru kabinets otrdien, 30. jūlijā pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (turpmāk – VARAM) pieprasījuma nolēma piešķirt nepilnus 1,3 miljonus latu šī pavasara plūdos cietušās pašvaldību infrastruktūras sakārtošanai.

Pedagogu algām tiks nodrošināts iztrūkstošais finansējums 

Pedagogu algām nepieciešamais finansējums tiks rasts valsts budžeta ietvaros, par to šodien lēma valdība Ministru kabineta sēdē. “Esmu pateicīgs kolēģiem, un īpaši ministru prezidentam par izpratni un sadarbību risinot budžeta iztrūkuma problēmu,” norāda izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Piešķir Ls 815 000 «Ezerkrastu» rekonstrukcijas pabeigšanai 

Labklājības ministrija (LM) saņems papildus 815 tūkstošus latus valsts sociālās aprūpes centra «Rīga» filiāles «Ezerkrasti» rekonstrukcijas pabeigšanai. Tas ļaus piemērotās telpās jau 2015.gadā izmitināt 181 cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem.

Straujuma: Jārod kompromiss, lai neciestu piena patērētājs (1)

Ceturtdien, 1. augustā, pēc zemkopības ministres Laimdotas Straujuma aicinājuma notiks Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības un Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas, un Zemkopības ministrijas speciālistu diskusija ar mērķi rast risinājumu situācijai par iespējamajām piena produktu cenu izmaiņām.

Baltijas valstu prezidenti dosies uz Balto namu 

Amerikas Savienoto Valstu prezidents Baraks Obama 30. augustā aicina uz tikšanos Valsts prezidentu Andri Bērziņu, Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un Lietuvas prezidenti Daļu Grībauskaiti.

Cilvēki pašvaldību vēlēšanās nepiedalījās, jo neredz tam jēgu (3)

Piektā daļa jeb 18% vēlētāju, kuri nepiedalījās šā gada pašvaldību vēlēšanās, atzīst, ka šādu lēmumu pieņēmuši, jo neredz jēgu dalībai vēlēšanās. Vēl 12% aptaujāto norāda, ka vēlēšanās nepiedalījās, jo neuzticas nevienam un nekam.

Kāpēc mans bērns ir mazāks nekā citi? 

Diagnozi konstitucionāla augšanas aizture bieži dēvē par maza auguma normas variantu vai nenoskaidrota iemesla mazu augumu bērnam. Ārsti uzskata, ka bērniem ar konstitucionālu augšanas aizturi vienīgās pazīmes, kas raksturo šo diagnozi, ir mazs augums attiecībā pret vecumu un aizkavēta pubertātes attīstība.

Veselības aprūpe reģionos ir apdraudēta 

Latvijas reģionālo slimnīcu vadītāju bažas apstiprinājušās. No Nacionālā veselības dienesta saņemtie līgumu piedāvājumi apliecina, ka no papildus piešķirtajiem 7 miljoniem latu veselības nozarei šogad reģionu slimnīcām atvēlētas tikai kapeikas.

Jānis Pļavāns. Nemierīgs. Mūžu piensaimniecībā nokalpojis 

Šīgada Tukuma pilsētas svētkos, kuros neiztrūkstoši tiks meklēts Tukuma smukums, vienlaikus atzīmēs 100 gadus, kopš Tukumā izveidots piena pārstrādes uzņēmums.

Kā latvieši ar zapiņiem un žiguļiem sveicināja Krieviju (2)

No 7. līdz 19. jūnijam pulciņš apņēmīgu tautiešu sakāpa zapiņos, žigulītī un busiņā, un devās izpētīt dzejnieka Raiņa pārstaigātas vietas plašajā Krievijā.

Cilvēki netic, ka psihologi mazinās agresīvo autovadītāju skaitu Latvijā (1)

Šā gada 11. jūlijā izsludināti grozījumi Ministru Kabineta noteikumos, kas paredz jaunu agresīvo autovadītāju ietekmēšanas līdzekli – braukšanas uzvedības korekcijas grupu nodarbības, kuras vadīs sertificēts psihologs.

Valsts apmaksājusi «Liepājas Metalurga» kredītu 

Šodien, 25. jūlijā, Valsts kase pārskaitīja EUR 67 465 056 (LVL 47 414 711) «UniCredit S.p.A.», kas ir valsts galvotā kredīta AS «Liepājas Metalurgs» pamatsummas atlikums. Vēstule ar atmaksas pieprasījumu no «UniCredit S.p.A.» Valsts kasē tika saņemta 25. jūlijā, un samaksa tika veikta nekavējoties.

Satiksmes ministrijas 2014. gada budžeta galvenā prioritāte būs autoceļu sakārtošana 

Satiksmes ministrijas (SM) 2014. gada budžeta papildu finansējuma pieprasījuma lielākā daļa tiks novirzīta galvenajai prioritātei – autoceļiem. Autoceļu sakārtošanu par būtiskāko uzdevumu, stājoties amatā, izvirzīja arī satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Zivjērgļu mazuļi jau atstājuši ligzdu Skrundā 

Trīs Skrundas apkaimes zivjērgļu mazuļi, ko šogad varam vērot ar interneta kameras starpniecību portālā www.dabasdati.lv, ir devušies savā pirmajā lidojumā. 15. jūlijā ligzdu pirmo reizi pameta vecākais zivjērgļu mazulis, kam foruma komentētāji devuši vārdu Grejs.

No 2015. gada mazie lauksaimnieki saņems atbalstu 500 eiro apmērā (2)

Trešdien, 24. jūlija vakarā, Zemkopības ministrijā notika Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvā padomes sēde, kuras laikā zemkopības ministre Laimdota Straujuma ar lauksaimnieku organizāciju pārstāvjiem pārrunāja atbalsta iespējas mazajiem lauksaimniekiem nākotnes tiešo maksājumu sistēmas ietvaros.

Pasākumu kalendārs

2018.09.20 | 10:30

Tikšanās ar dzejnieci Tumē 

2018.09.21 | 9:30

Olimpiskā diena Kandavā 

2018.09.21 | 10:00

«Olimpiskā diena» Tukumā 

2018.09.21 | 13:00

Izrāde «Dželsamīno melu zemē» Tukumā 

2018.09.21 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool