Piektdiena, 2019. gada 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone

Latvijā sāk skanēt jauns «Radio TEV», kas būs dzirdams arī Kandavā (4)

1. septembrī «Radio TEV» uzsāk savu oficiālo ceļu pie klausītājiem. Iepriekš zināms kā «Radio Valmiera», kas no mazas, vietējas stacijas tagad ir izaudzis līdz gandrīz visu Latviju aptverošam radio un skaļi sevi piesaka, kā stabilu un ilgtspējīgu spēlētāju ar nopietniem nodomiem.

Atkārtotas laulības, dzimšanas un miršanas izziņas būs pieejamas elektroniski 

Šodien, 3. septembrī, valdība apstiprināja Tieslietu ministrijas izstrādāto Ministru kabineta noteikumu projektu «Noteikumi par civilstāvokļu aktu reģistriem», kas paredz, ka atkārtotu laulības, dzimšanas un miršanas izziņu varēs pieprasīt un saņemt elektroniski, izmantojot drošu elektronisku parakstu.

Galvenais iemesls ilgstošo bezdarbnieku lielajam skaitam – jaunu darbavietu trūkums 

Trešā daļa (36%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem kā galveno iemeslu ilgstošo bezdarbnieku lielajam skaitam Latvijā min valsts nespēju nodrošināt jaunas darbavietas. Salīdzinoši biežāk starp šādu atbildi sniegušajiem ir cittautieši, Latgales reģiona iedzīvotāji, nepilsoņi, iedzīvotāji ar salīdzinoši zemiem mēneša ienākumiem

Dabas muzejā atklās 50 gadu jubilejas izstādi «Dālijas» 

Latvijas Dabas muzejā no 5. līdz 8. septembrim būs apskatāma tradicionālā dāliju izstāde un tiks atzīmēta Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrības Dāliju audzētāju sekcijas 50 gadu jubileja.

Īslaicīgas peļņas meklētāju skaits ārvalstīs nemazinās (1)

Latvijas Statistikas departaments paziņo, ka pērn no Latvijas emigrējuši 25,2 tūkstoši iedzīvotāju, proti, par 5 tūkstošiem mazāk salīdzinājumā ar 2011. gadu. Tomēr nodokļu atgūšanas sabiedrība «RT Tax Latvija»savā darbībā ievērojusi, ka nemazinās to latviešu skaits, kas brauc peļņā uz ārvalstīm.

Nākamā gada medicīnas budžeta samazinājums negatīvi ietekmēs pacientus (1)

Lai samazinātu pacientu nepamatoti augstos līdzmaksājumus par medicīnas pakalpojumiem, likvidētu mākslīgās rindas diagnostikas veikšanā un samazinātu biedējoši lielo novēlotu slimību skaitu, Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) nākusi klajā ar aicinājumu valdībai – pārskatīt nākamā gada Latvijas budžeta plānu un ievērojami lielākus līdzekļus novirzīt veselības aprūpei.

10 padomi studentiem, kuri vēlas atrast darbu 

Šie 10 padomi noderēs darba meklētājiem – studentiem, kuri vēlas atrast darbu, lai gūtu pirmo darba pieredzi un nopelnītu ikdienas tēriņiem. Būtiski saprast, cik daudz laika varēsi veltīt darbam, lai spētu arī pilnvērtīgi iekļauties studijās un būt aktīvs studentu dzīvē.

Kāds ir sabalansēts dzīvesveids skolēnam? 

Skolas vecums ir laiks, kad mums ir nepieciešams visvairāk enerģijas, mīlestības, uzmanības un vērtīgu uzturvielu, kas ļautu mums veidoties tieši tādiem kādi mēs vēlamies būt. Uztura speciāliste Lizete Māldere par to, kam jāpievērš uzmanība skolēnu ikdienā.

Valsts prezidenta apsveikums Zinību dienā 

Skola – tā ir vieta, kur cilvēks var izveidot stingru un drošu pamatu savai nākotnei, lai tālākajā dzīvē dotos pretī drosmīgi un gudri uzstādītiem mērķiem. Ikvienam bērnam piemīt kāds talants, īpaša interese par kādu zinātni vai prasmēm.

Ministru prezidenta apsveikums 1. septembrī 

Cienījamie skolēni, studenti, mācībspēki! Izglītoti, zinoši cilvēki ir Latvijas valsts lielākā vērtība – ilgtspējīgas attīstības un starptautiskas konkurētspējas priekšnosacījums. Izglītību un zināšanas iegūt var tikai katrs pats, savukārt cilvēkam atņemt tās nevar neviens.

Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikums 1. septembrī 

Sagaidot jaunā mācību un akadēmiskā gada sākumu, gaisā vienmēr valda pozitīvs satraukums un gaidas, mūs visus spārno jaunas idejas un apņemšanās spert jaunus soļus uz priekšu. Lai arī bieži tas netiek pateikts vārdos, tomēr ikkatrs no mums – gan pirmklasnieks ar puķu pušķi rokā.

Notiks pirmā Latvijas ekspedīcija uz Somu līcī nogrimušo «Virsaiti» 

4. septembrī no Tallinas ostas sāksies ekspedīcija uz Somu līcī nogrimušo Latvijas Kara flotes flagmani «Virsaitis», lai pie tā vraka novietotu piemiņas plāksni, tādējādi izrādot godu kuģim un tā komandai par viņu ieguldījumu Latvijas Kara flotes izveidē.

Kalnciema kvartālā notiks kartupeļu festivāls 

Lai dzīvo tupenis, buļba, pampālis, karpelis un kartupelis! Septembra nedēļas nogalēs, braucot uz jebkuru pusi Latvijā, visur ainavā redzams zīmīgs skats – pa lauku lēnām šūpojas traktors, un tam nopakaļ pieliekdamies staigā vai tupus rāpus kustas cilvēki ar groziem un spaiņiem.

Izveidota sirdij draudzīgo recepšu rokasgrāmata 

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir izveidojis recepšu grāmatu «Receptes Tavas sirds veselībai», kurā atradīsiet 10 veselības nozares profesionāļu un populāru personību ieteiktas sirdij draudzīgu ēdienu receptes. Zivs ar zaļumiem, šampinjonu salāti, ķirbju sautējums, ogu zupa – tie ir tikai daži no ēdieniem.

Sprūdžs nolēmis atstāt ministra amatu 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža paziņojums tautai: “Savu turpmāko profesionālo darbību nesaistu ar politiku un, sākoties aktīvam 12. Saeimas priekšvēlēšanu ciklam, saprotu, ka mana izpratne aizvien vairāk atšķirsies no Reformu partijai nepieciešamā kursa.

Pasākumu kalendārs

2019.05.23 | 18:30

Skriešanas seriāls Radziņciemā 

2019.05.24 | 10:00

Koncerts Slampē 

2019.05.24 | 12:00

Koncerts Irlavas estrādē 

2019.05.24 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukuma Audēju darbnīcā 

2019.05.24 | 15:00

«Talantu šovs» Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool