Pirmdiena, 2019. gada 25. marts
Māra, Marita, Mārīte

Aktuālais jaunajā mācību gadā skolēnu vecākiem, skolēniem un pedagogiem (4)

Stājušies spēkā Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotie un Saeimā pieņemtie grozījumi Izglītības likumā, kas skaidri definē valsts, pašvaldības un vecāku atbildības sadalījumu mācību līdzekļu finansēšanā. Sākot ar šā gada 1. septembri skolēnu vecākiem par saviem līdzekļiem ir jānodrošina individuālie mācību piederumi

Nometne internātpamatskolas bērniem Pāvilostā 

Augusta sākumā, atsaucoties biedrības «Vārti ģimenei» aicinājumam, arī Tukuma internātpamatskolas bērni devās uz Pāvilostu, lai nomaļā lauku saimniecībā apgūtu un attīstītu savus talants, to skaitā, piedalītos teātra darbnīcā.

Uzticības tālrunis pedagogiem un vecākiem (1)

No 26.augusta līdz 1.septembrim Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu bezmaksas uzticības tālrunis 116111 rīkos akciju „Uzticības tālrunis pedagogiem un vecākiem”.

Kas iztraucēja Leona un Elizabetes kāzas? (2)

TV3 seriāla UgunsGrēks 9.sezona noslēdzās ar lielu jautājuma zīmi, proti, -kas bija sieviete, kas iztraucēja Leona un Elizabetes kāzas?! Par šo sievieti izskanējušas daudz un dažādas versijas – Līga, Marta vai varbūt Elza? Varbūt viesnīcā būs ieradusies kāda jauna varone?

Latvijas iedzīvotāji pārzina teoriju, bet mēdz kļūdīties, praktiski šķirojot (2)

Latvijas iedzīvotāji ir ļoti labi informēti par atkritumu šķirošanas un pārstrādes nepieciešamību, taču mēdz kļūdīties, atšķirojot pārstrādājamus atkritumus no nepārstrādājamiem un sagatavojot materiālu izmešanai konteinerā. Tas secināts, aptaujājot vairāk nekā 3000 vides izglītības spēles „Zaļā punkta distance”.

Salaspilī pirmoreiz zied četrdesmitgadīga diegveida agave 

Nacionālā botāniskā dārza oranžērijā uzziedējusi četrdesmito gadskārtu sasniegusī diegveida agave (Agave filifera). Latīņu valodā vārds „filifera” nozīmē „diegveida”, kas attiecināms uz smalkajiem, diegveidīgajiem pavedieniem, kas aug uz agaves lapām. Zieda kāts, kas bagātīgi klāts pumpuriem, jau sasniedzis divu metru augstumu.

Medus, piena un maizes svētki Jelgavā 

Šo sestdien, 24, augustā, aicinām atklāt Jelgavu no jauna. Tiks svinēti 13. Piena, maizes un medus svētkus visas dienas garumā. Pasākumu maratons no 9.00 rītā līdz 2.00 naktī. Rīta stundai gardums mutē, pēcpusdienas pelde 11. RASA Piena paku regatē un vakara sadziedāšanās ar Raimondu Paulu, bet maratona finišs – jestras dejas.

Latvijas pilsonībā uzņemtas 123 personas 

Otrdien, 20. augustā, Ministru kabinets pieņēma lēmumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 123 personas, tajā skaitā 10 nepilngadīgas personas, kas naturalizējušās kopā ar vecākiem.

Ziemeļvalstīs atzītākās zaļās izglītības metodes arī Latvijā un Tukumā 

No 11. līdz 14. augustam Rīgā norisinājās starptautiska vides izglītības nometne «Zaļās izglītības skola». Tā pulcēja skolotājus no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas, kas radoši un izzinošu aktivitāšu gaitā dalījās ar savu pieredzi un idejām

Iespējams, nelikumīgi tiek piešķirti doktora zinātniskie grādi 

Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis ir uzdevis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamentam sadarbībā ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu veikt pārbaudi par konstatētajiem iespējamiem normatīvo aktu pārkāpumiem saistībā ar doktora zinātnisko grādu.

Ķīlis iesniedz atlūgumu 

Vjačeslavs Dombrovskis ir pieņēmis Roberta Ķīļa atlūgumu. Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis šodien pieņēma ārštata padomnieka izglītības reformu jautājumos Roberta Ķīļa iesniegto atlūgumu. Padomnieka pienākumus Roberts Ķīlis pārtrauks pildīt ar šodienu, 20.augustu.

Represēto salidojums Ikšķilē 

Sestdien, 17. augustā, Ikšķiles brīvdabas estrādē pulcējās politiski represētie no visas Latvijas, lai kopīgi atcerētos izsūtījumā pārciesto, satiktu likteņbiedrus un klausītos valsts pārstāvju uzrunas. Jāpiebilst, ka Latvijas politiski represēto salidojums šogad notika jau 15. reizi, pulcējot vairāk nekā 3000 ”sibīriešu” no visiem Latvijas novadiem.

Dots starts Kanāla 2 šovam Jaunā Talantu Fabrika! 

Kanāla 2 šova Jaunā Talantu Fabrika dalībnieki ir ievākušies jeb Jurģi ir aiz muguras! Tagad sāksies īstā dzīve – sadzīvošana, pierašana vienam pie otra un pirmie mēģinājumi. Kā caur lupu dalībnieku ikdienu varēs vērot tiešraidē 24 stundas diennaktī mājas lapā www.jaunatalantufabrika.lv un Kanāla 2 tiešraidēs darbdienās.

Minimālā darba alga 2014.gadā būs 320 euro jeb 225 lati (4)

Minimālā mēneša darba alga no 2014.gada 1.janvāra būs 320 euro, kas ir ekvivalenti 225 latiem, bez santīmiem un centiem, atgādina Labklājības ministrija (LM), noraidot izskanējušos iebildumus par nepareizu minimālās mēneša darba algas konvertāciju.

Oktobrī jau astoto reizi notiks sacensība par valsts lielākā ķirbja titulu 

Vitamīniem bagāts, apetīti rosinošā krāsā un nereti smagāks par pašu audzētāju – tāds ir viens no raksturīgākajiem rudens simboliem Latvijas dārzos – ķirbis. Šogad jau astoto gadu pēc kārtas lielveikalu tīkls „Maxima” aicina Latvijas iedzīvotājus ar īpašām rūpēm un sirsnību lolot savos dārzos augošos ķirbjus, lai tos varētu pieteikt tradicionālajam Latvijas ķirbju čempionātam.

Pasākumu kalendārs

2019.03.25 | 9:15

Piemiņas brīdis Džūkstē 

2019.03.25 | 10:00

Piemiņas brīdis Vecmokās 

2019.03.25 | 12:00

Piemiņas brīdis Bikstos 

2019.03.25 | 12:45

Piemiņas brīdis Vānē 

2019.03.25 | 13:00

Piemiņas brīdis Slampē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Marts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool