Piektdiena, 2019. gada 22. februāris
Rigonda, Adrians, Adriāna, Adrija, Ārija

Latvijas pilsonībā uzņemtas 123 personas 

Otrdien, 20. augustā, Ministru kabinets pieņēma lēmumu uzņemt Latvijas pilsonībā naturalizācijas kārtībā 123 personas, tajā skaitā 10 nepilngadīgas personas, kas naturalizējušās kopā ar vecākiem.

Ziemeļvalstīs atzītākās zaļās izglītības metodes arī Latvijā un Tukumā 

No 11. līdz 14. augustam Rīgā norisinājās starptautiska vides izglītības nometne «Zaļās izglītības skola». Tā pulcēja skolotājus no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas, kas radoši un izzinošu aktivitāšu gaitā dalījās ar savu pieredzi un idejām

Iespējams, nelikumīgi tiek piešķirti doktora zinātniskie grādi 

Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis ir uzdevis Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamentam sadarbībā ar Izglītības kvalitātes valsts dienestu veikt pārbaudi par konstatētajiem iespējamiem normatīvo aktu pārkāpumiem saistībā ar doktora zinātnisko grādu.

Ķīlis iesniedz atlūgumu 

Vjačeslavs Dombrovskis ir pieņēmis Roberta Ķīļa atlūgumu. Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis šodien pieņēma ārštata padomnieka izglītības reformu jautājumos Roberta Ķīļa iesniegto atlūgumu. Padomnieka pienākumus Roberts Ķīlis pārtrauks pildīt ar šodienu, 20.augustu.

Represēto salidojums Ikšķilē 

Sestdien, 17. augustā, Ikšķiles brīvdabas estrādē pulcējās politiski represētie no visas Latvijas, lai kopīgi atcerētos izsūtījumā pārciesto, satiktu likteņbiedrus un klausītos valsts pārstāvju uzrunas. Jāpiebilst, ka Latvijas politiski represēto salidojums šogad notika jau 15. reizi, pulcējot vairāk nekā 3000 ”sibīriešu” no visiem Latvijas novadiem.

Dots starts Kanāla 2 šovam Jaunā Talantu Fabrika! 

Kanāla 2 šova Jaunā Talantu Fabrika dalībnieki ir ievākušies jeb Jurģi ir aiz muguras! Tagad sāksies īstā dzīve – sadzīvošana, pierašana vienam pie otra un pirmie mēģinājumi. Kā caur lupu dalībnieku ikdienu varēs vērot tiešraidē 24 stundas diennaktī mājas lapā www.jaunatalantufabrika.lv un Kanāla 2 tiešraidēs darbdienās.

Minimālā darba alga 2014.gadā būs 320 euro jeb 225 lati (4)

Minimālā mēneša darba alga no 2014.gada 1.janvāra būs 320 euro, kas ir ekvivalenti 225 latiem, bez santīmiem un centiem, atgādina Labklājības ministrija (LM), noraidot izskanējušos iebildumus par nepareizu minimālās mēneša darba algas konvertāciju.

Oktobrī jau astoto reizi notiks sacensība par valsts lielākā ķirbja titulu 

Vitamīniem bagāts, apetīti rosinošā krāsā un nereti smagāks par pašu audzētāju – tāds ir viens no raksturīgākajiem rudens simboliem Latvijas dārzos – ķirbis. Šogad jau astoto gadu pēc kārtas lielveikalu tīkls „Maxima” aicina Latvijas iedzīvotājus ar īpašām rūpēm un sirsnību lolot savos dārzos augošos ķirbjus, lai tos varētu pieteikt tradicionālajam Latvijas ķirbju čempionātam.

Ronis Villijs atgriežas jūrā 

Trešdien, 21. augustā pulksten 13.00 no Ventspils ostas Valsts robežsardzes krasta apsardzes kuģis Rānda dosies jūrā, lai aptuveni 15 kilometrus no krasta dabā atlaistu Rīgas zoodārzā izaugušo pelēko roni Villiju.

Jūrmalas vasaras kūrorta sezonas izskaņas koncerts 

Ik gadu atzīmējot Jūrmalas vasaras kūrorta sezonas izskaņu Horna dārzā tiek rīkots pasākums, kam vienmēr piemitusi romantiska noskaņa. Tajā skan pasaules populārās mūzikas skaņdarbi, kurus izpilda izcili solisti un mūziķi.

Lāpu skrējiens «Apkārt Latvijai» šķērso Engures novadu /FOTO/ 

15. augustā Rīgas Brāļu kapos pie Mūžīgās uguns svinīgi tika aizdegtas lāpas, lai dotu startu simboliskam un dažādas paaudzes vienojošam skrējienam «Apkārt Latvijai».

Līdz 1. septembrim apstrādātiem jābūt 70% no kadastrā esošās lauksaimniecības zemes 

Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka lauksaimniecībā izmantojamā zeme tiek uzskatīta par apstrādātu, ja līdz 1. septembrim ir apstrādāti 70% no kadastrā esošās lauksaimniecībā izmantojamās zemes.

Lopbarības graudu cenas šogad zemākas; kvalitāte – laba 

Izvērtējot zemnieku saimniecību – piena un gaļas ražotāju – nodrošinājumu ar lopbarību ziemas sezonai, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) speciālisti secinājuši, ka lopbarības graudu raža ir pietiekama un kvalitāte – laba, cenas zemākas nekā pērn.

Smārdē pieklīdušais zivju ērglis atgriezies ligzdā /FOTO/ (3)

Jau rakstījām par to, ka 5. augustā Smārdes pagasta Lielā ciema «Medņos» saimnieks Kazimirs Seiksts notvēra novārgušu zivjērgli un, paturējis to pirtiņā, mēģināja piebarot ar zīvīm, lai putns atgūtu spēkus.

Profesionālo skolu audzēkņi arī nākamajā mācību gadā saņems ESF stipendijas (5)

Arī jaunajā mācību gadā profesionālās izglītības iestāžu audzēkņiem būs iespēja saņemt Eiropas Sociālā fonda stipendijas – šāds lēmums šodien pieņemts koalīcijas darba grupā, kurā panākta konceptuāla vienošanās par Izglītības un zinātnes ministrijas priekšlikumu par mērķstipendiju izmaksas turpināšanu diviem mācību gadiem

Pasākumu kalendārs

2019.02.22 | 8:30

Vecāku diena Jaunpils vidusskolā 

2019.02.22 | 10:00

«Skolēni eksperimentē» Tukumā 

2019.02.22 | 10:30

Pasaku lasīšana Jaunsātu bibliotēkā 

2019.02.22 | 11:30

«Skaļā lasīšana» Jaunpilī 

2019.02.22 | 14:00

Vīna degustācija Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool