Ceturtdiena, 2018. gada 22. novembris
Aldis, Alfons, Aldris

Golfa laukumā «Viesturi» 7. septembrī notiks bezmaksas treniņu diena 

Sestdien, 7. septembrī, golfa laukumā «Viesturi» tiks rīkota Golfa diena, kad visiem interesentiem būs iespēja bezmaksas pamēģināt golfa spēles sitienus «Davis Golf Style Academy» treneru pavadībā.

Mopēdu vadītājiem būs jākārto vadīšanas eksāmens (2)

Lai uzlabotu mopēdu vadītāju praktiskās zināšanas, prasmes un iemaņas, tiks ieviesta prasība šiem vadītājiem kārtot vadīšanas eksāmenu. Mopēdu vadītājiem vadīšanas eksāmens sastāvēs no transportlīdzekļa tehniskās pārbaudes un figūru izpildes eksāmenu laukumā. Braukšanu ceļu satiksmē pagaidām nav paredzēts ieviest.

LU Botāniskajā dārzā notiks Orhideju dienas 

Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā no 7. līdz 15. septembrim notiks Orhideju dienas, kur būs apskatāmas Latvijas un Lietuvas kolekcionāru orhidejas un tilandsijas, kā arī būs iespēja piedalīties meistarklasēs, noklausīties lekcijas, iegādāties orhidejas un to audzēšanai nepieciešamās lietas.

Autoceļa Rīga-Ventspils 134,44. km šodien slēgta satiksme 

Informējam, ka sakarā ar dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbiem autoceļa A10 Rīga-Ventspils 134,44. km (Talsu novadā, Spāre) šodien laika posmā no 8.00 līdz 20.00 satiksme būs slēgta.

Apspriež risinājumus pastkastīšu atbrīvošanai no nevēlamām reklāmām 

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kopā ar poligrāfijas nozares pārstāvjiem meklēs kompromisus, lai, piemērojot dabas resursu nodokli (turpmāk – DRN) neadresētiem reklāmas sūtījumiem, atbrīvotu iedzīvotāju pastkastes no mēstulēm.

Jaunās valdes dēļ Opolais atceļ uzstāšanos LNO ēkas jubilejas koncertos 

„Ziņas par jauno valdi ir graujošas. Atceļu savu piedalīšanos Operas ēkas jubilejas koncertos. Nevēlos vairs iet uz Operu, kas, pateicoties Andrejam Žagaram, man bija kā mīļas mājas un visīstākā ģimene,” tā saka pasaulslavenais soprāns Kristīne Opolais.

Šovasar bērniem bīstamākās nodarbes bijušas velobraukšana, batuts un šūpoles 

Beidzoties vasarai, kuru bērni lielākoties pavada, aktīvi atpūšoties un izklaidējoties, apkopojot statistiku, secināta, ka šovasar no jūnija līdz septembra sākumam bīstamākās nodarbes bērniem bijušas riteņbraukšana, lēkāšana uz batuta un šūpošanās šūpolēs.

Top Edgara Lipora monoizrāde «Karavīrs» 

Ko šodien saprotam ar vārdu „vīrišķība”? Kur smelties spēkus latviešu karavīra stājai un iznesībai? Kādi ir šodienas jaunekļu sapņi, uzskati un ilgas? Uz šiem jautājumiem atbildes meklēs aktieris Edgars Lipors muzikālajā objektu un kustību monoizrādē «Karavīrs».

Iekšlietu ministrs pateicas policijai un robežsardzei par bīstamā noziedznieka Tokaho aizturēšanu 

Trešdien, 4. septembrī, iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis operatīvajā sanāksmē izteica pateicību Valsts policijas un Valsts robežsardzes darbiniekiem, kuri naktī no otrdienas uz trešdienu profesionāli sadarbojoties, ir veikuši bīstamā noziedznieka Ralfa Tokaho aizturēšanu.

Latvijas Ugunsdzēsības muzejam – 35 

Latvijas Ugunsdzēsības muzejs šodien, 4. septembrī, atzīmē savas pastāvēšanas 35. gadadienu! Darbi pie muzeja veidošanas aizsākušies jau 1974. gadā, bet 1978. gada 4. septembrī ugunsdzēsēju depo telpās Rīgā, Hanzas ielā 5, iekārtota ekspozīcija, kas atklāta kā Ugunsdzēsības tehniskā izstāde.

Operas ēkas 150 gadu svinību ietvaros atklās pieminekli Mārim Liepam 

Ceturtdien, 5. septembrī, 21.00 Latvijas Nacionālās operas un baleta teātra ēkas 150 gadu jubilejas svinību ietvaros atklās pieminekli izcilajam rīdziniekam, baletdejotājam Mārim Rūdolfam Liepam (1936 – 1989). Piemineklis ir mecenātu Borisa un Ināras Teterevu dāvinājums Rīgas pilsētai, un tas atradīsies kanālmalā pie tiltiņa starp Operu un LU.

43% Latvijas iedzīvotāju pēdējā laikā novērojuši cenu kāpumu 

No nākamā gada sākuma Latvijā tiks ieviesta vienotā Eiropas Savienības valūta – eiro, taču uzņēmējiem, lai patērētāji pie jaunās valūtas varētu pierast, cenas gan latos, gan eiro jānorāda jau no šā gada 1. oktobra. Vienlaikus sabiedrībā pastāv reālas bažas, vai Finanšu ministrijas akcija «Godīgs eiro ieviesējs» reāli darbosies.

Jaunieši joprojām var pieteikties mācībām profesionālajās skolās un saņemt ESF stipendijas 

Jaunieši, kuri nolēmuši apgūt profesiju kādā no Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) padotībā esošajās profesionālās izglītības iestādēm, joprojām var pieteikties mācībām šajā gadā. Daudzu jauniešu pēdējā brīža izvēli par labu mācībām ietekmē tas, ka profesionālo skolu audzēkņi arī šajā mācību gadā turpinās saņemt Eiropas Sociālā fonda (ESF) stipendijas.

Tuvojas rudens – rūpējies par imūnsistēmas stiprināšanu savlaikus 

Lai arī saulīte vēl brīžam uzspīd, tomēr aizvien vairāk jūtams, ka ir klāt dzestrais dzestrais rudens ar vēso laiku, lietu un mitro gaisu, un tas ir īstais laiks, kad mostas arī vīrusi, tādēļ speciālisti aicina par aizsardzību pret gripu domāt jau tagad.

Saeima atbalsta Ķemeru sanatorijas nodošanu Jūrmalas pašvaldības īpašumā 

Kredīta izsniegšanu Jūrmalas pilsētas domei Ķemeru sanatorijas iegādei ir kavējis savstarpējās komunikācijas trūkums starp iesaistītajām pusēm, pēc 3. septembra komisijas sēdes norādīja parlamentārās izmeklēšanas komisijas Ķemeru sanatorijas jautājumā priekšsēdētājs Dāvis Stalts

Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool