Trešdiena, 2018. gada 17. oktobris
Karīna, Gaits, Gaitis

Sociālā palīdzība apkures samaksai jāmeklē pašvaldībās 

Apkures sezona, kas jau uzsākta vairākās pašvaldībās, rada būtiskus papildu tēriņus iedzīvotājiem. Labklājības ministrija (LM) aicina cilvēkus, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, vērsties savas pašvaldības sociālajā dienestā.

Vēl šonedēļ iedzīvotāji var pieteikt labākos sociālos darbiniekus 

Labklājības ministrija (LM) vēl līdz 11. oktobrim aicina ikvienu pieteikt sociālo darbinieku konkursam «Labākais sociālais darbinieks Latvijā». Pieteikuma anketas par nominēto pretendentu var iesniegt Skolas ielā 28, Rīga, LV-1331.

Rīgas Zooloģiskajam dārzam – 101 

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs šogad atzīmē vairākus svarīgus notikumus: svin savu 101. dzimšanas dienu kopš pirmās atvēršanas reizes; piemin 80 gadus kopš darbības atjaunošanas pēc Pirmā pasaules kara un atzīmē 20 gadus kopš filiāles «Cīruļi» atklāšanas brīža.

Zemītes ielas rekonstrukcija veikta nepilnīgi (14)

Jautā lasītājs: – Zemītes ielas darbi Lauktehnikā nav veikti kvalitatīvi, jo ne visur ierīkotas caurtekas? Pie veikala «Aplis», kur ir iebraucamais ceļš, caurteka ir, bet pie otras iebrauktuves – vairs nav. Kur tad tas ūdens paliks?

Bezmaksas seminārs Tukumā par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai 

Rīgas plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Tukuma novada Domi 9. oktobrī 10:00 Tukuma novada Domes Lielajā zālē (Talsu iela 4, Tukumā) organizē bezmaksas semināru par LR tiesisko normu piemērošanu, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu.

Ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki 

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 5. oktobra 6:30 līdz 7. oktobra 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 77 izsaukumus. Kopumā dzēsti 48 ugunsgrēki, veikti 18 glābšanas darbi, bija arī 11 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki.

Mājokļa appludināšana – biežākais nelaimes gadījums īpašumos 

Apkopojot statistiku par apdrošinātajos īpašumos notikušajām nelaimēm kopš 2008. gada, apdrošināšanas sabiedrība «Balta» secinājusi, ka viens no biežākajiem negadījumu cēloņiem mājokļos ir šķidruma un tvaika noplūde jeb mājokļu nopludināšana.

Izglītības un zinātnes ministra apsveikums Skolotāju dienā 

Izglītības un zinātnes ministra Vjačeslava Dombrovska apsveikums Skolotāju dienā: Dārgie skolotāji, kolēģi, no sirds sveicu Jūs profesionālajos svētkos! Katram no mums šūpulī tiek ielikts kāds talants, ko dzīves laikā cenšamies mērķtiecīgi attīstīt.

No nākamā gada «TV3» un «LNT» būs maksas kanāli (2)

MTG vadība ir pieņēmusi stratēģisku lēmumu – mainīt kanālu «TV3» un «LNT» juridisko statusu, no 2014. gada 1. janvāra savus kanālus raidot tikai maksas platformās. Tas ļaus oriģinālsatura īpatsvaru kanālos «TV3» un «LNT» palielināt par aptuveni trešdaļu.

«Bonaparti.lv» atgriežas ar dziesmu «Vēstule no Sorento» /AUDIO, VIDEO/ 

Pēc vairāku gadu pārtraukuma atkal kopā apvienojusies grupa «Bonaparti.lv». Pavisam nesen studijā ierakstīta Ilmāra Dzeņa dziesma «Vēstule no Sorento», ko varēs dzirdēt Latvijas radiostacijās. Tiek strādāts arī pie pavisam jauniem orģināldarbiem. Vienu no tiem grupa ierakstīs studijā un nodos klausītāju vērtējumam nākošā gada sākumā.

Alojas domes deputāts Bakmanis vēlās izkrāpt ES līdzekļus Ls 9000 apmērā (1)

Biedrība «Sabiedrība par atklātību – Delna» vēlās vērsts sabiedrības uzmanību uz Alojas novada domes deputāta Jāņa Bakmaņa rīcību, cenšoties izkrāpt no ES līdzekļus Ls 9000 apmērā. Par izbūvēto laivu piestātnes un peldvietas pontona laipu biedrība «Eiropas stārķu pilsētu organizācija», kuras vārdā rīkojas Alojas novada domes deputāts Jānis Bakmanis, prasa no Eiropas Savienības fondiem Ls 9000!

Piedalies zīmējumu konkursā «Ielaiko Radio h2o» 

Konkursa organizators ir SIA «Radio H2O» un dalībai konkursā tiek pielaisti visi mākslinieki-amatieri, kas nenodarbojas ar zīmēšanu profesionāli (no 7. līdz 12. klasei). Konkursa tēma ir Radio H2O mājas lapas fona noformēšana.

Izstādes «Te. Tur. Tālāk.» ietvaros notiks saruna «Kas tālāk?» 

Maģistra programmas absolventu diplomdarbu izstādes «Te. Tur. Tālāk.» ietvaros 8. oktobrī 17.00 Mākslas akadēmijas aulā notiks saruna «Kas tālāk?». Tikšanās mērķis ir diskutēt par jauno mākslinieku gaitām, iespējām un radošo attīstību pēc augstskolas absolvēšanas.

Apskats: nozīmīgākie notikumi aizvadītajā nedēļā Latvijā 

Valdība apstiprina 2014. gada valsts budžetu; Latvijā turpmāk pieļaujama dubultpilsonība; Latvijas Tautas frontei 25 gadi; filmas «Sapņu komanda 1935» panākumi ASV; no 1. oktobra cenas gan latos, gan eiro.

Lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju nav finanšu iekrājumi 

Trešajai daļai (33%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem ir finanšu iekrājumi. Salīdzinoši biežāk iekrājumus ir izveidojuši vadītāji, augsta līmeņa speciālisti un iedzīvotāji ar salīdzinoši augstiem ienākumiem.

Pasākumu kalendārs

2018.10.17 | 10:00

Lekcija par atkarībām Vānē 

2018.10.17 | 12:30

Leļļu teātris Šlokenbekā 

2018.10.17 | 13:00

Lekcija par atkarībām Zemītē 

2018.10.17 | 16:00

«Naglas» talka Kandavā 

2018.10.17 | 17:00

Radošā nodarbība Kandavas Amatniecības centrā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool