Ceturtdiena, 2018. gada 13. decembris
Veldze, Lūcija

Sākusies reģistrācija erudīcijas konkursam «Zvaigžņu klase» 

Jauno tehnoloģiju zinātājs Kristaps Skutelis aicina: “Nāc un piedalies! Erudīcijas konkurss komandām «Zvaigžņu klase» ir tieši tev! Visiem zinātkārajiem, tehnoloģijas mīlošajiem, “filozofiem” un “prātvēderiem”! Vēlaties pārbaudīt savas zināšanas dažādos mācību priekšmetos un uzzināt, cik erudīti esat?

Brīdina par spēcīga vēja tuvošanos 

Šodien, 18. oktobrī, Latvijā vērojams spēcīgs vējš, kas pēcpusdienā vietām var sasniegt vētras spēku. Ņemot vērā sinoptiķu brīdinājumus, a/s «Sadales tīkls» aicina iedzīvotājus būt uzmanīgiem un piesardzīgiem elektrolīniju un elektroiekārtu tuvumā, netuvoties elektroietaisēm, ja tās skāruši koki vai zari

Tukuma novads – kūlas ugunsgrēku ‘melnā saraksta’ augšgalā (4)

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ir nosūtījis vēstuli Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai, kurā ir apkopota informācija par kūlas ugunsgrēku skaitu pašvaldību novados un republikas pilsētās no 2010. līdz 2013. gadam.

Izstādē «Vide un enerģija 2013» Ķīpsalā prezentēs elektrotrīsriteni 

No 17. līdz 20. oktobrim izstādē «Vide un enerģija 2013» Ķīpsalā «Bike Electric» prezentēs elektrotrīsriteni. «Bike Electric» ir jauns uzņēmums ar progresīvām idejām un pieeju tehniskajiem risinājumiem, kas izstrādā elektrotrīsriteni 4 līdz 7 gadus veciem bērniem.

Ugunsdzēsēji glābēji šogad izglābuši 553 cilvēkus 

Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) statistika, šā gada deviņos mēnešos ugunsdzēsēji glābēji kopumā izglābuši 553 cilvēkus. Ugunsgrēkos ir izglābti 210 cilvēki, bet veicot glābšanas darbus – 343, no tiem 112 pēc smagiem ceļu satiksmes negadījumiem izvilkti no automašīnām.

Sniegsim atbalstu kārtīgai un centīgai ģimenei no Kandavas (5)

Latvijā ir vairāk nekā 150 000 trūcīgu iedzīvotāju, tostarp arī daudzbērnu ģimenes. Daudzi, kas nonākuši trūkumā dažādu iemeslu dēļ, mēģina cīnīties, lai savu situāciju uzlabotu. Viņi tāpat kā katrs no mums ir sapņojuši par ģimeni, bērniem un ticējuši, ka, cītīgi strādājot, spēs nodrošināt savu un mīļoto dzīvi.

Pusei Latvijas iedzīvotāju rūp iespējamā ASV maksātnespēja 

Pusi (50%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem satrauc iespējamā Amerikas Savienoto Valstu maksātnespēja (15% – noteikti jā; 35% – drīzāk jā).

Krūts vēža pacientu atbalsta biedrībai «VITA» – 20 

Vai jūs zināt, cik sieviešu ir izārstējušās pēc krūts vēža operācijas?! Daudz! Un viņas satiekas kopā Krūts vēža pacientu atbalsta biedrības «VITA» organizētajās lekcijās Latvijas onkoloģijas centra konferenču zālē reizi mēnesī – trešajā trešdienā 14.00.

Latvieši, kas atgriezās: Ir svarīgi, kādu savu zemi redzam 

”Kad notiek aviošovs, es varu siltumnīcas galā nolikt galdiņu, kur novietot kafijas tases, uzaicināt draugus un par baltu velti vērot priekšnesumu,” aicinādama siltumnīcā, kas novietota ar vienu galu pretī lidlauka skrejceļiem, saka Evita Šteinerte-Pudāne. Viņa kopā ar savu vīru Andri Pudānu vairākus gadus nodzīvojusi Īrijā.

Laukos eiro maiņa būs problemātiska (2)

Jo tuvāk nāk eiro laiks, jo vairāk jautājumu rodas iedzīvotājiem, kas neslēpj – no miljonu vērtās valsts finansētas eiro kampaņas vēl nav neko daudz ne redzējuši, ne jutuši. Tāpēc uz sarunu redakcijā, dodot iespēju arī iedzīvotājiem uzdot savus jautājumus, otrdien, 8. oktobrī, aicinājām Finanšu ministrijas Eiro projekta vadītāja asistentu Salvi Skladovu.

Aicina skolēnus piedalīties fotokonkursā par Lāčplēša dienu 

Lai veicinātu skolēnu interesi par valsts aizsardzību, drošību un patriotismu, skolēni aicināti piedalīties Saeimas rīkotajā fotogrāfiju konkursā «Mana Lāčplēša diena». Fotogrāfijas konkursam var iesūtīt līdz 28. oktobrim.

Pieteikti pirmie apkures sezonas negadījumi 

ASV un Kanādā nedēļa no 6. līdz 12. oktobrim ir starptautiskā ugunsdrošības nedēļa, vakar, 9. oktobrī atzīmējot ugunsdrošības dienu. Savukārt līdz ar apkures sezonas sākumu apdrošināšanas sabiedrība «Balta» aicina iedzīvotājus laikus parūpēties par mājokļu dūmvadu un apkures sistēmu ugunsdrošību.

Savākti nepieciešamie paraksti likumprojektam par kažokzvēru audzēšanas aizliegumu (2)

Portālā manabalss.lv savākti 10 000 Latvijas pilsoņu paraksti, kas nepieciešami, lai izskatīšanai Saeimā iesniegtu sabiedrības iniciatīvu par kažokzvēru audzēšanas aizliegumu Latvijā. Vairākas dzīvnieku un vides aizsardzības organizācijas ir apstrīdējušas pašreizējo Ministru kabineta noteikumu «Labturības prasības kažokzvēru turēšanai» atbilstību Dzīvnieku aizsardzības likumam.

Notiks jau 7. Noras Bumbieres jauno vokālistu konkurss 

20. oktobrī Jelgavas kultūras namā 13.00 notiks 7. Noras Bumbieres fonda rīkotais Latvijas jauno vokālistu konkurss. Konkursa finālam pēc 1. kārtas, kas norisinājās 13. aprīlī Mārupes novada kultūras namā gandrīz no 200 konkursa dalībniekiem, izvērtējot sniegumu, tika atlasīti 42 jaunie izpildītāji.

Vai vēlies kļūt par brīvprātīgo trešās pasaules valstīs? 

ES mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, 17. oktobrī 16:00 notiks bezmaksas seminārs «Brīvprātīgā darba iespējas trešās pasaules valstīs», kurā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt visu par pieteikšanos, kā arī ieklausīties vērtīgos padomos no pieredzes bagātajiem.

Pasākumu kalendārs

2018.12.13 | 13:00

Ēdienu gatavošana Zantē 

2018.12.13 | 14:00

Kino Kandavā 

2018.12.13 | 17:00

«Darām paši» noslēgums Jaunpilī 

2018.12.14 | 10:00

Eglīte bērniem Džūkstē 

2018.12.14 | 10:00

Eglītes iedegšana Slampē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool