Pirmdiena, 2018. gada 24. septembris
Agris, Agrita

Notiks jau 7. Noras Bumbieres jauno vokālistu konkurss 

20. oktobrī Jelgavas kultūras namā 13.00 notiks 7. Noras Bumbieres fonda rīkotais Latvijas jauno vokālistu konkurss. Konkursa finālam pēc 1. kārtas, kas norisinājās 13. aprīlī Mārupes novada kultūras namā gandrīz no 200 konkursa dalībniekiem, izvērtējot sniegumu, tika atlasīti 42 jaunie izpildītāji.

Vai vēlies kļūt par brīvprātīgo trešās pasaules valstīs? 

ES mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28, 17. oktobrī 16:00 notiks bezmaksas seminārs «Brīvprātīgā darba iespējas trešās pasaules valstīs», kurā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt visu par pieteikšanos, kā arī ieklausīties vērtīgos padomos no pieredzes bagātajiem.

VID atklāj 2,7 miljonus kontrabandas cigarešu zāģmateriālu kravā 

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot ilgstošus operatīvos pasākumus, 27. septembrī atklāja kāda organizēta noziedzīgā grupējuma veikto 2,7 miljonu kontrabandas cigarešu ievešanu no Krievijas Latvijā. Valsts budžetam novērstais kaitējums ir vairāk nekā 283 500 lati jeb 405 000 eiro.

Pat 95 gadi nav šķērslis datora apgūšanai (1)

Senioru bezmaksas datorapmācību projekts «Pieslēdzies, Latvija!» šonedēļ pārspēj divus rekordus – gan dalībnieku vecuma rekordu, gan projekta dalībnieku skaita rekordu. 95 gadu vecums nav šķērslis, lai izietu trīs datorapmācību līmeņus, savā jubilejā 8. oktobrī apliecina Talsu novada iedzīvotāja Lidija Burčaka.

Garāmgājējs izglābj slīkstošu sievieti (1)

Vakar, 8. oktobrī, 14:41 VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā, Svētes upē pie dzelzceļa tilta ūdenī redzams cilvēks. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, viņi ieraudzīja, ka garāmgājējs sievieti jau bija izcēlis no upes un atradās pretējā upes krastā.

Karavīri un zemessargi sakops Brīvības cīņu piemiņas vietas; aicina iesaistīties arī sabiedrību 

Talkā, kas notiek no 7. līdz 11. oktobrim, vairāk nekā 1500 karavīru un zemessargu, kā arī viņu ģimenes locekļu sakops 77 dažādas kauju piemiņas un karavīru atdusas vietas visos Latvijas novados. Daudzviet uzkopšanas darbi tiks veikti arī citās dienās.

Gošē slimība var sākties jebkurā vecumā 

Pirms pāris gadiem Latvijas presē parādījās ziņas par mazu zēnu, kura vecāki cīnījās par to, lai viņam Latvijā būtu pieejama valsts apmaksāta ārstēšana, jo vecāki paši nepieciešamo summu, kas pārsniedza vairākus tūkstošus latu gadā, nosegt nevarēja. Zēns slimo ar Gošē simību, kas ir viena no lizosomālās uzkrāšanās slimībām.

Sociālā palīdzība apkures samaksai jāmeklē pašvaldībās 

Apkures sezona, kas jau uzsākta vairākās pašvaldībās, rada būtiskus papildu tēriņus iedzīvotājiem. Labklājības ministrija (LM) aicina cilvēkus, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, vērsties savas pašvaldības sociālajā dienestā.

Vēl šonedēļ iedzīvotāji var pieteikt labākos sociālos darbiniekus 

Labklājības ministrija (LM) vēl līdz 11. oktobrim aicina ikvienu pieteikt sociālo darbinieku konkursam «Labākais sociālais darbinieks Latvijā». Pieteikuma anketas par nominēto pretendentu var iesniegt Skolas ielā 28, Rīga, LV-1331.

Rīgas Zooloģiskajam dārzam – 101 

Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs šogad atzīmē vairākus svarīgus notikumus: svin savu 101. dzimšanas dienu kopš pirmās atvēršanas reizes; piemin 80 gadus kopš darbības atjaunošanas pēc Pirmā pasaules kara un atzīmē 20 gadus kopš filiāles «Cīruļi» atklāšanas brīža.

Zemītes ielas rekonstrukcija veikta nepilnīgi (14)

Jautā lasītājs: – Zemītes ielas darbi Lauktehnikā nav veikti kvalitatīvi, jo ne visur ierīkotas caurtekas? Pie veikala «Aplis», kur ir iebraucamais ceļš, caurteka ir, bet pie otras iebrauktuves – vairs nav. Kur tad tas ūdens paliks?

Bezmaksas seminārs Tukumā par atbalstu uzņēmējdarbības uzsākšanai 

Rīgas plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs sadarbībā ar Tukuma novada Domi 9. oktobrī 10:00 Tukuma novada Domes Lielajā zālē (Talsu iela 4, Tukumā) organizē bezmaksas semināru par LR tiesisko normu piemērošanu, uzsākot uzņēmējdarbību ar ES struktūrfondu atbalstu.

Ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki 

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no 5. oktobra 6:30 līdz 7. oktobra 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 77 izsaukumus. Kopumā dzēsti 48 ugunsgrēki, veikti 18 glābšanas darbi, bija arī 11 maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietuši pieci cilvēki.

Mājokļa appludināšana – biežākais nelaimes gadījums īpašumos 

Apkopojot statistiku par apdrošinātajos īpašumos notikušajām nelaimēm kopš 2008. gada, apdrošināšanas sabiedrība «Balta» secinājusi, ka viens no biežākajiem negadījumu cēloņiem mājokļos ir šķidruma un tvaika noplūde jeb mājokļu nopludināšana.

Izglītības un zinātnes ministra apsveikums Skolotāju dienā 

Izglītības un zinātnes ministra Vjačeslava Dombrovska apsveikums Skolotāju dienā: Dārgie skolotāji, kolēģi, no sirds sveicu Jūs profesionālajos svētkos! Katram no mums šūpulī tiek ielikts kāds talants, ko dzīves laikā cenšamies mērķtiecīgi attīstīt.

Pasākumu kalendārs

2018.09.24 | 18:00

Vingrošana Kandavā 

2018.09.26 | 13:00

Seminārs par atkarībām Cērē 

2018.09.28 | 17:30

Lekcija par uzturu Kandavā 

2018.09.28 | 18:30

«Rats» sezonas atklāšana Jaunpilī 

2018.10.03 | 18:00

Seminārs smēķēšanas atmešanai Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool