Trešdiena, 2019. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors

Braukšanu vietām apgrūtina sniegs un apledojums (4)

Daudzviet neliels sniegs. Gaisa temperatūra no -3ºC līdz -7ºC. Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem autoceļiem vietām apgrūtina sniegs un apledojuma veidošanās:

Dzīvnieku patversme janvārī (1)

Zvans no Jauntukuma, izmisusi sieviete zvana , ka pie ārdurvīm sēž divi kaķi. Nav jau nekāds brīnums, bet mājas iedzīvotāji neatpazina attēlā redzamos kaķīšus. Tomēr lielas bažas rada viņu veselības stāvoklis. Daktere nevarēja noteikt viņu vecumu, jo ir slikti zobiņi un kaķīši ir novājējuši, jo katrs svēra nedaudz pāri kilogramam.

Kāds bijis aizvadītais gads Tukuma golfa spēlētājiem (1)

Tukuma golfa kluba dalībnieki noslēguši sacensībām piesātinātu sezonu Latvijas golfa laukumos. Četri Tukuma golfa kluba spēlētāji aktīvi iesaistījās LPGA (Latvijas Pļavu golfa asociācija) 2013. gada čempionātā, kurš norisinājās astoņos posmos, no kuriem viens notika Tukuma laukumā.

Vakar ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, šodien – divi 

Vakar, 9. janvārī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 12.23 saņēma informāciju, ka Daugavpilī, Preču ielā izcēlies ugunsgrēks. Piecstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā kāda dzīvokļa guļamistabā bija aizdegušās sadzīves mantas.

Jauns centralizētais eksāmens tiks ieviests 2016./2017. mācību gadā (2)

Jaunā ierobežotās izvēles eksāmena fizikā vai ķīmijā pilotēšana notiks 2015./2016. mācību gadā, savukārt 2016./2017.mācību gadā 12.klašu absolventiem jau būs jākārto šis jaunais eksāmens.

Tukumnieki atkal startēs Eirovīzijas nacionālajā atlasē (7)

Noslēgusies izpildītāju pieteikšana Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajai atlasei «Dziesma 2014». Visas 24 dziesmas par dalību Eirovīzijas dziesmu konkursā Dānijā sacentīsies pusfinālos Rīgā 1. un 2. februārī.

Zolitūdes traģēdijā cietušo, bojā gājušo tuvinieki var saņemt bezmaksas sociālo rehabilitāciju (1)

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) valsts apmaksāto 10 dienu sociālās rehabilitācijas kursu var saņemt visi Zolitūdes traģēdijā cietušie, cietušo un bojā gājušo tuvinieki, kā arī traģēdijas seku novēršanā iesaistītie.

Animēta infografika: Kas mainās iedzīvotājiem no 2014. gada 1. janvāra 

Saeima ir veikusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no 2014.gada 1.janvāra ietekmēs ienākumus lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju.

«Rail Baltica II» detalizētai izpētei piešķir 4.9 miljonus eiro (1)

Lai varētu īstenot dzelzceļa projekta Rail Baltica II detalizētu izpēti, valdība otrdien, 7. janvārī, atbalstīja 4.92 miljonu eiro piešķiršanu no valsts budžeta līdzekļiem.

No 1. jūlija palielinās valsts materiālo atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti 

No 2014. gada 1. jūlija Labklājības ministrija (LM) palielinās valsts materiālo atbalstu cilvēkiem ar I un II invaliditātes grupu, kuri saņem valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu.

Sākas Latvijas skolotāju bezmaksas digitālās apmācības 

Šonedēļ sākas mācības skolotājiem programmā «Samsung Skola nākotnei». Tajā 120 skolotāji un direktori piecus mēnešus bez maksas apgūs digitālās prasmes, lai veidotu mūsdienīgas un radošas mācības Latvijas skolās.

Delna: KNAB vadītāja rīcība juridiski nesaprotama (1)

Sabiedrība pat atklātību «Delna» Juridiskā atbalsta centrs ir saņēmis Jutas Strīķes lūgumu izskatīt dokumentus, kas sagatavoti personas atlaišanas pamatojumam. Delnas rīcībā esošā informācija liecina, ka rīkojuma pieņemšanas process ir bijis neatbilstošs un tas nesatur objektīvu pamatojumu.

Par krāpšanu un prettiesisku labuma pieprasīšanu KNAB lūdz uzsākt kriminālvajāšanu pret neiroķirurgu 

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2013.gada decembra beigās nosūtījis Ģenerālprokuratūrai aprīlī uzsāktā kriminālprocesa materiālus ar lūgumu saukt pie kriminālatbildības ārstniecības personu par iespējamu krāpšanu nelielā apmērā un prettiesisku labuma pieprasīšanu un pieņemšanu no pacienta.

Privātmājas īpašniekam pašrocīga siltināšana var maksāt pat sapuvušu māju (2)

Latvijā, siltinot sabiedriskās ēkas, neveiksmīgus eksperimentus var atļauties, jo par tiem neviens neatbild… Savukārt privātmājas īpašnieks par šādiem eksperimentiem maksā no savas kabatas, turklāt bieži ļoti dārgi – pat ar sapuvušu māju,» praksē pārliecinājies būvniecības eksperts Harijs Tučs.

Sākas degošo eglīšu sezona 

Tradicionāli decembra beigas un janvāris ir laiks, kad visvairāk tiek reģistrētas ar svētku eglītēm saistītas ugunsnelaimes. Visbiežāk ugunsgrēkus šajā laikā izraisa bez uzraudzības eglītēs un uz galdiem atstātas sveces, kā arī svētku uguņošanas laikā uz māju jumtiem nokritušas degošas raķetes

Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool