Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

No 1. jūlija palielinās valsts materiālo atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti 

No 2014. gada 1. jūlija Labklājības ministrija (LM) palielinās valsts materiālo atbalstu cilvēkiem ar I un II invaliditātes grupu, kuri saņem valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu.

Sākas Latvijas skolotāju bezmaksas digitālās apmācības 

Šonedēļ sākas mācības skolotājiem programmā «Samsung Skola nākotnei». Tajā 120 skolotāji un direktori piecus mēnešus bez maksas apgūs digitālās prasmes, lai veidotu mūsdienīgas un radošas mācības Latvijas skolās.

Delna: KNAB vadītāja rīcība juridiski nesaprotama (1)

Sabiedrība pat atklātību «Delna» Juridiskā atbalsta centrs ir saņēmis Jutas Strīķes lūgumu izskatīt dokumentus, kas sagatavoti personas atlaišanas pamatojumam. Delnas rīcībā esošā informācija liecina, ka rīkojuma pieņemšanas process ir bijis neatbilstošs un tas nesatur objektīvu pamatojumu.

Par krāpšanu un prettiesisku labuma pieprasīšanu KNAB lūdz uzsākt kriminālvajāšanu pret neiroķirurgu 

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 2013.gada decembra beigās nosūtījis Ģenerālprokuratūrai aprīlī uzsāktā kriminālprocesa materiālus ar lūgumu saukt pie kriminālatbildības ārstniecības personu par iespējamu krāpšanu nelielā apmērā un prettiesisku labuma pieprasīšanu un pieņemšanu no pacienta.

Privātmājas īpašniekam pašrocīga siltināšana var maksāt pat sapuvušu māju (2)

Latvijā, siltinot sabiedriskās ēkas, neveiksmīgus eksperimentus var atļauties, jo par tiem neviens neatbild… Savukārt privātmājas īpašnieks par šādiem eksperimentiem maksā no savas kabatas, turklāt bieži ļoti dārgi – pat ar sapuvušu māju,» praksē pārliecinājies būvniecības eksperts Harijs Tučs.

Sākas degošo eglīšu sezona 

Tradicionāli decembra beigas un janvāris ir laiks, kad visvairāk tiek reģistrētas ar svētku eglītēm saistītas ugunsnelaimes. Visbiežāk ugunsgrēkus šajā laikā izraisa bez uzraudzības eglītēs un uz galdiem atstātas sveces, kā arī svētku uguņošanas laikā uz māju jumtiem nokritušas degošas raķetes

Uzbrukums “Mego” veikalam satrauc tirgotājus (7)

Tirgotājus satraucis bruņotais uzbrukums veikalam „Mego” Rīgā. Par laimi, tas nav prasījis cilvēku upurus, taču pamatīgi satraucis veikala darbiniekus.

Zināmas «Muzikālās bankas» 15 fināldziesmas 

Uzsākot jauno gadu, «Latvijas Radio 2» aptauja «Muzikālā banka 2013» turpina noskaidrot aizgājušā gada vērtīgāko dziesmu. Šobrīd ir zināmas tās 15 fināla dziesmas, kas izturējušas balsojuma pirmo kārtu un 25. janvārī izskanēs apbalvošanas ceremonijā Ventspilī.

Jaunais gads iesācies traģiski: Daugavpilī ugunsgrēkā gājis bojā vīrietis 

Jaunais gads traģiski iesākās Daugavpilī. 1. janvārī 00:14 VUGD saņēma informāciju, ka Ormaņu ielā dzīvojamajā mājā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu koka dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu.

Gadu mijā Latvija pievienosies eirozonai 

Gadu mijā Latvija pievienosies eirozonai, kļūstot par tās 18. dalībvalsti. Pāreja no latiem uz eiro notiks saskaņā ar oficiālo kursu – viens eiro ir 0,702804 lati jeb 70,3 santīmi. Banku kontos noguldītā nauda, iedzīvotājiem un uzņēmējiem latos izsniegtie kredīti šonakt tiks pārvērsti eiro saskaņā ar šo kursu.

Ko par 2014. gadu stāsta astroloģe Irita Krūmiņa? (5)

Jau 2014. gada 30. janvārī atbilstoši Austrumu kalendāram iestāsies Zilā koka Zirga gads un, kā ierasts gadu mijā, kopā ar astroloģi Iritu Krūmiņu nedaudz ielūkojāmies zvaigžņu kartēs. Kopīgi meklējām nākamā gada tendences un uzdevumus – visiem kopā un katram atsevišķi.

Piemaksa par biļetes iegādi vilcienā būs 50 eiro centi 

No 2014. gada 1. janvāra, iegādājoties biļetes vilcienā pie konduktora-kontroliera vai pavadoņa, jāiegādājas biļete ar papildu maksu 0,50 eiro apmērā. To paredz VSIA «Autotransporta direkcija» apstiprinātie tarifi braukšanas maksai vilcienos.

Izglītības un zinātnes ministrijā 2013. gadā paveiktais un 2014. gadā plānotais 

No 2013. gada 1. septembra nodrošināta mācību līdzekļu iegāde no valsts budžeta līdzekļiem. Sagatavotie grozījumi Izglītības likumā skaidri definē valsts, pašvaldības un vecāku atbildības sadalījumu mācību līdzekļu finansēšanā, tādējādi nodrošinot Satversmē noteiktās tiesības uz bezmaksas izglītību.

Kā sācies 2013. gads? Ko ievērosim sagaidot 2014. gadu? 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visiem iedzīvotājiem vēl drošu un mierīgu Jauno gadu! Parasti Jaunais gads tiek sagaidīts priecīgi un jautri. Starp jautrību un pārgalvību nav liekama vienlīdzības zīme.

Zemnieku saeimas 2013. gada notikumu izvērtējums 

Gada lielā uzvara – Sekmīgais lobija darbs Rīgā un Briselē; Gada nejēdzība – Valdības krišana; Gada prieks – Mūsu ekspertu atzīšana starptautiskā mērogā; Gada kustība – Zemes kā resursa saglabāšana Latvijas lauksaimnieku rokās; Gada pārsteigums – krasais aizliegums atsevišķu augu aizsardzības līdzekļu lietošanā!

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool