Ceturtdiena, 2019. gada 24. janvāris
Krišs, Eglons, Ksenija

Piektdien visā Latvijā pārbaudīs trauksmes sirēnas 

Piektdien, 22. novembrī, 10.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) uz 3 minūtēm visā Latvijā iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas ieslēgšanas kārtību un tās darbību.

Saeimas svinīgā sēde un 18. novembra svinīgie pasākumi /VIDEO/ 

2013. gada 18. novembris. Saeimas deputāti piedalās ekumēniskajā dievkalpojumā Rīgas Domā par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 95. gadadienai. Video: Ilgonis Linde

Valsts prezidenta uzruna Latvijas proklamēšanas 95. gadadienas svētku koncertā 

Valsts prezidenta Andra Bērziņa uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 95.gadadienai veltītajā svētku koncertā: “Godātie Latvijas 95. gadadienas svētku koncerta dalībnieki Nacionālajā teātrī – vietā, kur pirms 95 gadiem tika proklamēta Latvijas valsts!

Valsts prezidenta uzruna Nacionālo bruņoto spēku parādē 

Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa uzruna svinīgajā Nacionālo bruņoto spēku parādē: “Karavīri un zemessargi! Godātie klātesošie! Latvijas valsts 95. gadskārtas svētku dienu ieskandina militārā parāde Daugavas malā, Latvijas valsts galvaspilsētā – Rīgā.”

Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa apsveikums svētkos 

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš: “Cienot savu valsti, mēs cienām paši sevi. Ceļot savu valsti, mēs ceļam tās nākotni. Dodot savai valstij, mēs dodam tās izaugsmei. Valsts – tie esam mēs. Mūsu valsts ir Latvija.

Cilvēki, ar kuriem lepojamies ne vien novados, bet visā Latvijā (2)

Par paveikto novada labā valsts 95. dzimšanas dienai veltītajā sarīkojumā 18. novembrī Atzinības rakstus pasniegs Tukuma, Kandavas, Engures un Jaunpils novados. Lūk, ar ko mēs visi lepojamies!

Saeimas priekšsēdētājas Āboltiņas apsveikums valsts proklamēšanas 95. gadadienā 

Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikums valsts proklamēšanas 95. gadadienā: “Sirsnīgi apsveicu Latvijas Republikas proklamēšana 95. gadadienā! Latvijas iedomātā un iecerētā nākotne nenāks pati no sevis, tā veidojas no mūsu kopīgajiem darbiem, no mūsu domām, sapņiem, attieksmes un rīcības.

Svētki Latvijā: sākas festivāls «Staro Rīga»; pasniegtas Ministru kabineta balvas /VIDEO/ 

Šo piektdien, 15. novembrī, atklās Ministru kabineta ēkas izgaismošanas projektu festivālam «Staro Rīga». Tā veidošanā iesaistījās Latvijas iedzīvotāji, izstāstot 95 gaišus, cilvēcīgus un patiesus stāstus par brīvību. Valdības nama projekta «Brīvs kā…» veidošanā līdzdarbojās dažāda vecuma cilvēki – gan bērni, gan seniori -, arī visdažādāko profesiju pārstāvji.

18. novembra svētku koncerti vienos visus Latvijas novadus 

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, par godu Latvijas 95. dzimšanas dienas svinībām Valsts prezidenta kanceleja sadarbībā ar «Latvijas koncertiem» un pašvaldībām organizē 18. novembra svētku koncertus visos Latvijas novados. Šogad koncerti notiks Rēzeknē, Smiltenē, Tukumā un Talsos.

Aug jauniešu interese par ESF finansētām programmām 

Šoruden 2037 jaunieši uzsākuši mācības Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstītajās profesionālās izglītības programmās, lai gada vai pusotra laikā apgūtu arodu. Vislielākā interese ir par ēdināšanas, restorānu, autotransporta, administratīvajām un sekretāra pakalpojumu izglītības programmām.

Vairums iedzīvotāju plāno atzīmēt Latvijas valsts svētkus 

41% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem uzskata, ka pēdējo gadu laikā sabiedrībā ir palielinājusies Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svētku nozīme (12% – noteikti jā; 29% – drīzāk jā).

Izglābtas divas purvā iestigušas govis 

Vakar 17:53 VUGD saņēma informāciju, ka Jēkabpils novada, Zasas pagastā Dzērveņu purvā ir iestigušas govis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka govis ir iestigušas purvā apmēram 300 metrus no purva malas. Govju kājas bija iegrimušas kūdrā.

Aiziesim uzsmēķēt uz slimnīcu! 

Pēteris Apinis, ārsts: “Savā mīļotajā Gaiļezera slimnīcā labprāt kāpju pa trepēm. Gan tāpēc, ka kāpšana ir veselīgāka nekā vizināšanās liftā, gan tāpēc, ka nevēlos, lai manis dēļ pie lifta kabīnes ilgstoši gaidītu kāds slimnieks, kuram pēc operācijas kāpšana nebūtu vēlama, bet uz kādu diagnostikas procedūru jātiek iespējami ātri.”

Šodien – Pasaules diabēta diena (3)

Tieši šodien, 14. novembrī, tiek atzīmēta Pasaules diabēta diena. Šis datums izvēlēts, jo tālajā 1891. gadā Kanādā piedzima nākamais zinātnieks – Frederiks Bantings, kam pateicoties, mēs šodien zinām un izprotam insulīna nozīmi.

Policistiem piketa laikā būs lielākas pilnvaras sabiedriskās kārtības nodrošināšanā (2)

Policistiem piketa, sapulces un gājiena laikā turpmāk būs lielākas pilnvaras sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā, paredz ceturtdien, 14. novembrī, Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi likumā «Par sapulcēm, gājieniem un piketiem».

Pasākumu kalendārs

2019.01.24 | 10:00

Karjeras diena 2. vidusskolā 

2019.01.24 | 17:30

Radošā nodarbība Vānē 

2019.01.24 | 19:00

Izrāde Kandavā 

2019.01.24 | 19:30

Basketbols Smārdē 

2019.01.25 | 12:00

Zinātniski pētniecisko darbu skate Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Decembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool