Trešdiena, 2018. gada 19. septembris
Verners, Muntis

Vecāki šķiras. Kas notiek bērna psihē? 

Vecāku šķiršanās ir attiecību pārtraukšanu starp diviem pieaugušajiem, un tas nebūt nenozīmē, ka attiecības tiek izbeigtas ar bērnu. Tieši bērnam ir nepieciešama mīlestība un atbalsts no abiem vecākiem, kuriem jāuzņemas kopēja atbildība par visiem lēmumiem, kas attiecas uz viņu atvasi.

Samanta Tīna devusies uz Afganistānu, lai Latvijas karavīriem sniegtu koncertus (14)

Šodien, 4. novembrī, uz Afganistānu devās tukumniece, dziedātāja Samanta Tīna (Samanta Poļakova), lai Lāčplēša dienas pasākumu noskaņā ar diviem koncertiem Mazarišarīfā viesotos pie Latvijas kontingenta karavīriem.

Aicina pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti (1)

Lāčplēša dienas ieskaņas pasākumos Aizsardzības ministrija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkano lentīti, kā arī tos iedzīvotājus, kuriem vēl nav sarkanbaltsarkanās lentītes, no 9. līdz 11. novembrim piedalīties sarkanbaltsarkano lentīšu locīšanas pasākumos Rīgā un reģionos.

Lems par 6000 latu pabalsta piešķiršanu trīnīšu ģimenei 

Valdība otrdien, 5. novembrī, lems par 6000 latu pabalsta piešķiršanu Rīgā dzimušo trīnīšu ģimenei. Pabalstu plānots piešķirt no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Atgādinām, ka 2013.gada 24.oktobrī Rīgā, Dzemdību namā, Svitlanai Mitkovai piedzima trīs puisīši.

Skolotāji bez maksas varēs apgūt digitālās prasmes 

Līdz 25. novembrim skolotājiem un skolu direktoriem ir iespēja pieteikties projektā «Samsung skola nākotnei» un piecu mēnešu laikā bez maksas apgūt prasmes, kā veidot un mācībās izmantot sociālos medijus, blogus, infografikas, foto, video un animācijas.

Ja darbs ir attālāk no dzīvesvietas, NVA kompensēs transporta vai īres izdevumus 

Kopš šī gada marta Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) īsteno pasākumu «Komersantu nodarbināto personu reģionālās mobilitātes veicināšana», nodrošinot cilvēkiem, kuri darbu atraduši attālāk no savas dzīves vietas, finansiālu atlīdzību transporta vai dzīvojamās telpas īres izdevumu segšanai pirmos 4 darba mēnešus.

Izstādē «Zooekspo 2013» trušus izrādīs bērni no dažādiem Latvijas novadiem (2)

Izstādē «Zooekspo 2013» savus lolojumus – 75 visdažādāko šķirņu trušus – izrādīs mazpulcēnu Trušmīļu skolas bērni. Lai piedalītos izstādē, mazpulcēni ar saviem garaušiem ceļu uz izstādi Rīgā mēros no Pasienas, Grāveriem, Priežmalas, Dagdas un Šķeltovas Latgalē, Ļaudonas, Vijciema, Strautiņiem un Ilzenes Vidzemē, Penkules Zemgalē, kā arī no Lutriņiem Kurzemē.

Kadiķis – skaists visos gadalaikos, arī ziemā 

Kadiķi, tāpat kā egli un priedi, vispirms mēs asociējam ar mežu, taču mūsdienās nav iespējams novilkt striktu līniju starp augiem, kas aug tikai mežā, pļavā, bet kas dārzā. Mežs ienāk dārzos, un kadiķis ir viens no tipiskajiem savvaļas augiem, kas lieliski iejūtas apstādījumos un parkos kā košumaugs.

Izstādīs prezidentu portretus un Purvīša gleznas no ugunsgrēkā cietušās Rīgas pils 

Valsts prezidenta kanceleja nāk klajā ar iniciatīvu Rīgas pils remontdarbu laikā publiskai apskatei uz laiku izstādīt 9 gleznas, kuras līdz pils remontam atradušās Valsts prezidenta darba kabinetā un Ģerboņu zālē. Gleznas būs apskatāmas pirmo reizi kopš prezidentūras atjaunošanas.

Top Rēzijas Kalniņas un Marhila Ziemassvētku programma «Mana roka tavējā» 

No 20. decembra Latvijas dievnamus pārskanēs oriģinālmūzikas programma, ko īpaši Ziemassvētkiem veido izcilā latviešu aktrise Rēzija Kalniņa un mūziķis un komponists Uldis Marhilevičs – divas zvaigznes, kas spoži mirdz pie Latvijas teātra un mūzikas debesīm. Nu abi mākslinieki satiksies uz vienas skatuves.

Sagatavojies alerģijai laikus 

„Alerģija pret kaķu spalvām un mājas putekļiem man tika atklāta sešu gadu vecumā. Šī iemesla dēļ mums mājās nekad nav bijis kaķis, savukārt māja vienmēr bijusi tīra no putekļiem. Ejot pie kāda ciemos, vienmēr noskaidroju, vai šajās mājās nedzīvo arī kaķis. Alerģiskā reakcija man parādās uzreiz, sāku šķaudīt, sāk asarot acis un ir aizlikts deguns.

Degot gultai un skapim, ugunsgrēkā iet bojā sieviete 

Vakar 23.13 VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Viestura prospektā, izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka trīsstāvu dzīvojamās mājas 2. stāva dzīvoklī deg mēbeles 5 m² platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā 89 gadus veca sieviete.

Apskats: nozīmīgākie notikumi aizvadītajā nedēļā Latvijā 

Pasniegs Ministru kabineta balvu; Rīga – ceturtais labākais tūrisma galamērķis; 6.novembrī publiskā lekcija par bijušo premjeru Hugo Celmiņu; Auklītēm pārskaitīti vairāk kā 10 000 latu; Izvērtē Valsts policijas attīstības koncepciju; Latvijas pilsonībā uzņemtas 193 personas.

Pētījums skolās atklāj, ka meitenes biežāk ēd putras nekā zēni 

Projekta «Putras programma skolās» ietvaros veiktā 1. līdz 4.klašu skolēnu aptauja atklāj, ka cītīgākas putru ēdājas ir meitenes, jo 63% meiteņu un 52% zēnu norāda, ka vismaz 3 dienas nedēļā uzturā lieto graudaugu putras.

Aicina Dziesmusvētkus ne tikai slavināt, bet arī izvērtēt (1)

Dienā, kad LR Saeima ir apstiprinājusi amatā jaunu kultūras ministri Dace Melbārdi, kura iepriekš vadīja Nacionālo kultūras centru un bija atbildīga arī par Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku rīkošanu, savu viedokli par problēmām svētku rīkošanā diskusiju vietnē IMHOclub.lv publicē Jānis Kurpnieks, kurš savulaik vadīja Tautas mākslas centru

Pasākumu kalendārs

2018.09.19 | 10:00

Izrāde Slampē 

2018.09.19 | 10:00

Multiplikācijas filma Zemītē 

2018.09.19 | 10:00

Lekcija par mācību uzņēmumiem Tukumā 

2018.09.19 | 17:00

Rokdarbi Kandavā 

2018.09.19 | 17:30

Radošā nodarbība Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool