Sestdiena, 2019. gada 16. februāris
Jūlija, Džuljeta

Vilciena abonementa biļešu cenu izmaiņas saistītas ar vienreizējo biļešu cenu pārrēķinu (2)

Pēc biļešu cenu konvertācijas eiro valūtā un vienreizējo biļešu cenu pārrēķina starppilsētu maršrutos, ir mainījušās arī vilciena abonementa biļešu cenas, jo tās tiek aprēķinātas, pamatojoties uz jaunajām vienreizējo biļešu cenām.

Sasniedzot četrus soda punktus, autovadītājus aicinās apmeklēt autovadītāju kursus (4)

Lai uzlabotu satiksmes drošību un pilnveidotu pārkāpumu uzskaites punktu sistēmu, īpaši saistībā ar agresīviem braucējiem, kā arī, lai vienkāršotu punktu reģistrēšanas un dzēšanas kārtību, otrdien, 14. janvārī Ministru kabinets apstiprināja pārkāpumu uzskaites punktu sistēmas piemērošanas noteikumu grozījumus.

Jauniešiem iespēja piedalīties starptautiskā vides izziņas nometnē 

Dabas aizsardzības pārvalde Igaunijas-Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības projekta «Cilvēki un daba» ietvaros izsludina radošo darbu konkursu skolēniem. Labāko darbu autori jūnijā varēs piedalīties starptautiskā vides izziņas nometnē Igaunijā.

Braukšanu vietām apgrūtina sniegs un apledojums (4)

Daudzviet neliels sniegs. Gaisa temperatūra no -3ºC līdz -7ºC. Latvijas Valsts ceļi informē, ka braukšanas apstākļus uz valsts galvenajiem autoceļiem vietām apgrūtina sniegs un apledojuma veidošanās:

Dzīvnieku patversme janvārī (1)

Zvans no Jauntukuma, izmisusi sieviete zvana , ka pie ārdurvīm sēž divi kaķi. Nav jau nekāds brīnums, bet mājas iedzīvotāji neatpazina attēlā redzamos kaķīšus. Tomēr lielas bažas rada viņu veselības stāvoklis. Daktere nevarēja noteikt viņu vecumu, jo ir slikti zobiņi un kaķīši ir novājējuši, jo katrs svēra nedaudz pāri kilogramam.

Kāds bijis aizvadītais gads Tukuma golfa spēlētājiem (1)

Tukuma golfa kluba dalībnieki noslēguši sacensībām piesātinātu sezonu Latvijas golfa laukumos. Četri Tukuma golfa kluba spēlētāji aktīvi iesaistījās LPGA (Latvijas Pļavu golfa asociācija) 2013. gada čempionātā, kurš norisinājās astoņos posmos, no kuriem viens notika Tukuma laukumā.

Vakar ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, šodien – divi 

Vakar, 9. janvārī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 12.23 saņēma informāciju, ka Daugavpilī, Preču ielā izcēlies ugunsgrēks. Piecstāvu dzīvojamās mājas trešajā stāvā kāda dzīvokļa guļamistabā bija aizdegušās sadzīves mantas.

Jauns centralizētais eksāmens tiks ieviests 2016./2017. mācību gadā (2)

Jaunā ierobežotās izvēles eksāmena fizikā vai ķīmijā pilotēšana notiks 2015./2016. mācību gadā, savukārt 2016./2017.mācību gadā 12.klašu absolventiem jau būs jākārto šis jaunais eksāmens.

Tukumnieki atkal startēs Eirovīzijas nacionālajā atlasē (7)

Noslēgusies izpildītāju pieteikšana Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajai atlasei «Dziesma 2014». Visas 24 dziesmas par dalību Eirovīzijas dziesmu konkursā Dānijā sacentīsies pusfinālos Rīgā 1. un 2. februārī.

Zolitūdes traģēdijā cietušo, bojā gājušo tuvinieki var saņemt bezmaksas sociālo rehabilitāciju (1)

Sociālās integrācijas valsts aģentūrā (SIVA) valsts apmaksāto 10 dienu sociālās rehabilitācijas kursu var saņemt visi Zolitūdes traģēdijā cietušie, cietušo un bojā gājušo tuvinieki, kā arī traģēdijas seku novēršanā iesaistītie.

Animēta infografika: Kas mainās iedzīvotājiem no 2014. gada 1. janvāra 

Saeima ir veikusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no 2014.gada 1.janvāra ietekmēs ienākumus lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju.

«Rail Baltica II» detalizētai izpētei piešķir 4.9 miljonus eiro (1)

Lai varētu īstenot dzelzceļa projekta Rail Baltica II detalizētu izpēti, valdība otrdien, 7. janvārī, atbalstīja 4.92 miljonu eiro piešķiršanu no valsts budžeta līdzekļiem.

No 1. jūlija palielinās valsts materiālo atbalstu cilvēkiem ar invaliditāti 

No 2014. gada 1. jūlija Labklājības ministrija (LM) palielinās valsts materiālo atbalstu cilvēkiem ar I un II invaliditātes grupu, kuri saņem valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu.

Sākas Latvijas skolotāju bezmaksas digitālās apmācības 

Šonedēļ sākas mācības skolotājiem programmā «Samsung Skola nākotnei». Tajā 120 skolotāji un direktori piecus mēnešus bez maksas apgūs digitālās prasmes, lai veidotu mūsdienīgas un radošas mācības Latvijas skolās.

Delna: KNAB vadītāja rīcība juridiski nesaprotama (1)

Sabiedrība pat atklātību «Delna» Juridiskā atbalsta centrs ir saņēmis Jutas Strīķes lūgumu izskatīt dokumentus, kas sagatavoti personas atlaišanas pamatojumam. Delnas rīcībā esošā informācija liecina, ka rīkojuma pieņemšanas process ir bijis neatbilstošs un tas nesatur objektīvu pamatojumu.

Pasākumu kalendārs

2019.02.16 | 10:00

Florbols Slampē 

2019.02.16 | 10:00

Novuss Irlavā 

2019.02.16 | 10:00

Nodarbība par logu un durvju restaurāciju Tukumā 

2019.02.16 | 11:00

«Apceļo un iepazīsti savu pagastu» noslēguma pasākums Zentenē 

2019.02.16 | 11:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool