Otrdiena, 2014. gada 23. decembris
Viktorija, Balva
LZ: +3, R, 7.7 m/s

Nāc, nogulies līdzās! 

Nāc, nogulies līdzās! #1

Galerijā «Durvis» līdz 18. septembrim lūkojama Tukuma podnieču Velgas Melnes un Ivetas Jēkabsones keramika un mākslinieka Ralfa Jansona gleznas.

Karpa!…. uz murmiškas! 

Karpa!.... uz murmiškas! #1

31. jūlija rīts sagādāja pārsteigumu «Zīles makšķerlietu» veikala darbiniekiem un arī veikala īpašniekam, pieredzējušajam makšķerniekam Ivaram Zīlem, kad makšķernieks Vilnis Vigulis pieteica savu lielisko lomu – 8,4 kg smagu un 88 cm garu karpu, ko viņš bija izmakšķerējis Tumes dīķī. Ne jau pats loms kādas pārsteigums, bet gan veids, kādā makšķernieks pie tā ticis. Karpa uzķērusies uz sliekas, kas bija uzlikta uz visparastākās ziemas mormiškas! Arī makšķerkāts – vislētākais RON TOMSONs (5 m), makšķerkātam bija ziemas OKUMA spole, pītā 0.2 mm aukla.

Pekinā aizturēti četri ārvalstnieki – Tibetas neatkarības atbalstītāji 

Ķīnas galvaspilsētā trešdien aizturēti četri ārvalstnieki, kuri brīdī, kad caur pilsētu tika nesta olimpiskā lāpa, atritinājuši plakātu ar uzraktu: "Brīvību Tibetai", ziņo vietējie mediji.

Saeimas ārkārtas sēdē deputātus uzrunās Valsts prezidents 

Šodien pēc Valsts prezidenta Valda Zatlera iniciatīvas ir sasaukta Saeimas ārkārtas sēdē, kurā prezidents uzrunās deputātus par nepieciešamību veikt izmaiņas Satversmē, lai iedzīvotājiem dotu iespējas atlaist parlamentu.

Akcijā «Šķiro plastmasu un laimē» savākti 300 kg pudeļu 

Akcijā «Šķiro plastmasu un laimē» savākti 300 kg pudeļu #1

Latvijas Zaļā punkta (LZP) un sadarbības partneru SIA “Kurzemes ainava" kopīgi organizētās vasaras akcijas «Šķiro plastmasu un laimē» izlozes otrās kārtas uzvarētājas ir Evita Feldmane un Katrīna Gabaliņa, kuras saņēma «Rimi» dāvanu kartes 30 latu vērtībā. Akcija turpināsies līdz 2. septembrim; tad arī notiks nākamā balvu izloze.
Lai piedalītos akcijā «Šķiro plastmasu un laimē!», tukšā dzērienu plastmasas pudelē jāieliek zīmīte ar savu vārdu un tālruņa numuru, pēc tam šī pudele jāsaplacina, jāuzskrūvē korķis un jāizmet plastmasas iepakojumam paredzētā konteinerā.

Pedvālē – ekspozīcijas papildinājums 

Pedvālē – ekspozīcijas papildinājums #1

Pedvāles Brīvdabas mākslas muzeja patstāvīgajā ekspozīcijā apskatāmi pieci jauni vides objekti, kas tika radīti projekta “Jāņu nakts dzelzs saule" ietvaros.

Iedzīvotājiem jānorāda komunikāciju pieslēguma vietas (16)

Iedzīvotājiem jānorāda komunikāciju pieslēguma vietas #1

Pagājušajā nedēļā SIA «Tukuma ūdens» ar mūsu laikraksta starpniecību aicināja iedzīvotājus vērsties uzņēmumā Pasta ielā 29 un saskaņot projektējamā ūdensvada un kanalizācijas pievada izvietojumu. Sludinājumā bija teikts, ka šonedēļ aicināti Veļķu, Jauntukuma un Durbes mikrorajona (līdz dzelzceļam) iedzīvotāji, nākamajā nedēļā (11. līdz 15. augusts) Durbes (no dzelzceļa līdz Rīgas ielai) un Lauktehnikas mikrorajona iedzīvotāji, bet no 18 līdz 22. augustam – centra (arī Ozoliņi un Tīle) iedzīvotāji.

Koķe sola cīnīties, lai nodrošinātu pedagogu algu palielināšanu atbilstoši plānotajam 

Izglītības ministre Tatjana Koķe (ZZS) sola cīnīties, lai nākamajos gados nodrošinātu pedagogu algu palielināšanu atbilstoši plānotajam.

Japāna pārbauda ziņas par japāņu žurnālistu piekaušanu Ķīnā 

Japānas valdība pārbauda ziņas par brutalitāti pret diviem japāņu žurnālistiem, kurus piekāvuši Ķīnas policisti.

Ieva Zunda dodas uz Pekinu 

Ieva Zunda dodas uz Pekinu #1

8. augustā Pekinā startēs 2008. gada Vasaras olimpiskās spēles, kas noslēgsies 24. augustā. Latvijas izlases delegāciju olimpiskajā Pekinā pārstāvēs 50 sportisti. Kā pēdējā, piecdesmitā LR izlases dalībniece "olimpiskā vilciena vagonā" ielēca tukumniece Ieva Zunda, kurai tikai pēdējā brīdī – jūlija vidū – beidzot izdevās izpildīt olimpisko normatīvu 400 m barjerskrējienā. 4. augustā I. Zunda jau devās uz olimpisko Pekinu, bet pirms tam aicinājām viņu uz interviju.

“TeliaSonera” Latvijā nodibina uzņēmumu “Sergel” 

Ziemeļvalstu telekomunikāciju kompānija "TeliaSonera" Latvijā nodibinājusi uzņēmumu SIA "Sergel".

Pentagons slēdz pretrunīgi vērtēto vietējo izlūkošanas nodaļu 

Pentagons pirmdien paziņoja par pretrunīgi vērtētās vietējās izlūkošanas nodaļas slēgšanu.

Ražas laiks sācies veiksmīgi 

Ražas laiks sācies veiksmīgi #1

Labības novākšanas sezona sākusies. Pie mūsu lielākās labības pārstrādes rūpnīcas «Tukuma Straume» rindas vēl neveidojas, taču pašā karstākajā graudu novākšanas laikā tās var būt, kaut gan uzņēmumā cenšas darbu organizēt tā, lai rinda būtu iespējami īsāka. Graudu pieņemšanas laikā tehnoloģe Svetlana Paškoviča, grāmatvede Dace Kaminska un Ineta Renāre savu darbu organizē tā, lai attiecīgajā dienā labību pieņemtu līdz pēdējai atvestajai graudu kravai.

Ēkas ietin, lai nenosmērētu 

Ēkas ietin, lai nenosmērētu #1

Pagājušās nedēļas nogalē Tukuma Raiņa ģimnāzijas un Tukuma 2. pamatskolas pagalms, kur top stadions, izskatījās kā drapērijām noklāts. Šādi ēkas tika ievīstītas pirms skrejceliņa krāsošanas. Tiesa, vakar liela daļa plastikāta materiālā vējā tika norauta, tāpēc iedzīvotāji interesējās, vai materiāla driskas nenosmērēs pamatskolas ēkas gaišās sienas. Viņi arī aizrāda, ka plīvojošās plēves radot diezgan nekārtīgu iespaidu.

Labs sākums… 

Labs sākums... #1

3. augustā Jaunmoku pils aicināja uz 1. Starptautiskajiem dārza un baroka mūzikas svētkiem. Kā pasākuma idejas autore tika pieteikta izcilā latviešu mūziķe, senās mūzikas interprete, klavesīniste Aina Kalnciema. Taču daudz darba šīs visnotaļ ekskluzīvās ieceres tapšanā bija ieguldījis gan muzeja sabiedrisko attiecību speciālists Arnis Šablovskis, gan itin visi muzeja ļaudis un, kā varēja pārliecināties klātienē, arī viņu bērni.

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Print Jānis Vītols basis_001
Mēness kalendārs
No 1. decembra 13.36 līdz 1. janvāra 13.36
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv