Otrdiena, 2014. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
LZ: +24, DA, 1.2 m/s

Augi veselības stiprināšanai 

Jūlijs – vasaras vidus, kad pieejama ļoti liela ogu un dārzeņu bagātība, kad iespējams papildināt tējas krājumus – gan ārstnieciskiem nolūkiem, gan vienkārši tāpat baudīšanai ziemas vakaros.

Vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju neapmierināti ar iespējamo eiro ieviešanu 

Vairāk nekā puse jeb 59% Latvijas iedzīvotāju ir neapmierināti ar iespējamo Eiropas Savienības (ES) vienotās valūtas eiro ieviešanu, liecina Eiropas Komisijas socioloģisko pētījumu centra "Eurobarometer" jaunākais pētījums.

Izraēlas armijas karavīri nogalinājuši “Hamas” līderi Jordānas upes rietumkrastā 

Izraēlas armijas karavīri svētdien nogalinājuši "Hamas" līderi okupētajā Jordānas upes rietumkrastā, ziņo palestīniešu mediķi un aculiecinieki.

Daugavā pie Ķeguma ar motorlaivu uzbrauc peldētājam 

Sestdien, 26.jūlijā plkst.20.10 Ogres rajona ķegumā Daugavā, kādas atpūtas bāzes teritorijā, motorlaiva uzbraukusi kādam peldētājam, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas priekšniece Sintija Virse.

Sēmē – skaistas rozes un veiksmīgi lomi 

Sēmē – skaistas rozes un veiksmīgi lomi #1

3. jūlijā Tukuma rajona padomes vērtēšanas komisija iepazinās ar Sēmes pagastu, kas konkursā «Sakoptākais pagasts Tukuma rajonā 2008» bija pieteicies septiņās nominācijās – pagasta attīstības iespējas, zemkopība un lauku vide, mežs un sabiedrība, izglītība un sports, sakoptākā uzņēmējdarbības vide, bērnam un ģimenei draudzīgs pagasts un dialoga meistari.

Apvienojoties naudas novadā būs mazāk 

Apvienojoties naudas novadā būs mazāk #1

Ceturtdien, 24. jūlijā, Irlavas un Degoles pagastā, kā arī Tukuma pilsētā tika apspriests SIA «Baltkonsults» izstrādātais 11 pašvaldību apvienošanās projekts.

Ratā triekt 

Ratā triekt #1

Ap vieniem pēcpusdienā SIA «Lestene» kombaini sāk darbu. Jau nedēļu tiek kulti ziemas mieži. Birst labi – 6,67 tonnas, nereti – visas septiņas. Mehāniķis Visvaldis Ratnieks visu laiku ar mašīnu braukā pie viena, pie otra kombaina. Gadās, ka kāds dzelzis salūzt. Mobilais nemitīgi zvanās, dažnedažādi sīkumi, taču graudu tilpnes pildās.

Lai mums veicas! 

Lai mums veicas! #1

No 2009. gada jaunieši Tukuma speciālajā internātpamatskolā varēs apgūt galdnieka palīga un mājkalpotājas profesiju – mācīties vajadzēs divus gadus.

Lai nodrošinātu mācītājiem algas, luterāņu baznīca pārdos īpašumus 

Lai nodrošinātu mācītājiem algas, luterāņu baznīca pārdos īpašumus #1

7. jūnijā Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) Sinode apstiprināja garīdznieku atalgojuma sistēmas finanšu plānu, kas paredz centralizētu mācītāju atalgošanu, jau sākot no 1. jūlija.

Bāc, un pa pieri! 

Bāc, un pa pieri! #1

«Muskuļos» mājo Grasmaņi – daudz Grasmaņu. Mazi, lieli – kopā deviņi. Darbīgi ļaudis. Ceļš, kas pa aleju ieved sētā, pagalms, takas uz un ap ēkām, dārzu, gluds kā saules staru nostrīķēts. Ne nezālītes, ne izcilnīša, ne bedrītes. Saimnieka Kārļa Grasmaņa darbiņš. Esot itin vienkāršs – ja kur veidojas bedrīte, saimnieks ar ķerru atstumj granti, ieber un pielīdzina.

Raisu Jaunzēlandē sagaida ar skaļiem protestiem 

ASV valsts sekretārei Kondolīzai Raisai sestdien Oklendā tiekoties ar Jaunzēlandes premjerministri Helēnu Klārku, aptuveni 100 protestētāju sarīkoja trokšņainu demonstrāciju.

Šogad dažādas traumas guvuši 2953 bērni 

Šī gada pirmajos sešos mēnešos ar dažādu veidu traumām ārstniecības iestādēs ir vērsušies 2953 bērni, liecina Veselības statistikas un medicīnas tehnoloģiju valsts aģentūras (VSMTVA) apkopotie dati.

ES lidostu autostāvvietās cilvēkiem ar ierobežotu mobilitāti būs iespēja izsaukt asistentu palīdzību 

No šodienas visās Eiropas Savienības (ES) lidostās mašīnu stāvvietās un piebraucamajās vietās būs jābūt izvietotām speciālām izsaukumu pogām, kas ļaus izsaukt asistentu palīdzību, neieejot lidostas ēkā.

Pasaules karavīru čempionātā modernajā pieccīņā sacentīsies sievietes 

Šodien Starptautiskās Militārās sporta asociācijas (CISM) 40.Pasaules karavīru čempionātā modernajā pieccīņā cīņu par godalgotām vietām sāks pieccīņnieces no Baltkrievijas, Itālijas, Lietuvas, kā arī Latvijas bruņotajiem spēkiem.

Uzarts lauks – stārķu maltītes vieta 

Uzarts lauks – stārķu maltītes vieta #1

Simtiem balto stārķu uzartā laukā – šādu skatu tik bieži neieraudzīsi pat mūsu stārķiem šķietami bagātajā valstī. Kā pastāstīja Ķemeru nacionālā parka biotopu apsaimniekošanas speciālists Andis Liepa, šobrīd stārķu mazuļi jau paaugušies un kopā ar vecākiem dodas barības meklējumos. Uzarts lauks esot vislabākā barotne, kur atrodami, gan kukaiņi, gan peles un putnēni – stārķis nesmādē arī čūskas un zaķu mazuļus. Jāpiebilst, ka ar košļāšanu stārķi īpaši neaizraujas – upuris par brīvību nereti cīnās vēl putna kaklā, – kamēr nenonāk kuņģī.

Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2014.08.02 | 8:00

Enduro svētki Zantē 

2014.08.02 | 11:00

Kapu svētki Engures pagastā 

2014.08.02 | 11:00

Kapu svētki Slampes pagastā 

2014.08.02 | 14:30

Tukuma ev. lut draudzes rīkotie kapu svētki 

2014.08.03 | 13:00

Kapu svētki Džūkstes pagastā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Futbols 1 liga Tukums-Rezekne 1-0, 12-07-2014 059 Agris Jansons Jānis Vītols
Mēness kalendārs
No 1. jūlija 9.12 līdz 31. jūlijam 10.24
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv