Svētdiena, 2014. gada 23. novembris
Zigfrīda, Zigrīda, Zigrīds
LZ: +1, D-DA, 0.9 m/s

Labs sākums… 

Labs sākums... #1

3. augustā Jaunmoku pils aicināja uz 1. Starptautiskajiem dārza un baroka mūzikas svētkiem. Kā pasākuma idejas autore tika pieteikta izcilā latviešu mūziķe, senās mūzikas interprete, klavesīniste Aina Kalnciema. Taču daudz darba šīs visnotaļ ekskluzīvās ieceres tapšanā bija ieguldījis gan muzeja sabiedrisko attiecību speciālists Arnis Šablovskis, gan itin visi muzeja ļaudis un, kā varēja pārliecināties klātienē, arī viņu bērni.

Madara Siņicka – konkursa «Dziesma manai paaudzei» fināliste (5)

Madara Siņicka – konkursa «Dziesma manai paaudzei» fināliste #1

1. augustā Tukumā, Durbes estrādē, notika ikgadējais konkurss «Dziesma manai paaudzei», kas šogad pulcēja 48 izpildītājus no Tukuma un apkārtējiem rajoniem. Pieteikušies bija vairāk nekā 130 dalībnieki, bet, kā teica pasākuma organizators no producentu apvienības «Labvakar» Guntis Dzelmanis, pie dalības populārajā konkursā tika pielaisti vien 48. Par uzvarētāju kļuva tukumniece Madara Siņicka, kas izpildīja Imanta Kalniņa komponēto dziesmu «Dūdieviņš». Līdz ar to Madara tika izvirzīta «Dziesma manai paaudzei» lielajam finālam, kas 30. augustā notiks Kuldīgā.

Cīņā par Kaspara Ozera kausu (papildināts) (2)

Cīņā par Kaspara Ozera kausu (papildināts) #1

2. augustā Tukumā notika ikgadējās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības «Kaspara Ozera kausa izcīņa», kurā piedalījās 100 dalībnieki no Tukuma, Dobeles, Rīgas u. c. vietām. Sacīkstes ar savu klātbūtni pagodināja arī K. Ozers, kas šobrīd no darba LR Riteņbraukšanas federācijā aizgājis un nodarbojas ar uzņēmējdarbību.

Puķu draugu saiets Talsos (1)

Puķu draugu saiets Talsos #1

Vasaras vidū Talsu puķu mīļotāji rīkoja 31. Puķu draugu saietu. Arī Tumes dārzkopju klubiņš nolēma piedalīties, lai redzētu, kā dārzus kopj kaimiņrajonā. Turklāt ir interesanti būt kopā ar 1200 tādiem pašiem puķu apsēstajiem, kā mēs.

Latvijā viesosies Moldovas robežsargi 

No šodienas līdz 8.augustam Valsts robežsardzi darba vizītē apmeklēs Moldovas robežsardzes dienesta delegācija, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta galvenā inspektore Kristīne Pētersone.

Valdība skatīs rīkojuma projektu par Latvijas puses sastāvu ar Krieviju kopīgajā demarkācijas komisijā 

Šodien Ministru kabinets skatīs rīkojuma projektu, kas paredz apstiprināt Latvijas puses sastāvu Latvijas-Krievijas kopīgajā demarkācijas komisijā.

Draugu pulks paplašinās 

Draugu pulks paplašinās #1

Par to pārliecinājāmies arī mēs, noraugoties, kā sestdienas pēcpusdienā Kandavas brīvdabas estrādi «Ozolāji» pieskandēja brīnišķīgs koncerts.

Sporta svētki Valdeķos 

Sporta svētki Valdeķos #1

Sestdien gaisā valdīja īsta vasaras svelme, bet tas nebija šķērslis sportiski noskaņotajiem spēļu dalībniekiem Valdeķos. Centrā, iepretim kultūras namam, bija pulks ļaužu, kas bija gatavi pierādīt spēlēs prasmi ne tikai volejbolā, basketbolā un futbolā, bet arī šķietami netradicionālākās sporta aktivitātēs, kā stiprinieku cīņās, kur iztaisnotās rokās (katrā) jānotur pa 5 litrīgam, ar ūdeni piepildītam traukam, un drosme jānodemonstrē olu (protams, jēlu) mešanā.

Rallija skatītāju pūlī Norvēģijā vairākas reizes iesper zibens 

Kalna galā sapulcējušos rallija skatītājos Norvēģijā svētdien vairākas reizes iespēris zibens, no kā cietuši aptuveni simts cilvēki, ziņo policija.

89 gadu vecumā miris krievu rakstnieks Aleksandrs Solžeņicins 

89 gadu vecumā miris krievu rakstnieks un padomju laiku disidents Aleksandrs Solžeņicins, kura darbi devuši ieskatu padomju gulagu šausmīgajos apstākļos.

Pēc sadursmes ar kravas automašīnu iet bojā motociklists (1)

Vakar pēcpusdienā Tukuma rajonā, autoceļa Jelgava-Tukums 41.kilometrā, notika motocikla un kravas automašīnas sadursme, kā dēļ gāja bojā 1976.gadā dzimušais motocikla vadītājs.

Ar dvēseles gaismu 

Ar dvēseles gaismu #1

Jau sesto gadu tukumniekus ar laikus sarūpētu jauku garīgās mūzikas koncertu priecē Adventistu baznīcas Tukuma draudze. Pēdējos gados šis koncerts, kas notiek laikā, kad svinam Pilsētas svētkus, ir savdabīgs, garīguma un labestības pilns akcents raibajā izpriecu karuselī.

Ragaciemā avarē četras automašīnas (5)

Ragaciemā avarē četras automašīnas #1

2. augustā Ragaciemā pie autobusu pieturas, iepretī zivju tirdziņam notika satiksmes negadījums, kurā bija iesaistīts autobuss un trīs vieglās automašīnas. Cietušo nebija.

Par 8,5 miljoniem latu rekonstruēs Rīgas sanatorijas internātpamatskolas ēkas 

Par 8,5 miljoniem latu plānots rekonstruēt Rīgas sanatorijas internātpamatskolas ēkas Brīvības gatvē 384a, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājaslapā publicētais paziņojums.

Ko slimnieks var mācīties no slimnieka – Vācijā un Tukumā 

Ko slimnieks var mācīties no slimnieka – Vācijā un Tukumā #1

Laikā no 13. līdz 23. jūlijam rajona Diabēta biedrības pašpalīdzības grupu vadītāji (pavisam 11 cilvēki) viesojās pie sadraudzības partneriem Šēselē. Vairāk par gūto pieredzi un to, kāpēc šāds brauciens notika, pēc atgriešanās Tukumā pastāstīja rajona Diabēta biedrības valdes priekšsēdētāja Rasa Hohmanne.

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Rūta Fjodorova TukSvetki_003 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv