Piektdiena, 2014. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
LZ: -4, DA, 3.4 m/s

Iedzīvotājiem jānorāda komunikāciju pieslēguma vietas (16)

Iedzīvotājiem jānorāda komunikāciju pieslēguma vietas #1

Pagājušajā nedēļā SIA «Tukuma ūdens» ar mūsu laikraksta starpniecību aicināja iedzīvotājus vērsties uzņēmumā Pasta ielā 29 un saskaņot projektējamā ūdensvada un kanalizācijas pievada izvietojumu. Sludinājumā bija teikts, ka šonedēļ aicināti Veļķu, Jauntukuma un Durbes mikrorajona (līdz dzelzceļam) iedzīvotāji, nākamajā nedēļā (11. līdz 15. augusts) Durbes (no dzelzceļa līdz Rīgas ielai) un Lauktehnikas mikrorajona iedzīvotāji, bet no 18 līdz 22. augustam – centra (arī Ozoliņi un Tīle) iedzīvotāji.

Koķe sola cīnīties, lai nodrošinātu pedagogu algu palielināšanu atbilstoši plānotajam 

Izglītības ministre Tatjana Koķe (ZZS) sola cīnīties, lai nākamajos gados nodrošinātu pedagogu algu palielināšanu atbilstoši plānotajam.

Japāna pārbauda ziņas par japāņu žurnālistu piekaušanu Ķīnā 

Japānas valdība pārbauda ziņas par brutalitāti pret diviem japāņu žurnālistiem, kurus piekāvuši Ķīnas policisti.

Ieva Zunda dodas uz Pekinu 

Ieva Zunda dodas uz Pekinu #1

8. augustā Pekinā startēs 2008. gada Vasaras olimpiskās spēles, kas noslēgsies 24. augustā. Latvijas izlases delegāciju olimpiskajā Pekinā pārstāvēs 50 sportisti. Kā pēdējā, piecdesmitā LR izlases dalībniece "olimpiskā vilciena vagonā" ielēca tukumniece Ieva Zunda, kurai tikai pēdējā brīdī – jūlija vidū – beidzot izdevās izpildīt olimpisko normatīvu 400 m barjerskrējienā. 4. augustā I. Zunda jau devās uz olimpisko Pekinu, bet pirms tam aicinājām viņu uz interviju.

“TeliaSonera” Latvijā nodibina uzņēmumu “Sergel” 

Ziemeļvalstu telekomunikāciju kompānija "TeliaSonera" Latvijā nodibinājusi uzņēmumu SIA "Sergel".

Pentagons slēdz pretrunīgi vērtēto vietējo izlūkošanas nodaļu 

Pentagons pirmdien paziņoja par pretrunīgi vērtētās vietējās izlūkošanas nodaļas slēgšanu.

Ražas laiks sācies veiksmīgi 

Ražas laiks sācies veiksmīgi #1

Labības novākšanas sezona sākusies. Pie mūsu lielākās labības pārstrādes rūpnīcas «Tukuma Straume» rindas vēl neveidojas, taču pašā karstākajā graudu novākšanas laikā tās var būt, kaut gan uzņēmumā cenšas darbu organizēt tā, lai rinda būtu iespējami īsāka. Graudu pieņemšanas laikā tehnoloģe Svetlana Paškoviča, grāmatvede Dace Kaminska un Ineta Renāre savu darbu organizē tā, lai attiecīgajā dienā labību pieņemtu līdz pēdējai atvestajai graudu kravai.

Ēkas ietin, lai nenosmērētu 

Ēkas ietin, lai nenosmērētu #1

Pagājušās nedēļas nogalē Tukuma Raiņa ģimnāzijas un Tukuma 2. pamatskolas pagalms, kur top stadions, izskatījās kā drapērijām noklāts. Šādi ēkas tika ievīstītas pirms skrejceliņa krāsošanas. Tiesa, vakar liela daļa plastikāta materiālā vējā tika norauta, tāpēc iedzīvotāji interesējās, vai materiāla driskas nenosmērēs pamatskolas ēkas gaišās sienas. Viņi arī aizrāda, ka plīvojošās plēves radot diezgan nekārtīgu iespaidu.

Labs sākums… 

Labs sākums... #1

3. augustā Jaunmoku pils aicināja uz 1. Starptautiskajiem dārza un baroka mūzikas svētkiem. Kā pasākuma idejas autore tika pieteikta izcilā latviešu mūziķe, senās mūzikas interprete, klavesīniste Aina Kalnciema. Taču daudz darba šīs visnotaļ ekskluzīvās ieceres tapšanā bija ieguldījis gan muzeja sabiedrisko attiecību speciālists Arnis Šablovskis, gan itin visi muzeja ļaudis un, kā varēja pārliecināties klātienē, arī viņu bērni.

Madara Siņicka – konkursa «Dziesma manai paaudzei» fināliste (5)

Madara Siņicka – konkursa «Dziesma manai paaudzei» fināliste #1

1. augustā Tukumā, Durbes estrādē, notika ikgadējais konkurss «Dziesma manai paaudzei», kas šogad pulcēja 48 izpildītājus no Tukuma un apkārtējiem rajoniem. Pieteikušies bija vairāk nekā 130 dalībnieki, bet, kā teica pasākuma organizators no producentu apvienības «Labvakar» Guntis Dzelmanis, pie dalības populārajā konkursā tika pielaisti vien 48. Par uzvarētāju kļuva tukumniece Madara Siņicka, kas izpildīja Imanta Kalniņa komponēto dziesmu «Dūdieviņš». Līdz ar to Madara tika izvirzīta «Dziesma manai paaudzei» lielajam finālam, kas 30. augustā notiks Kuldīgā.

Cīņā par Kaspara Ozera kausu (papildināts) (2)

Cīņā par Kaspara Ozera kausu (papildināts) #1

2. augustā Tukumā notika ikgadējās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības «Kaspara Ozera kausa izcīņa», kurā piedalījās 100 dalībnieki no Tukuma, Dobeles, Rīgas u. c. vietām. Sacīkstes ar savu klātbūtni pagodināja arī K. Ozers, kas šobrīd no darba LR Riteņbraukšanas federācijā aizgājis un nodarbojas ar uzņēmējdarbību.

Puķu draugu saiets Talsos (1)

Puķu draugu saiets Talsos #1

Vasaras vidū Talsu puķu mīļotāji rīkoja 31. Puķu draugu saietu. Arī Tumes dārzkopju klubiņš nolēma piedalīties, lai redzētu, kā dārzus kopj kaimiņrajonā. Turklāt ir interesanti būt kopā ar 1200 tādiem pašiem puķu apsēstajiem, kā mēs.

Latvijā viesosies Moldovas robežsargi 

No šodienas līdz 8.augustam Valsts robežsardzi darba vizītē apmeklēs Moldovas robežsardzes dienesta delegācija, aģentūru LETA informēja Valsts robežsardzes Preses un sabiedrisko attiecību dienesta galvenā inspektore Kristīne Pētersone.

Valdība skatīs rīkojuma projektu par Latvijas puses sastāvu ar Krieviju kopīgajā demarkācijas komisijā 

Šodien Ministru kabinets skatīs rīkojuma projektu, kas paredz apstiprināt Latvijas puses sastāvu Latvijas-Krievijas kopīgajā demarkācijas komisijā.

Draugu pulks paplašinās 

Draugu pulks paplašinās #1

Par to pārliecinājāmies arī mēs, noraugoties, kā sestdienas pēcpusdienā Kandavas brīvdabas estrādi «Ozolāji» pieskandēja brīnišķīgs koncerts.

Eirokalkulators
Pasākumu kalendārs

2014.11.28 | 13:00

Starpnovadu kultūras darbinieku diena Kandavā 

2014.11.28 | 14:00

Tikšanās ar Tukuma autosportistiem 

2014.11.28 | 17:00

Biedrības «Tukuma Domubiedri» jubilejas pasākums 

2014.11.28 | 19:30

A. Pūces basketbola spēle TRĢ 

2014.11.28 | 19:30

TLH hokeja spēles 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Rūta Fjodorova TukSvetki_003 OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Mēness kalendārs
No 1. novembra 14.20 līdz 1. decembra 13.36
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv