Svētdiena, 2017. gada 22. janvāris
Austris
LZ: +2, R, 5.2 m/s

Dodamies uz tomātu parādi 

No 20. līdz 24. augustam Latvijas Dabas muzejā notiks izstāde «Tomātu parāde». Izstādi rīko Dārzkopības entuziastu klubs «Tomāts».

Spartaka ielā – beidzot ietve (1)

Par Spartaka ielas posmu pie Tukuma 2. vidusskolas Sākumskolas, kur lielās lietavās gājējiem, tostarp mazajiem skolasbērniem, vajadzēja laipot starp peļķēm, bijām rakstījuši vairākkārt.

Kad lidmašīna nokrīt pilsētā (papildināts) 

16. augustā 10.30, neilgi pirms Tukuma lidlaukā gaidāmā aviošova, Laustiķu pļavās nokrita lidmašīna, kas pieder lidotāju apmācību klubam «AirTraining» piederošā lidmašīna. Atsitoties pret zemi, tā pārlūza un sāka degt. Notikušā aculieciniekiem vēl pirms glābēju un mediķu ierašanās izdevās no lidmašīnas izvilkt septiņus cilvēkus – instruktoru un sešus pasažierus – kluba kursantus, kuri bija guvuši dažādas politraumas. Pilots, ko no lidmašīnas izgrieza glābēji, no gūtajām traumā Tukuma slimnīcā mira pēc piecām stundām.

Neapgūstot visu ES fondu naudu, Latvijai zudībā varētu iet pieci miljoni latu 

Pilnībā neapgūstot Eiropas Savienības (ES) fondu naudu, Latvijai zudībā varētu iet apmēram pieci miljoni latu, intervijā "Latvijas Avīzei" atzīst īpašu uzdevumu ministrs ES finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks (TB/LNNK).

Par attieksmi (54)

Mūsu Valsts prezidents, uzrunājot Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku dalībniekus Aglonā, pievērsās vardarbībai pasaulē, norādot, ka vardarbība rada vardarbību. Viņš pieminēja gan Gruziju, gan Krieviju, gan citus pašreizējos pasaules "karstos punktus", kur ik dienas karadarbības dēļ bojā gājuši un joprojām dzīvības zaudē cilvēki: Filipīnas, Indiju, Afganistānu, Libānu. Vardarbības dēļ mirst ne tikai karavīri, bet arī mierīgie iedzīvotāji… Jācer, ka prezidents, pabijis gan Pekinā, gan Aglonā, runājies ar pasaules lielvalstu vadītājiem, reiz ciešāk paraudzīsies, kas notiek tepat, pašu mājās. Arī mūsu mīļajā zemītē, mūsu, paldies Dievam, 60 gadus karu neskartajā Latvijā notiek vardarbība! Ik dienas, ik uz soļa!

Ņujorka piekrīt izmaksāt divus miljonus dolāru aizturētajiem protestētājiem pret Irākas karu 

Ņujorkas pilsēta piekritusi izlūgumam, kas paredz izmaksāt divus miljonus dolāru 2003.gadā mītiņa laikā aizturētajiem protestētājiem pret Irākas karu, otrdien pavēstīja abu pušu advokāti.

Riekstiņš: Pēdējās divas nedēļas ienesušas jaunas vēsmas NATO un Krievijas attiecībās 

Pēdējās divas nedēļas ienesušas jaunas vēsmas NATO un Krievijas attiecībās, par ko NATO valstu ārlietu ministri ir vienisprātis, intervijā Latvijas Radio atzina ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP).

Vērtē «Sējēja 2008» finālistus 

Pagājušajā ceturtdienā konkursa «Sējējs» vērtēšanas komisija apmeklēja Slampes pagasta lauksaimniecības uzņēmumu SIA «Kalnāji», kas ir viens no lielākajiem piena ražotājiem Tukuma rajonā.

«Grindeks» balva arī Ludmilai Reimatei 

Rīt a/s «Grindeks» fonds «Zinātnes un izglītības atbalstam» teiks paldies vairāk nekā 30 ķīmijas skolotājiem valstī, kas ieguldījuši lielu darbu, apmācot jaunos ķīmijas talantus. Viņu vidū atkārtoti tiks godināta arī Tukuma Raiņa ģimnāzijas skolotāja Ludmila Reimate, kas mācījusi ģimnāzijas un nu jau arī Latvijas universitātes absolventu, kā arī Grindeksa fonda stipendiātu Agri Bērziņu.

Lidmašīnas vraku aizved pa gaisu (2)

19. augusta rītā Tukumā Laustiķu pļavu mazdārziņos ikvienu ceļu apsargāja policisti, un nokritušās lidmašīnas vrakam tuvāk piekļūt nevarēja pat tie, kas teicās esam dārza saimnieki.

Jauniešu centrā dzied un dejo 

Vakar jauniešu sociālajā centrā notika kārtējais, jaunāko dalībnieku rīkotais, pasākums, kurā uz nebēdu tika dziedāts un dejots.

Olimpieši, ko saistām ar Tukuma vārdu 

Pekinas 2008. gada Olimpiādē startē pludmales volejbola pāris Aleksandrs Samoilovs un Mārtiņš Pļaviņš, kas pludmales voljebola turnīra 1. kārtā vislielāko troksni sacēla, pateicoties tam, ka ar 2:0 spēja pieveikt 2004. gada olimpisko čempionu no ASV Filu Dalhauzeru un Todu Rodžersu, bet vēlāk, uzvarot arī Šveices duetu, izcīnot 1. vietu savā grupā. Izrādās, ka A. Samoilovam agrāk, sportista karjeras sākumā, bijusi cieša saistība ar Tukuma rajonu. To «Netakrīgajām Tukuma Ziņām» pastāstīja Tukuma rajona sporta dzīves vadītājs Indulis Matīss.

Sveicieni Ritai Garaissilai 

Pagājušās piektdienas pievakarē, kad Ritas Garaissilas ziedu kārtošanas skolas dalībnieces ar daļu eksāmena uzdevumu jau bija tikušas galā, viņas kopā ar floristēm un Rožu svētku dalībniecēm Agru Maulāni un Anitu Stikāni, k"a arī citiem svētku un floristikas konkursa organizatoriem pulcējās kultūras nama pagalmā – ar ziediem un nošu lapiņām rokās. Šaubu nebija – gaidāmi sveicieni, turklāt pamatīgi.

Sportiskais gars, kas allaž modrs 

Kaut arī sestdien laika prognoze bija īpaši nelabvēlīgā – 4., Kandavā mītošais sportiskais gars kā allaž bija možs un laika apstākļu neietekmējams. Jau pašā rīt agrumā Kandavas tehnikuma stadionā apgriezienus uzņēma jau par tradīciju kļuvušās novada sporta spēles, kur spēkiem mēroties visdažādākajās sporta disciplīnās varēja gan jauns, gan vecs, gan vietējais, gan iebraucējs.

Loskutovs: Jurašam bija būtiska loma pēdējās nozīmīgākajās KNAB lietās 

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētājam Jurim Jurašam bija būtiska loma visās pēdējā laikā ierosinātajās nozīmīgajās KNAB lietās, laikrakstam "Biznes&Baltija" norāda bijušais KNAB vadītājs Aleksejs Loskutovs.

Pasākumu kalendārs

2017.01.22 | 10:00

Šautriņu mešana Tumē 

2017.01.22 | 10:00

Novuss Irlavā 

2017.01.22 | 10:00

Bērnu un «U-16» hokejs Tukumā 

2017.01.22 | 10:00

Telpu futbols Cērē 

2017.01.22 | 11:00

Šahs Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. janvāra 10.32 līdz 1. februāra 10.11
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators