Piektdiena, 2015. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis, Maksims
LZ: +17, R-DR, 3.9 m/s

Pirmais Ievas Zundas treneris – Aldis Čākurs (3)

Pirmais Ievas Zundas treneris – Aldis Čākurs #1

Pekinā norisinās 2008. gada vasaras olimpiskās spēles. Pēdējā brīdī startiem šajā forumā kvalificējās barjerskrējēja Ieva Zunda. Šoreiz uz sarunu aicinājām Ievas pirmo treneri Aldi Čākuru.

Gruzija un Krievija piekrīt Francijas pamiera plānam 

Krievija un Gruzija piekritusi Francijas piedāvātajam pamiera plānam, lai atrisinātu krīzi, trešdien Tbilisi paziņoja Francijas prezidents Nikolā Sarkozī.

Segliņš ar Zivtiņu pārrunās vairāku jaunu fotoradaru iegādi 

Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš (TP) šodien plkst.12 ministrijas ēkā tiksies ar Ceļu policijas biroja priekšnieku Edmundu Zivtiņu, lai pārrunātu iespējas iegādāties jaunus ceļu satiksmes kontroles fotoradarus.

Tavā patvērumā… 

Tavā patvērumā… #1

"Lūk, no šī laika mani svētīgu teiks visas paaudzes…" – tā rakstīts Svētajos rakstos par Mariju, Jēzus Kristus māti. Laiks ir pierādījis šo vārdu patiesīgumu. Īpaši ar pateicību savā kristīgajā Baznīcā godina Dieva Dzemdētāju Viņas Debesīs uzņemšanas svētkos 15. augustā. To mēs redzam arī šodien, kad uz mūsu valsts lielāko svētvietu – Aglonu – plūst simtiem svētceļnieku, lūdzot Dieva svētību par sevi, ģimenēm, savu tautu, valsts nākotni. Arī, pateicoties Dievam par miera dienām šajā nemiera pilnajā pasaulē, kad pat Olimpiskās spēles nevar noritēt bez asins izliešanas kādā zemes apvidū… Kādreiz, sensenos laikos bija izdots likums pārtraukt jebkuru karadarbību Olimpisko spēļu laikā! Vai tas šodien ir atmests?! Laikam. Tāpat kā jēdzieni gods, sirdsapziņa, kauns, grēks…

Kur tie ātrie tikuši? (10)

Kur tie ātrie tikuši? #1

12. augustā ap 17.30 Raudas ielā, pie apļa, sadūrās Ātrās palīdzības automašīna MERCEDES ar BMW. Abas automašīnas guvušas nenozīmīgus bojājumus. Līdz apstākļu noskaidrošanai apmēram pusstundu tika kavēta satiksme tiem, kuri no apļa vēlējās nogriezties uz Raudas ielu. Kā noticis negadījums, noskaidros ceļu policija, taču izskatās, ka ātrā palīdzība pa pretējo kustības joslu mēģinājusi apbraukt tos, kuri gaidījuši, lai iebrauktu aplī. Tā nu BMW vadītājs, izbraucot no apļa, tikās aci pret aci ar ātro palīdzību…

Medvedevs pārtrauc Krievijas militāro operāciju Gruzijā 

Krievijas prezidents Dmitrijs Medvedevs otrdien devis pavēli pārtraukt militāro operāciju Gruzijā, ziņo Krievijas aģentūras.

Un vēlreiz par Rīgas ielu 

Un vēlreiz par Rīgas ielu #1

Kā jau katra vērienīga projekta realizācijas laikā, blakus priekam un slavētājiem netrūkst arī kritisku vērtētāju. Lūk, pāris iebildumu par projektu (vai vairākiem), kas tiek realizēti Rīgas ielā. Abas sūdzības uzklausītas, veidojot rubriku «Ceturtdienas sarunas».

Gruzija lūdz draudzīgajām valstīm, tostarp Latvijai, militāru palīdzību 

Gruzijas vēstniecība Latvijā iesniegusi Ārlietu ministrijai notu, kurā aicina sniegt militāro palīdzību, aģentūrai LETA apstiprināja ārlietu ministrs Māris Riekstiņš (TP).

Krievija pastiprina militāro spiedienu pret Gruziju 

Krievija otrdien pastiprina militāro spiedienu pret Gruziju, kamēr rietumvalstu diplomāti neveiksmīgi cenšas panākt uguns pārtraukšanu.

Neraugoties uz situāciju Gruzijā, Godmanis dosies uz karadarbības zonu 

Neraugoties uz situāciju Gruzijā, Latvijas premjerministrs Ivars Godmanis (LPP/LC) tomēr dosies uz karadarbības zonu.

Vilki, aitas un modernās dejas (2)

Vilki, aitas un modernās dejas #6

Svētdienas, 10. augusta, pievakarē Kandavas «Ozolāju» estrādē pulcējās skanīgākā novada konkursa «Kā es māku – tā es dziedu. Nāc manī klausīties!» skatītāji un kuplais dalībnieku pulks. Jau tradicionāli šie dziedāšanas svētki kāpj pāri Kandavas novada robežām, un arī šoreiz tuvāko un tālāko apkārtni palīdzēja piedziedāt konkursa dalībnieki no Irlavas, Matkules, Viesatām, Zantes, Degoles, Rendas, Tukuma, Dundagas un pat no Rīgas.

Kāda būs rajona padomes reorganizācija? 

Kāda būs rajona padomes reorganizācija? #1

Pagājušajā nedēļā rajona padomē bija sapulcināti visi pašvaldību vadītāji, lai iepazītos Ministru kabineta noteikumu projektu, kas nosaka pašvaldības reorganizācijas kārtību. Šie noteikumi ir izsludināti valsts sekretāru sanāksmē un tiem jābūt pieņemtiem līdz 1. septembrim. Rajona pašvaldību reorganizācijas likums stājies spēkā jau 10. jūlijā.

Krievija noraida Rietumu plānu pamiera noslēgšanai Gruzijā 

Maskavas vēstnieks ANO pirmdien noraidīja rietumvalstu piedāvāto Drošības padomes rezolūcijas projektu, kurā bija aicinājums uz tūlītēju pamieru starp Gruziju un Krieviju un abpusēju spēku atvilkšanu no konflikta zonas.

Atstāti vieni… (23)

Atstāti vieni... #1

«Atstāti vieni Kaukāzā» ar šādu devīzi vakar Rīgas ielās izgāja Gruzijas atbalstītāji Latvijā. Jā, atstāti vieni… Laikam jau šī ir vistraģiskākā apjausma, vērojot, kā pāris dienu laikā tiek iznīcināta neatkarīgas un lepnas nācijas mājvieta. Kas un kāda būs Gruzija pēc šī Krievijas tik ilgi gaidītā un labi izplānotā kara?! Bez teritoriālas vienotības, bez ostām, lidlaukiem, naftas vada? Bez investoru uzticības un ticības starptautiskajai sabiedrībai. Bez ticības, ka vismaz sabiedroto vidū ir spēkā apņemšanās un solījumi…

Copes dienas no 16. līdz 31. augustam. 

16. augusts. Laba copes diena, taču ieteicams veltīt zivīgu vietu sameklēšanai un iebarošanai, sevišķi, ja esat nolēmis tikt pie brekšiem, karpām, karūsām, līņiem un raudām. Makšķernieki augustā, tāpat kā citos sezonas mēnešos izmanto pludiņa makšķeri, spiningus un gruntsmakšķeres. Lai ēsmu nogādātu nepieciešamajā attālumā, kur dziļums vairākkārt pārsniedz kāta garumu nākas izmantot slīdošos pludiņus. Pēdējā laikā […]

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
vivulss-001 jaunpilss-030 Kristaps Vilmanis
Mēness kalendārs
No 4. maija 21.28 līdz 1. jūnija 21.39
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv