Piektdiena, 2015. gada 3. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Sulamīte
LZ: +26, R-DR, 2.1 m/s

Kabači tomātu mērcē 

800 g kabaču, eļļa pēc vajadzības, pārliešanai 350 g tomātu biezeņa, 1 ēdamkarote cukura, 2 tējkarotes sāls, 1/2 tējkarotes sarkano piparu, zaļumi. Nepāraugušus kabačus nomazgā, nomizo un sagriež 1 cm biezās ripās, tad izgriež mīkstumu ar sēklām un apcep mazā eļļas daudzumā no abām pusēm. Kabači jāapcep tā, lai tie kļūtu zeltaini. Pēc tam pagatavo […]

Pasaka par Ernestiem 2. daļa 

Bet īstais Ernests, kas jutās it labi, ka žurnālisti viņu vairs netraucē, tomēr bija noraizējies par līdzinieka likteni. Jau trīs dienas no Divdeguņa nebija ziņu, un tas nesaderēja ar viņa dabu. Ernests – īstais, domīgs pakasīja pakausi un šausmās sarāvās – tur atkal kaut kas auga!!? Izauga pirksts – rādītājs. Kad Ernestam Nr. 1 sagribējās […]

Krievijas armija kontroli pār Gori nodos Gruzijas policijai 

Krievijas armija ceturtdien paziņoja, ka kontroli pār Gori pilsētu gatavojas nodot Gruzijas policijai.

Būt vai nebūt Tukuma novadam? 

Būt vai nebūt Tukuma novadam? #1

Šodien, 14. augustā 18.00 Tukuma Ledus hallē tiek aicināti tikties visi topošā Tukuma novada deputāti, arī iedzīvotāji, lai pēdējo reizi saskaņotu un pateiktu kopīgu viedokli – būt vai nebūt novadam.

Renesanses dejas un roze Jaunmokās (1)

Renesanses dejas un roze Jaunmokās #1

Jaunmoku pils ar savām sarkano ķieģeļu neogotiskajām formām pati atgādina krāšņu rozi mierīgajā Kurzemes ainavā. Gādīgi koptas rozes zied pils parkā. Dīķī ap strūklaku šķiet ņēmušas pilnīgu virsroku. Nevīstošā formātā redzamas pils podiņu krāsns dekoros.

Francija gatavo jaunu ANO rezolūciju Krievijas un Gruzijas konflikta jautājumā 

Francija ANO Drošības padomei drīzumā iesniegs jaunu rezolūcijas projektu par Gruzijas un Krievijas konflikta noregulējumu, kurā būs iekļauts Maskavas un Tbilisi akceptētais miera plāns, trešdien pavēstīja Beļģijas vēstnieks ANO.

Uz Rožu svētkiem 

Uz Rožu svētkiem #1

SIA «Ar-B-Agro» lieldārzniecībā Sēmes pagasta «Rožlejās» galvenās dārznieces Tatjanas Kozlovskas klēpī vairāk nekā tūkstoš ziedu. Rozes pošas uz saviem svētkiem Tukumā. Ziedu karalienes domās jau ir Tukumā, Brīvības laukumā, lielajā Rožu svētku vainagā kopā ar citām ziedu māsām.

Skaties un brīnies! 

Skaties un brīnies! #2

Vakar mūsu pilsētā kuplināt Tukuma Rožu svētkus ieradās Ritas Garaissils ziedu kārtošanas skolas audzēkņi. 15 daiļas un zaļi ziedošas kundzes Tukuma kultūras namā izrādīs floristikas eksāmenu darbu izstādi.

Vai mēs esam “uzmetēji”? (146)

Vai mēs esam “uzmetēji”? #1

Diskutēt par karu Gruzijā nemaz tā īsti vairs negribas, jo – cik cilvēku un televīzijas kanālu – tik atšķirīgu viedokļu. Un šādā situācija, kad informācijas it kā ir pārpārēm, bet patiesu ziņu – pavisam maz, kauties par savu taisnību, kas vairāk ar sirdi sajusta, ne avīzē izlasīta, manuprāt, nav vērts. Tomēr nespēju atturēties no iespējas jeb komentāriem par mūsu – tipisko letiņu dabu.

Moči – nebrauks, bet siena?… (11)

Moči – nebrauks, bet siena?... #1

Otrdienas, 12. augusta, vakarā Kandavas nesen atjaunotajā kartinga trasē pulcējās pārdesmit ļaužu, lai ar novada domes un trases pārstāvjiem pārrunātu jautājumu par apkārtnes iedzīvotājiem radītajām neērtībām.

Akcijā pie Krievijas vēstniecības paudīs atbalstu Maskavas pozīcijai Dienvidosetijā 

Šodien pie Krievijas vēstniecības Rīgā notiks atbalsta akcija Maskavas pozīcijai Dienvidosetijā, aģentūru LETA informēja akcijas organizatore – biedrība "Rodina".

Pirmais Ievas Zundas treneris – Aldis Čākurs (3)

Pirmais Ievas Zundas treneris – Aldis Čākurs #1

Pekinā norisinās 2008. gada vasaras olimpiskās spēles. Pēdējā brīdī startiem šajā forumā kvalificējās barjerskrējēja Ieva Zunda. Šoreiz uz sarunu aicinājām Ievas pirmo treneri Aldi Čākuru.

Gruzija un Krievija piekrīt Francijas pamiera plānam 

Krievija un Gruzija piekritusi Francijas piedāvātajam pamiera plānam, lai atrisinātu krīzi, trešdien Tbilisi paziņoja Francijas prezidents Nikolā Sarkozī.

Segliņš ar Zivtiņu pārrunās vairāku jaunu fotoradaru iegādi 

Iekšlietu ministrs Mareks Segliņš (TP) šodien plkst.12 ministrijas ēkā tiksies ar Ceļu policijas biroja priekšnieku Edmundu Zivtiņu, lai pārrunātu iespējas iegādāties jaunus ceļu satiksmes kontroles fotoradarus.

Tavā patvērumā… 

Tavā patvērumā… #1

"Lūk, no šī laika mani svētīgu teiks visas paaudzes…" – tā rakstīts Svētajos rakstos par Mariju, Jēzus Kristus māti. Laiks ir pierādījis šo vārdu patiesīgumu. Īpaši ar pateicību savā kristīgajā Baznīcā godina Dieva Dzemdētāju Viņas Debesīs uzņemšanas svētkos 15. augustā. To mēs redzam arī šodien, kad uz mūsu valsts lielāko svētvietu – Aglonu – plūst simtiem svētceļnieku, lūdzot Dieva svētību par sevi, ģimenēm, savu tautu, valsts nākotni. Arī, pateicoties Dievam par miera dienām šajā nemiera pilnajā pasaulē, kad pat Olimpiskās spēles nevar noritēt bez asins izliešanas kādā zemes apvidū… Kādreiz, sensenos laikos bija izdots likums pārtraukt jebkuru karadarbību Olimpisko spēļu laikā! Vai tas šodien ir atmests?! Laikam. Tāpat kā jēdzieni gods, sirdsapziņa, kauns, grēks…

Eirokalkulators
Jaunākās galerijas
Agris Jansons Jānis Vītols vivulss-001
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv