Svētdiena, 2019. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Latvieši dosies laivot uz Igauniju un igauņi uz Latviju 

Akcijas «Upes ogas» ietvaros aicina doties laivot populāros upju maršrutus un atklāt ko jaunu gan Latvijā, gan Igaunijā.

MTG TV Latvia meklē Labās gribas uzņēmējus 

MTG TV Latvia kanāli TV3 un 3+ kopā ar bezpeļņas organizāciju Reach for change īsteno jaunu un nebijušu sociālo projektu Labās gribas uzņēmējs.

Augu fotokonkurss skolēniem «Daba tuvplānā» 

Latvijas Stādu audzētāju biedrība aicina Latvijas skolu audzēkņus piedalīties fotokonkursā «Daba tuvplānā» un iesūtīt pašu uzņemtas augu fotogrāfijas vai fotokolāžas līdz š.g. 31. jūlijam. Labākā darba autors saņems balvu – digitālo fotokameru savu nākamo darbu radīšanai.

Bezmaksas vizīte pie alergologa Tukumā (1)

Neutral akadēmija kopā ar alergologiem par godu Starptautiskajai alerģijas dienai rīko akciju «Diena bez alerģijas», lai aicinātu iedzīvotājus sekot līdzi saviem ieradumiem un neveicināt alergēniem bagātas vides veidošanos.

Ūdensskaitītāji jāmaina, kad beidzas termiņš (6)

1. jūlijā stājās spēkā Tukuma domes 2013. gada novembrī pieņemtie noteikumi «Par pašvaldības pārvaldījumā esošo dzīvojamo māju apsaimniekošanu Tukuma pilsētā», kas nosaka, ka ūdens skaitītājus daudzdzīvokļu namiem no šī datuma mainīs SIA «Tukuma nami» un SIA «Jauntukums»

Šodien ir pēdējā diena, lai komercbankās apmainītu latus pret eiro 

Šodien, 30. jūnijā Latvijā noslēdzas eiro ieviešanas pārejas periods, kad komercbankās tiek mainīti skaidras naudas lati pret eiro.

Kā efektīvāk apkarot Āfrikas cūku mēri 

PVD Dienvidlatgales pārvaldes vadītāja vietnieks Dzintars Juškus iepazīstināja ar situāciju Dagdas pagastā, Robežnieku pagastā, veiktajiem pasākumiem un esošo situāciju.

Bērniem jāizmanto iespēja apmeklēt zobārstu par brīvu 

Veselības centrs «Adoria» ir gatavs rast iespēju bērniem līdz 18 gadu vecumam nodrošināt zobu aprūpi bez maksas.

Atrasts taksītis Jauntukumā 

Tukuma patversmē jau nedēļu gaida savus saimniekus taksītis, kurš ir atrasts Jauntukumā, klīstot pa ielām un meklējot mājas.

Sākušas augt Jāņu beciņas 

Mūspusē tirgū parādījušās pirmās beciņas un gailenes. Jau pagājušā gadā Ķesterciema krustojuma tirdziņā satikām Jāni ar pirmajam baravikām laikā, kad nevienam citam baraviku vēl nebija ilgāku laiku, tomēr savas beku vietas viņš neatklāja.

Neatkarīgās Tukuma ziņas iegūst apbalvojumu (5)

Šodien, 19. jūnijā, 15-to gadu pēc kārtas Preses Dienas 2014 svinīgajā ceremonijā Latvijā vadošie preses tirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumi Narvesen un Preses Serviss apbalvoja veiksmīgākos Latvijas izdevējus, kā arī paziņoja lasītāju pieprasītākos preses izdevumus pagājušajā gadā.

Skolotājus aicina pieteikties apmācībām par neformālās izglītības principiem 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas skolu sadarbības tīkla eTwinning ietvaros izsludina pieteikšanos dalībai apmācībās skolotājiem par neformālās izglītības principiem un programmas ERASMUS+ jaunatnes jomas projektiem. Apmācības no 2014.gada 19.līdz 21.augustam notiks Ķegumā, viesu namā «Puduri».

Bezmaksas ārstējies no astmas (1)

Cilvēkiem, kuri ārstējas no astmas, iespējama bezmaksas ārstnieciska programma un astmas medikamenti bez maksas.
Astma ir hroniska saslimšana un ilgst gadiem. Nākas regulāri lietot pretastmas medikamentus. Bieži pacienti neizvērtē savu ar astmu saistīto veselības stāvokli un medikamentus lieto nepareizi

Latvijas Banka laiž apgrozībā Jaunsudrabiņa «Baltajai grāmatai» veltītu kolekcijas monētu 

Latvijas Banka otrdien, 17. jūnijā, laiž apgrozībā Jāņa Jaunsudrabiņa “Baltajai grāmatai” veltītu 5 eiro sudraba kolekcijas monētu.

Pēdējās divas nedēļas, lai komercbankās samainītu latus pret eiro 

30.jūnijā Latvijā noslēdzas eiro ieviešanas pārejas periods, kad komercbankās tiek mainīti skaidras naudas lati pret eiro. Arī pēc šī datuma un bez termiņa ierobežojuma latus pret eiro varēs mainīt Latvijas centrālās bankas filiālēs.

Pasākumu kalendārs

2019.05.26 | 10:00

Šahs Irlavā 

2019.05.26 | 11:00

«Kustinācija» Engurē 

2019.05.26 | 12:00

Kandavas novada svētki 

2019.05.26 | 13:00

Kino Tukumā 

2019.05.26 | 14:00

Amatierteātra pirmizrāde Jaunsātos 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool