Melānija, Imanta

Ar 7,6 miljoniem eiro soda «VW» tirgotāju karteli, vai apkrāpts arī Tukums? (3)

Konkurences padome (KP) par aizliegtu vienošanos sodījusi auto markas «Volkswagen» oficiālos dīlerus un importētājus, piemērojot 7,6 miljonu eiro naudas sodu, šodien informēja KP.

Izsludina balvu konkursu «Cilvēka izaugsmei» 

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL), ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) izsludina balvu konkursu «Cilvēka izaugsmei» otro gadu pēc kārtas, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē.

Latvijas iedzīvotāji neizprot, kas ir bioloģiska pārtika (2)

Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija kampaņas «BioLoģiski!» ietvaros pagājušā gada nogalē veica iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu, kāda ir Latvijas iedzīvotāju izpratne par bioloģisko pārtiku un tās lietošanas paradumi.

Ziemā labo satiksmei bīstamās bedres (3)

Mainīgos laika apstākļos, kad gaisa temperatūra dienas laikā ir virs 0ºC un naktī zem 0ºC, uz sliktā tehniskā stāvoklī esošiem autoceļiem pastiprināti veidojas bedres. Ziemas sezonas laikā «Latvijas autoceļu uzturētājs» remontē satiksmei bīstamās jeb tā saucamās avārijas bedres.

«Waze» lietotājiem pieejama informācija par braukšanas apstākļiem uz valsts ceļiem (2)

«Latvijas Valsts ceļi» (LVC) atgādina, ka informācija par braukšanas apstākļiem uz valsts galvenajiem autoceļiem ir pieejama ne vien uzņēmuma mājas lapā www.lvceli.lv, bet arī aplikācijā «Waze».
Posmi, kuros braukšanas apstākļi ziemas periodā ir apgrūtināti kartē mājas lapā tiek atzīmēti ar zilo krāsu, šie paši posmi ir redzami aplikācijas «Waze» lietotājiem, kur tiek atzīmēts attiecīgo posmu sākums un beigas.

Aplikācija palīdzēs ‘ātrajiem’ noteikt zvanītāja atrašanās vietu 

Latvijā viedtālruņu lietotājiem ir izstrādāta unikāla mobilā lietotne (aplikācija) «HealthPoint», kas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMP dienesta) mediķiem palīdzēs noteikt zvanītāja atrašanās vietu.

Sākusies pieteikšanās apbalvojumam «Laiks Ziedonim» /VIDEO/ 

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds «Viegli» izsludina pieteikšanos apbalvojumam «Laiks Ziedonim». Apbalvojums jau otro gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un literatūrā.

Valsts prezidenta apsveikums pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkos 

Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš: “Kristus piedzimšanas svētkos sirsnīgi sveicu visus Latvijas pareizticīgos un vecticībniekus! Šis laiks iezīmē ne tikai simbolisku un cerībām bagātu sākumu baznīcas gadā, bet arī brīdi, kurā ikviens ir aicināts padomāt.

Apstiprināti 2015./2016. mācību gada semestru sākuma un beigu laiki (2)

Šodien, 6.janvārī, Ministru kabinetā (MK) apstiprināti noteikumi par nākamā mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku. Tajos noteikts, kad vispārējās izglītības iestādes iesāk un pabeidz 2015./2016. mācību gadu, kā arī organizē brīvdienas.

Ko 2015. gadā mums sola zvaigznes? 

Pēc Ķīniešu horoskopa, saskaņā ar Austrumu kalendāru 2015. gada 19. februārī 15.14.sāksies jaunais Zili zaļās Koka Kazas gads. Bet tas notiks tikai februārī, turklāt ar katra indivīda zvaigžņu karti saistīsies visai nosacīti

Valsts prezidenta uzruna Jaunajā gadā 

“Esiet sveicināti 2015.gada pirmajā dienā! 1. janvāra domās vienmēr mājo sen lolotas cerības, nepiepildīti sapņi un nesasniegti mērķi. Tādēļ pirmo uzrunu 2015.gadā sākšu ar vēlējumu, lai īstenojas un piepildās viss tas, kas dara mūs laimīgus!

Nomaļākā vieta Latvijā – Lubānas novada Klajotņa purvā 

Centrālās statistikas pārvaldes 2011. gada tautas skaitīšanas dati, piesaistot mājokļu adreses ģeogrāfiskajām koordinātēm, norāda, ka vispiemērotākā vieta neviena netraucētai Jaunā gada sagaidīšanai klusumā un mierā ir Lubānas novada Indrānu pagasta Klajotņa purvā.

Kā mainīsies maksa par elektroenerģiju no 1. janvāra? (4)

Atgādinām, ka no nākamā gada 1. janvāra tiek atvērts elektroenerģijas tirgus mājsaimniecībām un stājas spēkā jaunie tirgotāju piedāvājumi. Ir izveidota īsa infografika par to, kādas cenu izmaiņas sagaida katru no patērētāju grupām – piemēram, valsts atbalsta saņēmējiem elektrības izmaksas noteiktajā atbalsta apjomā nepieaugs.

Lai droša pirotehnikas lietošana svētkos 

Jaunā gada sagaidīšanu cilvēki vēlas padarīt krāšņāku, rīkojot salūtu, tomēr pirotehnikas lietošanas noteikumu pārkāpšana un bīstamības faktoru neievērošana, svētku sagaidīšanu var pārvērst traģēdijā.

Valsts prezidenta Andra Bērziņa apsveikums Ziemassvētkos (4)

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš: “Mierpilnus, saticīgus un baltus Ziemassvētkus, kas liek aizmirst rūpes un raizes, atdzimt priekam un cerībai!

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool