Liesma, Elita, Alita

Starptautiskas programmas, apmācības un konferences jaunatnes jomā strādājošajiem 

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra informē par aktuālajām apmācībām Latvijā, Igaunijā, Austrijā, Lielbritānijā, Somijā, kas paredzētas jaunatnes jomā strādājošajiem darbiniekiem.

VID atgādinājums skolēniem, kas strādā vasarā, un viņu vecākiem 

Sākot ar šo gadu, vienam no vecākiem ir tiesības saglabāt nodokļa atvieglojumu par bērnu, kurš ir vecumā līdz 19 gadiem un mācās vispārējās, profesionālās, augstākās vai speciālās izglītības iestādē, ja tas strādā vasaras brīvlaikā (no 1. jūnija līdz 31. augustam).

Vīna darītavas «Abavas» dzērieni saņem starptautiskas godalgas 

Aizvadītās nedēļas nogalē Frankfurtē, Vācijā, norisinājās 7. starptautiskā ābolu vīna izstāde – festivāls «Apfelwein Weltweit», kas vienkopus pulcē ābolu vīna un sidra darītājus no visas pasaules. Viens no centrālajiem izstādes notikumiem ir konkurss «Pomme d’Or», kurā šogad laurus plūca arī ģimenes vīna darītava «Abavas», saņemot divus Zelta Ābolus – par Sauso Ābolu vīnu un Pussauso Sidru.

Iedzīvotāji negatīvi vērtē ideju noteikt 6 gadus kā vecumu, no kura bērnam jāsāk mācības (4)

45% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem negatīvi vērtē izskanējušo ideju noteikt 6 gadus kā vecumu, no kura bērnam obligāti jāuzsāk skolas gaitas, līdzšinējo 7 gadu vietā (34% – drīzāk negatīvi; 21% – noteikti negatīvi).

Title 

GRAFIKS   http://<script id=”infogram_0_hXtnYjUjBpMrerPS” title=”Kkas” src=”//e.infogr.am/js/embed.js?ABv” type=”text/javascript”></script><div style=”padding:8px 0;font-family:Arial!important;font-size:13px!important;line-height:15px!important;text-align:center;border-top:1px solid #dadada;margin:0 30px”><a target=”_blank” href=”https://infogr.am/hXtnYjUjBpMrerPS” style=”color:#989898!important;text-decoration:none!important;”>Kkas</a><br><a style=”color:#989898!important;text-decoration:none!important;” href=”https://infogr.am” target=”_blank”>Create your own infographics</a></div> http:// KkasCreate your own infographics Loading…

Šonakt pārejam uz vasaras laiku (1)

Svētdien, 29. martā, 3.00 Latvijā notiks pāreja no ziemas uz vasaras laiku, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež par vienu stundu uz priekšu.

Ēdiet veselīgi un kustieties intensīvi! (1)

Teju kā vienā no pavasarīgajām pēcpusdienām Kandavas pilsētas bibliotēkā satikās lasītāju klubiņa biedres, vairums vidēja gadagājuma dāmas, lai uzklausītu Rīgas Stradiņa universitātes docenta, uzturzinātnes speciālista, onkologa Guntara Selgas ieteikums par veselīgu dzīvesveidu un uzturu.

Kam un kā var palīdzēt teipi? (6)

Daudzi par teipošanu būs tikai kaut kur kaut ko dzirdējuši. Izrādās, ka šī fizioterapeitiskās ārstēšanas metode visai daudzos gadījumos mums var palīdzēt. Tāpēc ceram, ka laikraksta lasītājiem rosinošs būs fizeoterapeites Aigas Valdovskas stāstījums par teipiem un to lietošanu, ko klātienē varējām noklausīties Tukuma «Mana aptieka» rīkotajā Veselības dienā.

28. marta Zemes stundā plānoti pasākumi visā Latvijā 

Sestdien, 28. martā, jau 9. reizi visā pasaulē tiks atzīmēta Zemes stunda, kuras laikā no 20:30 līdz 21:30 iedzīvotāji, pašvaldības un uzņēmumi ir aicināti simboliski izslēgt apgaismes objektus, apliecinot savu izpratni par klimata pārmaiņām.

Jaunrades konkurss vidusskolēniem «Fizikas pavasaris» 

Imanta Ziedoņa fonds «Viegli», Jauno Fiziķu skola un profesors Vjačeslavs Kaščejevs aicina 10. līdz 12. klašu skolēnus piedalīties jaunrades konkursā «Fizikas pavasaris». Darbi jāiesniedz līdz 17. aprīlim.

ACULIECINIEKS: Saules aptumsums Somijā (Haminā) /FOTO/ (1)

Šādu 20. marta saules aptumsumu Somijas pilsētā Haminā novēroja tukumnieks Leons.

Ko darīt, ja piekrastē sastopies ar ronēnu? (3)

Pirmdien, 16. martā, pēcpusdienā Dabas aizsardzības pārvaldes speciālisti Rīgas Zooloģiskajā dārzā nogādāja pelēkā roņa mazuli, kurš bija atrasts piekrastē Jūrmalā. Pēc pirmās apskates konstatēts, ka ronēns ir apmēram 3-4 nedēļas vecs, novārdzis un dabā izdzīvot nebūtu spējīgs.

No 29. marta tiks mainīti teju visu maršrutu vilcienu kustības saraksti 

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka, sākot no 29. marta, tiks mainīti gandrīz visu maršrutu dīzeļvilcienu un elektrovilcienu kustības saraksti (izņemot maršrutus Rīga-Jelgava un Rīga-Liepāja). Izmaiņas skar arī Rīga-Tukums vilcienu. Piedāvājam visu maršrutu vilcienu kustības sarakstus.

Rosina Gāršas ielu Jūrmalā pārdēvēt par Eduarda Pāvula ielu (1)

Godinot izcilā latviešu aktiera, jūrmalnieka Eduarda Pāvula piemiņu, Jūrmalas pilsētas dome atbalstīja priekšlikumu nodot sabiedriskajai apspriešanai ieceri Gāršas ielu Jūrmalā pārdēvēt par Eduarda Pāvula ielu.

Uz ledus atrasties ir bīstami, pieskatiet mājdzīvniekus! 

Daudzviet Latvijā ūdenstilpnes jau ir brīvas no ledus, tomēr vietām ūdenstilpnes klāj trausls un plāns ledus. VUGD brīdina, ka šobrīd atrasties uz ledus ir ārkārtīgi bīstami ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvniekiem. Ņemot vērā siltos laikapstākļus, turpinās strauja ledus kušana.

Pasākumu kalendārs

2019.09.18 | 10:00

Dzejas dienu pasākums Tumē 

2019.09.18 | 10:15

Lasīšanas pasākums bērniem Pūrē 

2019.09.18 | 11:15

Kino Lapmežciemā 

2019.09.18 | 17:00

Keramikas nodarbība Tukumā 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool