Svētdiena, 2019. gada 24. februāris
Diāna, Dina, Dins

«Waze» lietotājiem pieejama informācija par braukšanas apstākļiem uz valsts ceļiem (2)

«Latvijas Valsts ceļi» (LVC) atgādina, ka informācija par braukšanas apstākļiem uz valsts galvenajiem autoceļiem ir pieejama ne vien uzņēmuma mājas lapā www.lvceli.lv, bet arī aplikācijā «Waze».
Posmi, kuros braukšanas apstākļi ziemas periodā ir apgrūtināti kartē mājas lapā tiek atzīmēti ar zilo krāsu, šie paši posmi ir redzami aplikācijas «Waze» lietotājiem, kur tiek atzīmēts attiecīgo posmu sākums un beigas.

Aplikācija palīdzēs ‘ātrajiem’ noteikt zvanītāja atrašanās vietu 

Latvijā viedtālruņu lietotājiem ir izstrādāta unikāla mobilā lietotne (aplikācija) «HealthPoint», kas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMP dienesta) mediķiem palīdzēs noteikt zvanītāja atrašanās vietu.

Sākusies pieteikšanās apbalvojumam «Laiks Ziedonim» /VIDEO/ 

6. janvārī, Zvaigznes dienā, Imanta Ziedoņa fonds «Viegli» izsludina pieteikšanos apbalvojumam «Laiks Ziedonim». Apbalvojums jau otro gadu tiks pasniegts piecās nominācijās: zinātnē, novadpētniecībā, bērniem un jauniešiem, tautsaimniecībā un literatūrā.

Valsts prezidenta apsveikums pareizticīgo un vecticībnieku Ziemassvētkos 

Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš: “Kristus piedzimšanas svētkos sirsnīgi sveicu visus Latvijas pareizticīgos un vecticībniekus! Šis laiks iezīmē ne tikai simbolisku un cerībām bagātu sākumu baznīcas gadā, bet arī brīdi, kurā ikviens ir aicināts padomāt.

Apstiprināti 2015./2016. mācību gada semestru sākuma un beigu laiki (2)

Šodien, 6.janvārī, Ministru kabinetā (MK) apstiprināti noteikumi par nākamā mācību gada un mācību semestru sākuma un beigu laiku. Tajos noteikts, kad vispārējās izglītības iestādes iesāk un pabeidz 2015./2016. mācību gadu, kā arī organizē brīvdienas.

Ko 2015. gadā mums sola zvaigznes? 

Pēc Ķīniešu horoskopa, saskaņā ar Austrumu kalendāru 2015. gada 19. februārī 15.14.sāksies jaunais Zili zaļās Koka Kazas gads. Bet tas notiks tikai februārī, turklāt ar katra indivīda zvaigžņu karti saistīsies visai nosacīti

Valsts prezidenta uzruna Jaunajā gadā 

“Esiet sveicināti 2015.gada pirmajā dienā! 1. janvāra domās vienmēr mājo sen lolotas cerības, nepiepildīti sapņi un nesasniegti mērķi. Tādēļ pirmo uzrunu 2015.gadā sākšu ar vēlējumu, lai īstenojas un piepildās viss tas, kas dara mūs laimīgus!

Nomaļākā vieta Latvijā – Lubānas novada Klajotņa purvā 

Centrālās statistikas pārvaldes 2011. gada tautas skaitīšanas dati, piesaistot mājokļu adreses ģeogrāfiskajām koordinātēm, norāda, ka vispiemērotākā vieta neviena netraucētai Jaunā gada sagaidīšanai klusumā un mierā ir Lubānas novada Indrānu pagasta Klajotņa purvā.

Kā mainīsies maksa par elektroenerģiju no 1. janvāra? (4)

Atgādinām, ka no nākamā gada 1. janvāra tiek atvērts elektroenerģijas tirgus mājsaimniecībām un stājas spēkā jaunie tirgotāju piedāvājumi. Ir izveidota īsa infografika par to, kādas cenu izmaiņas sagaida katru no patērētāju grupām – piemēram, valsts atbalsta saņēmējiem elektrības izmaksas noteiktajā atbalsta apjomā nepieaugs.

Lai droša pirotehnikas lietošana svētkos 

Jaunā gada sagaidīšanu cilvēki vēlas padarīt krāšņāku, rīkojot salūtu, tomēr pirotehnikas lietošanas noteikumu pārkāpšana un bīstamības faktoru neievērošana, svētku sagaidīšanu var pārvērst traģēdijā.

Valsts prezidenta Andra Bērziņa apsveikums Ziemassvētkos (4)

Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš: “Mierpilnus, saticīgus un baltus Ziemassvētkus, kas liek aizmirst rūpes un raizes, atdzimt priekam un cerībai!

Brīvdienās medicīniskus padomus sniegs Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 

Gaidāmajos svētkos un brīvdienās medicīniskus padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos iedzīvotāji varēs saņemt visu diennakti, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Kā pasargāt savus mājdzīvniekus svētku laikā? 

Pārbīšanās salūta brīdī, gremošanas traucējumi pēc cienāšanās no saimnieku mielasta galda, eglīšu rotājumu apēšana – tās ir tikai dažas no situācijām, kurās svētku laikā mājdzīvniekus īpaši rūpīgi pieskatīt.

Izmaiņas likumos no 2015. gada 1. janvāra 

Iedzīvotājiem būtiskas izmaiņas likumos, kas stājas spēkā 2015. gada 1. janvārī. No līdzšinējiem 320 uz 360 eiro palielināts minimālās mēneša darba algas apmērs. Atcelti visi 2009. gadā noteiktie ierobežojumi slimības, bezdarbnieku, maternitātes, paternitātes un vecāku pabalstiem.

Pirmssvētku laikā autovadītājiem jābūt uzmanīgiem lielveikalu stāvvietās (1)

Saskaņā ar Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) apkopotajiem datiem par ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) skaitu un to intensitāti decembra mēnesī, visbiežāk izraisīto avāriju skaits palielinās tieši pirmssvētku dienās

Pasākumu kalendārs

2019.02.24 | 12:00

Meteņu diena Pūrē 

2019.02.24 | 16:00

Basketbols Tukumā 

2019.02.24 | 16:15

Hokejs Tukumā 

2019.02.25 | 16:00

Spēļu pēcpusdiena Zantē 

2019.02.26 | 14:30

Lasītāju klubiņa tikšanās Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Februāris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool