Svētdiena, 2018. gada 23. septembris
Vanda, Veneranda, Venija

Top piemiņas vieta Slampē. Aicina ziedot (10)

Biedrība «Savai Slampei» sadarbībā ar Tukuma novada domi un Slampes un Džūkstes pagastu pārvaldi uzsākusi piemiņas vietas izveidi represētajiem pagasta iedzīvotājiem. Tēlnieks Ģirts Burvis un arhitekts Edvīns Vecumnieks ir radījuši piemiņas vietas skici. Idejas autore ir mūsu novadniece Māra Zālīte.

Stacijas «Tukums II» sliežu remonta dēļ izmaiņas vilcienu sarakstā 

«Pasažieru vilciens» informē, ka Tukums II dzelzceļa stacijā paredzēto sliežu remontdarbu dēļ darba dienās no 14. līdz 30. oktobrim noteiktas izmaiņas vairāku Jūrmalas-Tukuma virziena elektrovilcienu kustības sarakstā.

Zināms provizoriskais 12. Saeimas sastāvs (43)

Atbilstoši pašlaik apkopotajiem provizoriskajiem vēlēšanu rezultātiem, «Saskaņa» jaunajā parlamenta sasaukumā ieguvusi 25 deputātu vietas, «Vienotība» – 23, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) – 21, nacionālā apvienība «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK) – 17, bet «No sirds Latvijai» (NSL) un Latvijas Reģionu apvienība (LRA) Saeimā pārstāvēs pa septiņiem deputātiem.

Ugunsdzēsēji-glābēji Latvijā šogad 643 reizes steigušies palīgā dzīvniekiem 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), atzīmējot 4. oktobri – dzīvnieku aizsardzības dienu, aicina rūpēties par dzīvniekiem tā, lai pēc iespējas mazāk būtu nepieciešama glābēju palīdzība.

Sakoptos laukos kūla nedegs 

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina zemes īpašniekus un pašvaldību vadītājus sakopt sev piederošās teritorijas, lai pavasarī samazinātu kūlas ugunsgrēku skaitu.

Tukumā pazudis minka 

Padosim informāciju par noklīdušo mīluli tālāk, lai šis četrkājainais draugs ātrāk atgrieztos savās mājās pie saviem saimiekiem!

Partiju programmu vērtējums (15)

1. «Latvijas attīstībai». Programma: «Par visu kopumā». Partijas priekšvēlēšanu programmā izteikts apgalvojums, ka līdz šim valdības ir vien ”dzēsušas ugunsgrēkus”, pakļaujoties viens vai otrs sabiedrības grupas prasībām.

Policija aicina jauniešus radoši izpausties konkursā «Cits eksperiments» 

Lai veicinātu skolēnu iespēju darboties pozitīvā veidā bez apreibinošu, atkarību izraisošu vielu lietošanas, kā arī sekmētu radošās domāšanas attīstību, Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Prevencijas vadības nodaļa visā Latvijā izsludina vizuālās mākslas konkursu «Cits eksperiments».

Diena pēc Dziesmu un deju svētkiem būs brīvdiena (1)

Vispārējo latviešu Dziesmu un deju svētku noslēguma diena būs svētku diena un, ja noslēguma koncerts iekritīs sestdienā vai svētdienā, nākamā darbdiena būtu brīvdiena.

Ģimenes aicinātas pieteikties raidījumam «Suns meklē mājas» (1)

Ik dienu jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 Latvijas dzīvnieku patversmēs esoši suņi un kaķi. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties.

Viss par un ap 12. Saeimas vēlēšanām sestdien, 4. oktobrī 

Kārtējās parlamenta vēlēšanas Latvijā notiek reizi četros gados – oktobra pirmajā sestdienā. Šā gada 4. oktobrī notiks 12. Saeimas vēlēšanas, kurās vēlēšanu iecirkņi balsotājiem būs atvērti no 7.00 līdz 20.00.

Bērni satiksmes negadījumos cieš visbiežāk 

Ceļu satiksmes noteikumu neievērošana, elementāra neuzmanība un steiga, piedaloties ceļu satiksmē, ir galvenie iemesli, kādēļ 2013. gadā satiksmes negadījumos cietis 491 bērns*.

Noskaidrotas 2013. gadā Latvijā atskaņotākās dziesmas 

Pēc biedrības «Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība» (LaIPA) apkopotajiem datiem ir noteiktas 2013. gadā atskaņotākās dziesmas. Dati apkopoti pēc mūzikas ierakstu izmantotāju iesniegtajām atskaitēm.

Vēlētāja apliecības: kam pienākas un kā tās saņemt (1)

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde šī gada 11.septembrī veica personu datu atlasi, kur tika apkopots to personu skaits, kurām nav pases. PMLP pārstāve Laura Laiva informē: uz 11.septembri tādas bija 27520 personas. Šie dati jau nodoti CVK, un šīm personām arī ir noformētas vēlētāju apliecības.

Izmaiņas Jūrmalas un Tukuma vilcienu sarakstos naktīs uz 30. septembri un 1. oktobri 

Akciju sabiedrība «Pasažieru vilciens» informē, ka naktīs no 29. uz 30. septembri un no 30. septembra uz 1. oktobri dzelzceļa posmā Dubulti-Sloka paredzēto sliežu remontdarbu dēļ noteiktas nelielas izmaiņas vairāku Jūrmalas-Tukuma virziena elektrovilcienu kustības sarakstos.

Pasākumu kalendārs

2018.09.22 | 10:00

Sporta diena Tukumā 

2018.09.22 | 10:00

Sporta festivāls Jaunpilī 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Slampē 

2018.09.22 | 13:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2018.09.22 | 13:00

Folkloras kopas jubileja Viesatās 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool