Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
«Palīdzēsim.lv» jauniešu klubiņš

«Labo darbu nedēļā» iesaistījušies 25 886 cilvēki

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 23. oktobris 11:25

21. oktobrī visā Latvijā noslēdzās akcija «Labo darbu nedēļa», kuru 5. gadu pēc kārtas organizēja labdarības organizācija «Palīdzēsim.lv» un HK «Dinamo Rīga». Ja 2012. gada «Labo darbu nedēļā» tika apkopoti 6030 labie darbi, tad šogad – jau 12 645 labie darbi, katrs veikts ar īpašu rūpību un mīlestību. Kopumā «Labo darbu nedēļā» iesaistījušies 25 886  Latvijas iedzīvotāji! Labie darbi pārsvarā tika veikti komandā, apvienojoties ģimenes locekļiem, draugu lokam vai kolēģu pulkam. Akcijas organizatori īpaši priecājas par neticami lielo Latvijas skolu jaunatnes aktivitāti!

Šogad «Labo darbu nedēļā» iesaistījušās 244 skolas no dažādiem Latvijas reģioniem, kā arī daudzas Rīgas skolas. Pierīgā aktīvākās bijušas: Ogres, Ikšķiles, Ādažu, Carnikavas skolas, piemēram, Ādažu vidusskolā labo darbu darīšanā iesaistījušās 30 klases! Savukārt reģionos aktīvākās bijušas: Limbažu, Rubenes, Trapenes, Zantes, Kokneses, Nītaures, Liepnas, Aulejas, Palsmanes, Vecpiebalgas, Mežgaļu, Elejas, Straupes, Cēsu, Bauskas, Skrīveru, Vaboles, Rožupes, Zemgales, Staiceles, Madonas, Jelgavas, Kārsavas, Kalsnavas, Dekšāru, Saldus, Cesvaines, Liepājas, Ventspils, Preiļu, Lažas, Ilūkstes, Viļakas, Škibes, Suntažu, Vaiņodes, Iecavas un daudzas citas skolas.

Paveikts daudz! Darbi mazāki un lielāki. Apkārtnes sakopšana, ciemošanās pie vientuļajiem pensionāriem, palīdzība dārza darbos. Apmeklētas dzīvnieku patversmes, sakārotas skolas, iztīrīti autobusi, iepriecināti seniori ar dziesmām un pašu sarūpētām dāvaniņām, iepriecināti Bērnu slimnīcas bērni, sakārtotas bibliotēkas, nodotas asinis, vāktas ozolzīles dzīvniekiem, vākta makulatūra, palīdzēts mazākajiem skolēniem, novadītas radošas darbnīcas un koncerti un vēl daudzi, daudzi labie darbi!

21. oktobrī «Labo darbu nedēļas» noslēgumā akcijas organizatori – «Palīdzēsim.lv» un HK «Dinamo Rīga» kopā ar dziedātājiem Mārtiņu Ruski un Anitu Intaiti ( Košā), «Pārsteigumu karuseli» un pasākuma vadītājiem Jogitu Pūpolu un Kašeru devās uz Kandavas novada Zantes pamatskolu – skolu, kuras skolēni tika izvēlēti kā aktīvākie labo darbu darītāji.

Skolēniem bija iespēja pašiem aktīvi piedalīties pasākumā, kā arī skolas bērni saņēma pārsteigumu no HK «Dinamo Rīga» – iespēju apmeklēt klātienē HK «Dinamo Rīga» spēli «Arēnā Rīga».

Apkopojot akcijas rezultātus, priecē fakts, ka «Labo darbu nedēļas» mērķis – rosināt Latvijas iedzīvotājus darīt labus darbus, ne tikai Ziemassvētkos vai vienu nedēļu, bet aizsākto turpināt arī ikdienā, ir pilnībā sasniegts.

Akcijas organizatori saka lielu paldies visiem, kuri iesaistījās «Labo darbu nedēļā», vairojot pozitīvos mirkļus gan sev, gan apkārtējiem!

Paveiktos labos darbus ir iespēja aplūkot ŠEIT!Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool