Aleksejs, Aleksis, Alekss
Astroloģe Irita Krūmiņa
Foto: Jānis Vītols

Ko par 2014. gadu stāsta astroloģe Irita Krūmiņa?

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 31. decembris 00:01

Jau 2014. gada 30. janvārī atbilstoši Austrumu kalendāram iestāsies Zilā koka Zirga gads, un, kā ierasts gadu mijā, kopā ar astroloģi Iritu Krūmiņu nedaudz ielūkojāmies zvaigžņu kartēs. Kopīgi meklējām nākamā gada tendences un uzdevumus – visiem kopā un katram atsevišķi. Kam 2014. gadā ķerties klāt, ko tomēr atlikt? Kādi pārbaudījumi gaidāmi un kādi uzdevumi veicami? Kā veiksies mums katram atsevišķi un visiem kopā?

I. Krūmiņa:

– Zirgs ir darbīgs, enerģisks, godīgs un apņēmīgs. Šī gada pirmajā pusē Jupiters, kurš atbild par labklājību, atrodas Vēža zīmē – tas nozīmē, ka šis ir īstais laiks, lai strādātu, audzinātu bērnus, koptu zemi un labiekārtotu māju. Vēzis ir tas, kas pieķēries zemei, tādēļ tie, kuri vien skatīsies debesīs, sapņos un aizmirsīs par saviem pienākumiem, šajā gadā neko labu var arī negaidīt. Šis būs īstais laiks, kad iegādāties kādu zemes gabaliņu vai apstrādāt to, kas jau ir, īstais laiks pašam ko izaudzēt, jo tas vienlaikus ļaus arī uzlabot veselību – paņemt zemei piemītošo dziedinošo enerģiju. Vēzi pārvalda Mēness, kas savukārt iespaido zemapziņu, un arī tās līmenī gribēsies pieķerties zemei, ģimenei un pavisam praktiskām lietām.

Savukārt gada otrajā pusē – jūlijā – Jupiters ieies Lauvas zīmē un akcenti no Zemes tiks vairāk pārnesti uz Sauli. Tādēļ šajā laikā cilvēkiem vairāk gribēsies sevi parādīt, paspīdēt, palepoties. Būs vēlme sportot, raksturīga mīlestība uz zinātni, arī kolektīvos valdīs izteikts sāncensības gars – kurš gudrāks, kurš spējīgāks, kurš – labāks līderis. Tāpat daudziem aktuāla var kļūt sava tēla spodrināšana sabiedrībā, dažādas spekulācijas, aprēķina laulības, lielas kaislības sirds lietās un centieni nostiprināt savu autoritāti. Sākas laiks, kad no zemes lietām aktuālāks kļūst viss  “spīdošais” – vara, slava, statusa lietas u.tml.

– Vienlaikus jāņem vērā Melnā Mēness – Lilitas – laiks. Tas ir jau šobrīd un turpināsies līdz 2015. gada sākumam. Savukārt līdz 2014. gada 14. jūlijam Lilita atrodas Vēzī. Jāuzsver, ka Lilita atklāj visu lietu un parādību tumšo, apslēpto, pilnībā neapzināto vai apzināti nepieņemto pusi. Tāpēc arī tās ietekmes laiks saistās ar dažādiem pārbaudījumiem, notikumiem, kurus sabiedrībā varbūt uzskata par nejaušiem, pēkšņiem, kaut katram notikumam, domai un rīcībai ir savs iemesls, kas nāk no pagātnes un iespaido nākotni.

Tālāk lasiet sestdienas, 28. decembra, laikrakstā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. jautājums? teica:

  Kāpēc gan ir jāpublicē dažādu pseidozinātnieku (šarlatānu) viedoklis par lietām, par kurām pat nopietniem zinātniekiem viedoklis bieži dalās. Arī vārda un brīvas domu apmaiņas brīvībai dažkārt ir nepieciešami ierobežojumi.

 2. Lienīte teica:

  Ja jau ierobežot vārdu un brīvās domas, tad arī jums, jautājums?, liegs izteikties, ko? Šī astroloģe taču neaicina gāzt valsts varu vai demokrātiju, neaicina uz rasismu vai citām nelāgām lietām. Es, piemēram, visu rakstu izlasīju un daudzas vērtīgas atziņas piefiksēju. Tādas, kuras ne no gada, ne no zirgiem nav atkarīgas, bet dzīvē noteikti ieviešamas. Skatieties plašāk, domājiet dziļāk un elpojiet vieglāk! Laimīgu Jauno gadu!

 3. Lienītei teica:

  šī nav skatīšanās plašāk, tieši otrādi – diemžēl. Jūs jau pati, mīļā, atzināt, ka jūsu piefiksētās vērtīgās,dzīvē ieviešamās atziņas nav atkarīgas ne no gada, ne no zirgiem. Laikam arī ne no elpošanas:)

 4. Raita jautājumam teica:

  Kāpēc jautājumam tāda agresivitāte, vienīgais pareizais viedoklis? Man astrologa skaidrojumi likās interesanti. Ja uzmanīgi izlasījāt, tā nav zīlēšana, bet gan vairāk situācijas izvērtēšana atbilstoši zvaigžņu stāvoklim.

  • secinājums teica:

   Pateicoties pilnībā sačakarētajai Latvijas izglītības sistēmai, ir izveidojusies vide, kas ļauj savairoties un trekni eksistēt tādiem pseidozinātniekiem kā astrologi, jo cilvēki gluži vienkārši nespēj izprast vienkāršas un vēl nesen pat ikvienam palīgskolas absolventam labi saprotamas lietas. Nu nav kaut kādam tur zvaigžņu stāvoklim (katra no tā atrodas pat pilnīgi cita galaktikā) pat vismazākā ietekme uz cilvēku likteņiem un ikdienas dzīvi! Paredzu, ka turpinot tādā garā jau visā drīzumā arī pie mums bērni skolās apgūs kristīgo aritmētiku, bet vēsturi, bioloģiju un filozofiju mācīsies, lasot vēl pirms mūsu ēras (5. līdz 3. gadsimts) sakompilēto jūdu pasaku grāmatu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool