Vera, Vaira, Vairis
Astroloģe Irita Krūmiņa
Foto: Jānis Vītols

Ko 2015. gadā mums sola zvaigznes?

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2015. gada 3. janvāris 18:55

Pēc Ķīniešu horoskopa, saskaņā ar Austrumu kalendāru 2015. gada 19. februārī 15.14.sāksies jaunais Zili zaļās Koka Kazas gads. Bet tas notiks tikai februārī, turklāt ar katra indivīda zvaigžņu karti saistīsies visai nosacīti. Savukārt mūsu (kādu gadsimtu apstiprinātajā kalendārā) Jaunais gads, rau, jau tepat pie durvīm. Un, kā ierasts šajā laikā, gatavojot gada pēdējo laikrakstu, kopā ar astroloģi Iritu Krūmiņu ielūkojāmies zvaigžņu kartēs. Kopīgi meklējām nākamā gada tendences un uzdevumus – gan visā pasaulē cilvēcei kopumā, gan mūsu novados veicamos. Ko un kā 2015. gadā zvaigznes atbalstīs, kādus pārbaudījumus paredzēs un uzdevumus dos?

– Astroloģiski sācies jauns Saturna cikls, 23. decembrī šī planēta pāriet Strēlnieka zīmē un būs tur 2,5 gadus. Cilvēcei tas  pieprasa tūlītēju kopējo problēmu apzināšanos un arī risinājumu. Atgādinām, ka Saturns ir likumu un kārtības planēta, tas neļauj vaļu instinktiem. Tas pieprasa kārtību un sekošanu noteiktiem mērķiem un uzdevumiem. Saturns ir arī neizbēgamā likteņa planēta, kas ne tikai aicina, bet pat piespiež cilvēku ieklausīties sevī, saprast savus uzdevumus šajā dzīvē un tos godam izpildīt. Lielos vilcienos var teikt, ka Saturns mūs visus, ikvienu noliek pie vietas, vai, pareizāk sakot, mūsu īstajās vietās. Šī nu atkal būs mums katram iespēja apzināties, ka dzīve ir brieduma skola, ka grūtības mūs norūda, ļauj mums ātrāk apzināties savas dzīves uzdevumus un tos arī pildīt. Ja sēdēsim ”svešos krēslos”, nebūsim godīgi savos centienos, nesekosim savam dzīves uzdevumam, ”sods” būs visai ātrs – vispirms jau materiālas dabas neveiksmes, neveiksmes biznesā, finansu sfērā. Taču jāuzsver, ka Saturna vibrācijas caur cilvēka zemapziņu noved arī pie liktenīgām problēmām, slimībām un pat bojāejas.

Savukārt tiem, kas jau ir savās vietās, jāpievēršas, kā tagad populāri teikt, sistēmiskām lietām – jāparaugās, kā savu darbu, lietas, par ko ir atbildīgs, padarīt vēl sakātotākas, optimālākas un racionālākas. Varbūt ir jāmācās, jāapgūst kādas papildu zināšanas, jo īpaši grāmatvedībā un likumdošanas jomā.

Vairāk lasiet laikraksta 30. decembra numurā ŠEIT!Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.09.17 | 10:00

Jauno uzņēmēju skola Slampē 

2019.09.18 | 18:00

Runās par Vecupes projektu Engurē 

2019.09.20 | 16:00

Vakartirgus Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool