Trešdiena, 2019. gada 24. aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Irlavas volejbola 6. un 7. posms

Autors: Sacensību galvenais tiesnesis Andis Švāns
Twitter
FaceBook
print
2014. gada 5. augusts 20:57

Trešdien, 30. jūlijā, norisinājās Irlavas atklātā pludmales volejbola čempionāta 6. posms, kurā piedalījās 11 sieviešu un 16 vīriešu komandas. Kā tika secināts, šajā dienā iekrita vislabvēlīgākie apstākļi šādām sacensībām, lai sasniegtu augstākos rezultātus. Īpašs gandarījums un gandrīz kā balva bija tie brīži, kuros pēc spēles varēja atveldzēties dzestrajos Abavas ūdeņos. Šis posms noslēdzās ar šādiem rezultātiem: vīru komandām 1. vietu ieguva «Kaive», 2. vietu – «AMSA», bet  3. – «Remte»; sievu komandām 1. vietu ieguva «Kristīne Agilera», 2. – «Uzcel man!», bet 3. – «Karameles», kas spraigā cīņā par medaļām izcīnīja uzvaru pār «Pludmales dīvām» (18:16).

Spēļu posmus vērot bija aizraujoši, bet diemžēl 3. augustā ar 7. kārtu čempionāts noslēdzās. Apkopojot rezultātus, redzams, ka tajā piedalījās 9 sieviešu un 10 vīriešu komandas. Atšķirībā no citiem posmiem pēdējais notika svētdienā, lai nebūtu laika ierobežojuma un varētu izspēlēties no sirds. Protams, bija jārēķinās, ka dalībnieku skaits būs mazāks, jo tomēr brīvdienās cilvēkiem ir daudz citu plānu. Bet tie, kuri pretendēja uz augstām vietām kopvērtējumā, bija klāt pilnā sastāvā un karstuma rekordi nespēja ietekmēt cīņu spraigumu. Un arī šoreiz par to liels paldies Abavas veldzējošajai straumei. Sieviešu konkurencē šoreiz komanda «Kristīne Agilera» ieņēma 2. vietu, bet ar to pietika, lai kopvērtējumā stabili būtu pirmās. Lielāka intriga bija par otro vietu kopvērtējumā starp «Karamelēm» un «Uzcel man!». Šoreiz veiksme bija komandas «Uzcel man!» pusē, tā ieguva 1. vietu 7. kārtā un 2. vietu kopvērtējumā. Bet 3. vieta kopvērtējumā – «Karamelēm».

Sieviešu sacensībās šajos posmos kopā startējušas 17 dažādas komandas no dažādām pilsētām – Tukuma, Saldus, Jūrmalas, Tumes, Sēmes un Engures.

Vīriešu sacensībās kopā piedalījušās 32 komandas no Irlavas, Tukuma, Tumes, Tērvetes,  Dobeles, Jaunpils, Talsiem, Engures,  Remtes, Kaives, Sēmes u.c.

Pēc apakšgrupu spēlēm un izslēgšanas cīņām iznāca tā, ka par 3. vietu cīnās «Remte» un «Erceni». Arī kopvērtējumā viņiem bija vienāds punktu skaits, un visu izšķīra viena pēdējā spēle. Identiska situācija «Kaivei» ar «AMSU», kas ar vienādu punktu skaitu pretendēja uz 1. vietu. Par spēļu spraigumu laikam būtu lieki ko bilst, bet sacensībās vienmēr kāds ir veiksmīgāks un labāks. Par 3. vietu «Erceni» ar 21:18 uzvarēja «Remti», bet finālā «AMSA» ar tādu pašu rezultātu bija pārāka par «Kaivi».

Noslēgumā pēc apbalvošanas visi kopīgi pusdienoja, ēdot zupiņu, un izmantoja iespēju apspriest turpmākos plānus, kā pavadīt šo jauko vasaru.

Paldies visiem, kuri piedalījās Irlavas atklātajā čempionātā pludmales volejbolā! Paldies tiesnešiem Edijam Pahmurkinam, Gatim Kalniņam, Gunāram Grauzem un Jurim Alenčikam par izturību, kopā notiesājot ap 450 spēlēm! Sacensības nebūtu iespējamas bez Tukuma novada domes un Irlavas pašvaldības atbalsta. Visu sportistu un organizatoru vārdā paldies. Uz tikšanos nākošajā sezonā!

 

 

 Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.24 | 11:00

Teātra festivāls Kandavā 

2019.04.24 | 16:00

Ēst gatavošana «Naglā» 

2019.04.24 | 16:00

Tikšanās ar kolekcionāriem «Pils tornī» 

2019.04.24 | 17:00

Kino Kandavā 

2019.04.24 | 17:00

Mezglošana Kandavā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool