Irlavas florbolisti sezonu sāk ar uzvaru

16. septembrī Florbola klubs «Irlava/Avant» 1. līgas regulārā čempionāta pirmajā spēlē pret florbola klubu «Talsu NSS/Zerorisk» izcīnīja uzvaru ar rezultātu 9:6.

Pirmajā puslaikā pirmos vārtus guva komanda no Talsiem, bet ilgi nebija jāgaida, līdz mājinieki atspēlējās. Galu galā periods noslēdzās ar mājinieku viena punktu pārsvaru, precīzāk, ar rezultātu 3:2. Otrais periods atkal iesākās ar viesu gūtiem vārtiem, bet diži viņiem atspēlēties neizdevās, un arī šis periods noslēdzās ar tukumnieku pārsvaru, pēdējos vārtus gūstot vairākumā, rezultāts – 6:4. Arī pēdējais periods lielas izmaiņas neatnesa. Abas komandas iesita pāris, trīs vārtus, un mājinieki ne brīdi nepalika zaudētājos, līdz spēle noslēdzas ar «Irlavas/Avant» uzvaru pār Talsu komandu. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts uzbrucējs Kristaps Kazlovskis (#81), kas realizēja trīs vārtus. Jāpiemin, ka šajā spēle spēlēja arī jauni komandas biedri: uzbrucējs Krists Paulovičs (#9), kas 2017. gada sezonu pabeidza ar kopā gūtiem 70 punktiem (43+27) un bija viens no rezultatīvākajiem Latvijas florbola čempionāta 1.līgā, kā arī aizsargs Toms Talo (#7). Viņš savu pēdējo sezonu aizvadīja 2015. gadā florbola kluba «Ulbroka» jauniešu komandas sastāvā.

Otrā regulārā čempionāta spēle irlavnieku komandai notiks 22. septembrī 14.00 Bauskā, Sporta namā «Mēmele», kur viņi sacentīsies ar SC «Mēmele/Code» komandu.