Rozālija, Roze
Juris Šulcs
Foto: Agris Jansons

Deputāts Juris Šulcs: “Priekšlikums radies tehniskas kļūmes dēļ”

Twitter
FaceBook
print
2016. gada 26. februāris 12:47

Pagājušajā nedēļā lielākā šūmēšanās medijos bija saistīta ar Saeimas deputāta, tukumnieka Jura Šulca rosinājumu Saeimā mainīt deputātu kompensāciju sistēmu un maksāt viņiem arī kompensāciju par ceļā uz un no darba izmantotās personīgās automašīnas amortizāciju.

Sazinoties ar J. Šulcu, uzklausījām viņa atvainošanos visiem vēlētājiem, novadniekiem par to, ka viņa priekšlikums ticis šādi saprasts jeb pārprasts: “Pārpratumi radās tāpēc, ka tehniskas kļūmes dēļ mans priekšlikums par izmaiņām deputātu kompensācijās bija nonācis izskatīšanā juridiskajā komisijā, nevis diskusijai frakcijai, kā tam vajadzēja būt… Lietas būtība: patlaban maksimālais kompensāciju apjoms deputātam ir 750 eiro, kuru var saņemt dzīvošanai Rīgā vai nokļūšanai uz darbu un ko aprēķina pēc attāluma no Rīgas. Mans maksimālais kompensācijas apjoms ir 544 eiro. No tā, ikdienā braukdams uz Rīgu ar savu personīgo automašīnu, kopumā tērēju ap 70% – kompensācijā saņemu 300 līdz 400 eiro. Mani ierosinājumi ir saistīti ar manu līdzšinējo pieredzi pašvaldībā, kur šādus naudas tēriņus sīki un smalki nosaka ar noteikumiem. Tātad – viens ierosinājums ir noteikt maksimālos griestus kompensācijai par dzīvokļa izīrēšanu un noteikt konkrētu naudas summu par 1 km transporta izmaksām, kurā būtu iekļauta gan degvielas cena, gan amortizācija. Tas ļautu noteikt precīzu un caurspīdīgu kompensāciju sistēmu. Otrs variants – noteikt konkrētu kompensāciju koeficientu, ar kuru pareizināt deputāta algu un to visu tad aplikt ar nodokli. Tādā veidā valsts nodokļos no kompensācijām iegūtu papildu līdzekļus. Šobrīd kompensācijas ar nodokli netiek apliktas; arī tā nauda, ko deputāti neizlieto un kas ir aptuveni 30% no 370 000 eiro kopējās kompensāciju naudas, valsts budžetā neatgriežas, bet paliek Saeimas rīcībā. Mans mērķis nekādā ziņā nebija parādīt, ka deputāti vēlas papildu labumus. Ja tā ir pārprasts, par to es visiem atvainojos.”Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. .... teica:

  Nabadziņš. Pārprasts. Viss pēc labākajām Vienotības tradīcijām.

 2. O OOOHO!!!! teica:

  Forši Šulcu uztrauc kompensācijas. Izrādās,ka deputātos iet,lai saņemtu kompensācijas…:(((

 3. Valdis teica:

  Bondars jau teica, ka Jurītis bija piedzēries.

 4. Māris teica:

  Sametam Šulca kungam priekš tualetes papīra tomēr bišķin vieglāk puikam būs.

 5. Valdis teica:

  Skatos un brīnos- viņam taču ir mana šlipse. HM! Tieši pirms vēlēšanām biju pazaudējis.

 6. ? teica:

  Kaapeec tieshi NTZ ir tik plash Sulca attaisnojosais raksts? Arii citi Tukuma deputaati (citu partiju) biezi savaara ziepes, bet attasnojosh raksts ir tieshi par Juriiti :). Pazuud aviizes neitrealitaate.

  • Nesmīdini... teica:

   Šī avīze nekad nav bijusi neatkarīga – tā vienmēr ir paudusi tikai Jurītim un viņam pietuvunātajiem glaimojošo. No profesionalitātes tur ir tik pat tālu kā līdz Mēnesim.

  • nu bet! teica:

   Jau likās dīvaini, ka šī avīze tik ilgi nogaida un nemin ne vārda par mūsu slaveno deputātu darbošanos un idejām. Nesparotu, kāpēc tad tagad ar nedēļas aizgulēšanos kaut kas nopublicēts!

 7. aija teica:

  Kompensācija deputātiem par dzīvokļa īri,par ceļa izdevumiem,nabaga deputāti,tik mazas algas,kad nevar atļauties,kā parastie cilvēki atļaujās no saviem ienākumiem,un citiem,ticiet ir tikai minimālā alga,un jādzīvo arī ir,parastajiem cilvēciņiem nav jādzīvo,bet augstākajiem kungiem ir dotas visas privilēģijas un vēl par maz,apetīte rodas ēdot.Kāpēc neizskata algu,pensiju un citu pabalstu paaugstināšanu,lai cilvēks normāli var dzīvot.Parastajiem naudas nav,bet kungi sev vienmēr atradīs.Nabaga Šulca kungs,nu ko lai dara kad nevar atļauties saremontēt savu mašīnu,tas valstij jādara.Smieklīgi un pretīgi.

 8. vecītis teica:

  Kaut kā nav dzirdams kur palikuši Jurīša nopirktie eletroniskās mašiniņas varbūt tām remontu vajag.

 9. Juris teica:

  Muļķīgi iekrita! Tagad štuko kā izlocīties!:)

 10. Agita teica:

  Tas ir vienīgais darbs ,..ko ir paveicis saimā.

 11. Edgars teica:

  Ja es nepazītu Šulca kungu,Varbūt ticētu.Sen bija laiks atlaist to BADMIRU kompāniju.

 12. lišķis teica:

  Nožēlojami un zemiski.Ja zem redaktores slejas:Risinājumu nav,nebūtu parādījušies komentāri,ka vietējā avīze neatspoguļo sava novadnieka nopelnus,tad arī šis raksts nebūtu tapis.Kauns mūsu vietējai presei,kad slava ir aizskrējusi pa visu Latviju un NTZ centās noklusēt.
  Kas par tehnisku kļūmi,ja šo priekšlikumu grasījās skatīt otrajā lasījumā,kur palika sākotnējais?Tātad deputāti nesaprot ko viņi skata pirmajā lasījumā?Juris Š.gribēja izcelties uz Saeimas fona un uzdienēt,tikt pie kāda portfelīša,bet smagi izgāzās.Neturiet par muļķiem nodokļu maksātājus un vēlētājus,tā jūs esat raduši,diemžēl.Mani arī pašvaldība dažkārt pārprot,žēl,ka tikai sev par labu,bet pārpratuma dēļ,man jāmaksā sods.Attaisnojuma nav.

 13. Cukurs-Zuckerman teica:

  Nevienu tak neinteresē ,kas bija domāts patiesībā.
  Galvenais ,ka visiem ir pamests kauls par ko plosīties.
  Tieši tāpēc Šulca kunga taisnošānās ir pēdējā muļķība, neviens tāpat neticēs.

  Sanāca šmuce, būtu vismaz stāvējis klusu ,nevis vēl vairāk tracinājis satrakojušos pūli!

 14. atbildīgā teica:

  Pēdējā muļķība ,ko NTZ varēja izdarīt,safabricēt attaisnojošu rakstu.
  Es patiešām aicinu NTZ boikotēt,gan atradīsies uzņēmīgi cilvēki,kas patiešām veidos neatkarīgu pilsētas laikrakstu.

 15. www teica:

  Šo PR gājienu neieteica sieva, kuru savulaik bija iekārtojis domē par sabiedrisko attiecību speciālistu? 🙂
  Privātjomā kāds būtu atlaists…

 16. Hmm teica:

  Mēdiji nebūtu rakstījuši, nebūtutu arī tehniskas kļūmes un brauktu uz mūsu rēķina

 17. tukumniece teica:

  Nu, jaa sada taisnosanaas smiekliga.Tas tapat, kaa tagad begli negrib uz Latviju, bet tas jau nenoslepj, kadas riebeklibas valdiba dara tautai, reiz par visiem darbiem nakas atbildet.Un publiski izdariitu smuci gruuti atmazgaat.

 18. auss teica:

  Nu ja,glums bija,ir un paliks glums

 19. Laura teica:

  Kampars jau reiz sasmērējās ar savu “tumbočkas” lietu, tagad Šulcs ar kompensāciju ideju. Abi tukumnieki – fui! Kauns!

  • :D teica:

   Tagad Kamparam tumbočka tukša tādēļ izglītības pārvalde pārceļās uz SEB bankas telpām. Tak mesli par Jurīša nokļūšanu pie siles Tukumniekiem ir jāmaksā ar patriotisku prieku bez kurnēšanas…

 20. teleskops teica:

  Bet tas jau tas pats vien ir tikai savādākā tekstā,ja jau tāds ieteikums tad jāprasa visie strādājošiem kuri brauc ar savu automašīnu uz darbu lai maksā par savas mašīnas amortizāciju.

 21. :( teica:

  Ai, ai, ai!
  Skumji…..

 22. nu-nu teica:

  Nu nevājag tikai muldēt!

 23. Dzintars teica:

  Tātad kļūda?!
  Tad kam tērē laiku to izskatot sēdēs…
  Nevaig tak cilvēkus par muļķiem uzskatīt!

 24. ss teica:

  Ideja jau neradās ne no kurienes, gan jau Tukuma domē visi labo mašīnas par nodokļu naudu.

  • Klauns teica:

   Tieši tā, Šulcs jau pats atklāti pasaka: “Mani ierosinājumi ir saistīti ar manu līdzšinējo pieredzi pašvaldībā, kur šādus naudas tēriņus sīki un smalki nosaka ar noteikumiem”, Šulcs tik aizmirsa piebilst, ka pats ar saviem pakalpiņiem šos Tukuma saistošos noteikumus izdomāja un pieņema. Reāls āksts! 😀

  • KĻŪME teica:

   NTZ ar šo rakstu gribēja aizstāvēt savu visvareno dievu, bet rezultātā paši kļuva par apsmiekla objektu, tā pat kā Šulcs. Redziet, priekšlikums radies tehniskas kļūmes dēļ. 😀 😀 😀 Neko stulbāku laikam vairs nevarēja izdomāt. 😀 😀 😀

 25. līga teica:

  Tehnikas kļūdas dēļ,Tava dzīve Saimā ir beigusies!

 26. Tukumniecee teica:

  Cik ilgi NTZ taisīs PR Sulcam! Kauns par vinu! Kada atskiriba, galvenais ko vins grib pateikt ir tas ka valstij vinam japiemaksa. Zel bet man ka nodoklu maksatajam visas premijas un piemaksas apliekas ar nodokli, bet vinuem jau ne!!!! Dusmas!!!!

 27. AIVARS. teica:

  Kā var būt, ka Tukuma domei ir tikai viens autoserviss ,un katru gadu tas apkalpo domes autotransportu.

 28. lsnc teica:

  Nu bet Jurītis tak var arī ar vilcienu, kā daudzi citi, braukt- iztērēs ap 100 eirām mēnesī un mašīna paliks vesela.

 29. Māris teica:

  Tad, kad vāca parakstus par imigrantu izmitināšanas apspriešanu, tad gan neviens raksts TNZ neparādījās, jo redz neies jau reklamēt dažu vietējo izlecēju aktivitātes. Nereāli neatkarīgas ziņas.

 30. Pozitīvi teica:

  Atgādinājums Latvijai par pilsētu Tukumu 🙂 Tukums tak ir pati Superīgākā pilsēta :))

 31. teica:

  Uz bildi apskatoties acis nodod ka šis kungs nav no patiesākajiem.nu kā jau lielākā daļa no viņiem kas salīduši tur lai latviju izzagtu.

 32. patiesi teica:

  Kas viņš ir,to pierādīja patiess piemērs ar Jaunkļaviņu.Viņš Agri nepamatoti izputināja un nolīdzināja līdz ar pamatiem.Un ko dara pats?

 33. Ss teica:

  Kādreiz kad aizskāra kādu no domes bija vesels bars aizstāvju, kur tagad ir palikuši, neviens aizstāvja komentārs. Vairs laikam nevajag 🙂

 34. Vērotāja teica:

  Cilvēka daba nemainās. Maziņš cilvēciņš…

 35. Valdess teica:

  Ne tikai Jurītis uzmanības vērts. Galvenais – avīzes politika. Pa visu Latviju klaigā, ka viņi īstie žurnālisti, ka visi citi ne šādi, ne tādi. Bet paskat! Kad vajadzēja pateikt patiesību par bijušo šefiņu, aste kājstarpē. Aklāja sevi pilnībā.

 36. lsnc teica:

  ha-ha-ha- citāts no Raiņa ģimnāzijas mājas lapas par absolventu J.Š….. vispirms garum garš ūdens par izcilo absolventu un pēdējais teikums vienkārši uzspridzina : ” Tas viss kopumā raksturo Juri Šulcu kā gudru pilsētas attīstības taktiķi, tālredzīgu stratēģi un patiesu Latvijas patriotu.” ))))

 37. juris teica:

  klau .nu dikti jau gudrs tas latviesu tukuma juris

 38. Yo teica:

  Kāpēc viņš nebrauc ar vilcienu uz darbu? Nopērk mēnešbiļeti un nebūs jātriec sava mašīna. Nauda vēl vairāk ietaupīsies. Daudzi taču tā braukā.

 39. @ teica:

  re ka cilveks vel bija Tukuma dome tad visi lida klat Jurim , bet tagad ir Rigasdeputats tad visi apvaino, lai jums mele nokalst no tam aprunasana, katrs cilveks dzivo ka grib , piemeram es nelienu savu degunu, citu dirsa , ja man vajag tad paprasu , ja iedod , tad labi , bet ja nav lidzekli viniem tad gaidu , jo labs nak ar gaidisanu.
  ja es varu piekrist par to braukasanu sabiedriska transportlidzekli es piekritu Yo teiktajam.

 40. Lazic teica:

  Izsaki kreditu 48 stundu laika
  Sveiki,
  Jums vajadziga izteikt kreditu? Mes piedavajam kreditus 720000 EUROS Piemeram 2000 EUROS ar atbildi 48 stundu laika, ja jums nav padarit objekts kriminalvajašanu.
  Ta ir vienkarša, atra un diskreta. Vairak informacijas, ludzu, sazinieties ar viniem.
  E-pasts: jadrankalazic9@inbox.lv

  Daudzi apsveikumi.

 41. Anna Kristīne teica:

  Liecība par to, kā mana dzīve tika pārveidota (betty.mabel227@gmail.com)

  Mans vārds ir Anna Kristīne, es dzīvoju Rīgas pilsētā, un šodien esmu laimīga sieviete? Es teicu sev, ka jebkura aizdevuma aizdevējs, kurš varētu mainīt savu un manas ģimenes dzīvi, norādīšu ikvienu personu, kas meklē aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksājat aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem un, lūdzu, pasakiet viņiem, ka Anna Kristīne viņus nosūtīja. e-pastu: Betty Mabel, izmantojot: (betty.mabel227@gmail.com) Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (929) 267-7281

 42. Inese Inga teica:

  Liecība par to, kā mana dzīve tika pārveidota (betty.mabel227@gmail.com)

  Sveiki draugi!!! Mans vārds ir Inese Inga. Es gribu liecināt par labu aizdevuma aizdevēju, kurš man parādīja gaismu pēc tam, kad to bija scammed ar diviem dažādiem interneta starptautiskiem aizdevējiem, viņi visi sola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad man ir jāmaksā daudz maksu, kas neko nedara un nav pozitīva rezultāta. Es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu, un tas bija kopā 8000 eiro. Kādu dienu, kad pārlūkoju internetā, kas izskatījās izbrīnīta, kad man nāca klajā liecība sieviete, kas arī bija scammed un galu galā saista ar legit aizdevumu sabiedrība sauc Betty Mabel finanšu aizdevumu dienesta un e-pastu (betty.mabel227@gmail.com), kur viņa beidzot ieguva savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevuma uzņēmumu un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scammed 2 dažādi aizdevēji, kas neko nedarīja, bet, protams, man vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un visi, kas viņiem teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un turpināju visu, kas tika prasīts no manis, un manam šokam man tika piešķirts aizņēmuma summa EUR 65 000,00 apmērā ar šo lielisko uzņēmumu (Betty Mabel Financial Loan Service), kuru pārvalda Betty Mabel Dievs, kas baidās no sievietes un šeit es Es šodien priecājos, jo šis uzņēmums ir devis man aizdevumu, tāpēc es devu zvērestu man, ka es turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums? laipni un ātri sazinieties ar šo lielisko uzņēmumu tagad, lai saņemtu savu aizdevumu pa e-pastu: (betty.mabel227@gmail.com) viņa ir laipna sirdī. Good Luck.My Whatsapp tālruņa numurs: +1 (299) 267-7281

 43. Linda Laura teica:

  Es solīju dalīties šajā aizdevuma liecībā Dieva labvēlības dēļ manā dzīvē

  Sveiki,
   
   Es esmu Linda Laura, kas pašlaik dzīvo Rīgas pilsētā. Šobrīd esmu atraitne ar četriem bērniem, un man bija iestrēdzis finanšu stāvoklis 2015. gada maijā, un man vajadzēja refinansēt un maksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām, gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad neesmu veiksmīgs, un lielākā daļa banku samazināja manu kredītu. Bet, tā kā Dievam tas būtu, es iepazīstināja ar Dieva sievieti ar privāta aizdevuma aizdevēju, kurš deva man aizdevumu 850 000 eiro, un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni šobrīd labi strādā, ja jums ir jāsazinās ar jebkuru uzņēmumu lūdzu, sazinieties ar Betty Mabel (betty.mabel227@gmail.com). Piezīme: Šī lapa ir tulkoja mašīntulkošanas programmatūru, klikšķiniet šeit, lai iegūtu angļu valodas versiju. Viņš nezina, ka es to daru, bet tagad esmu tik laimīgs, ka es nolēmu ļaut cilvēkiem vairāk uzzināt par viņu un arī es vēlos, lai Dievs viņu svētī vairāk. Jūs varat sazināties ar viņu pa viņa e-pastu betty.mabel227@gmail.com Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (299) 267-7281

 44. Juris Edgars teica:

  TESTIMONY PAR KĀ I GET MY LOAN no vispārējā aizdevuma sabiedrība (R.M.L.C)

  Sveiki draugi!!! Mans vārds ir Juris Edgars. Es gribu liecināt par labu aizdevuma aizdevēju, kurš man parādīja gaismu pēc tam, kad to bija izkrāpuši 5 dažādi starptautiskie aizdevēji internets, viņi visi sola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad man ir jāmaksā daudz maksu, kas nerada neko un nesniedz pozitīvu rezultātu. Es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu, un tā kopumā bija 17 000,00 eiro. Vienu dienu, kad pārlūkoju internetā, kas izskatījās neapmierināta, kad man nāca klajā liecības sieviete, kas arī bija scammed un galu galā saista ar likumīgu aizdevumu sabiedrība sauc Betty Mabel Loan Service un e-pastu (betty.mabel227@gmail.com), kur viņa beidzot ieguva savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevuma uzņēmumu un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scamd 5 dažādi aizdevēji, kas neko nedarīja, bet, protams, man vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un visi, kas viņiem teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. Es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un turpināju visu, kas tika prasīts no manis, un manam šokam man tika piešķirta aizņēmuma summa 250 000,00 eiro ar šo lielisko uzņēmumu (Betty Mabel Loan Service), kuru pārvalda Betty Mabel kundze, kas baidās par Dievu un šeit es Es šodien priecājos, jo šis uzņēmums ir devis man aizdevumu, tāpēc es devu zvērestu man, ka es turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums? laipni un ātri sazinieties ar šo lielisko uzņēmumu tagad, lai saņemtu savu aizdevumu pa e-pastu: betty.mabel227@gmail.com viņa ir laipna sirdī. es palieku Juris Edgars …… Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (292) 267-7281

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool