Pirmdiena, 2019. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Ar koncertu noslēdzas tradicionālā «Punktiņu» nometne Zantē

Autors: Egija Lāce
Twitter
FaceBook
print
2018. gada 4. augusts 09:24

Nu jau septiņus gadus par tradīciju kļuvušas Tukuma kultūras nama bērnu vokālā ansambļa «Punktiņi» radošās attīstības dienas Zantē, kas vienmēr noslēdzas ar skaistu koncertu. Pa šiem gadiem esam tā pieraduši viens pie otra, ka, manuprāt, vasaras Zantē bez «Punktiņiem» nemaz vairs nav iedomājamas, par ko liecina arī koncerta apmeklētāju pulks, kas ar katru gadu kļūst arvien lielāks. Par to prieks!

Šovasar «Punktiņi» pie mums viesojās no 20. jūlija līdz 27. jūlijam, kad karstums bija pārņēmis pilnīgi visu un pat vienmēr vēsais Zantes kultūras nams bija uzkarsis kā vēl nekad, tomēr tas nekādi nespēja ietekmēt ansambļa un viņu brīnišķīgās komandas darbu, jo pēc intensīvas darba nedēļas visi bija smaidīgi, priecīgi un enerģiski. Vēl jo lielāks prieks ir par to, ka «Punktiņi\» savos labajos darbos dalās ar citiem un nedēļas noslēgumā zantenieki atkal varēja baudīt brīnišķīgu koncertu. Šogad bērnu ansamblis apguva repertuāru koncertam, kas notiks 3. septembrī Tukuma kultūras namā un kurā bērni uzstāsies kopā ar dziedātāju Normundu Rutuli. Kā atzina zantenieki, tad katru gadu «Punktiņi» esot sagatavojuši skaistu pārsteigumu, bet šogad koncerts esot bijis īpaši pārdomāts, ar interesantu repertuāru un ar tik skaistu skanējumu, ka pat nobiris pa kādai aizkustinājuma asarai.

Paldies par jauko kopā būšanu un skaistajiem koncertiem maziem un lieliem «Punktiņiem», viņu superīgajiem skolotājiem Ingunai Silinevičai un Artim Rācenājam, kā arī  fantastiskajiem bērnu vecākiem! Koncerta noslēgumā bērnu vecāki bija sagatavojuši īpašu dāvanu, ar ko papildināt Zantes kultūras nama virtuves resursus un atstāt nezūdošas «Punktiņu» pēdas Zantē.

Paldies par brīnišķīgo pārsteigumu! Esmu patiesi pateicīga, aizkustināta un priecīga! Brīnumi tomēr notiek!

Egija Lāce, Zantes kultūras nama vadītājaKomentēt

Pasākumu kalendārs

2019.05.27 | 10:00

Saeimas komisijas sēde Engurē 

2019.05.27 | 11:00

Saeimas komisijas sēde Tukumā 

2019.05.27 | 15:00

Galda hokejs Zantē 

2019.05.27 | 18:30

Sapulce par ēku siltināšanu Slampē 

2019.05.28 | 11:15

Disko ballīte bērniem Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Maijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool