Rudīte, Everts

Ak, šī, tik daudzveidīgā Valentīndiena!

Rūta Fjodorova
Twitter
FaceBook
print
2009. gada 13. februāris 15:08

Šodien atkal svētki! Kamēr vieni tos svin un bauda, tādējādi šajos ne visai optimistiskajos laikos ienesot kaut nedaudz, bet tomēr prieka dzirksti, tikmēr citi īgņojas, ka tie, lūk, nav mūsējie, latviešu svētki.

Un… ko vispār tie cilvēki te māžojas, dzīres mēra laikā un tamlīdzīgi.
Cik dažādi esam, tikpat dažādi arī svētkus svinam. Un par izdomu jau nu sūdzēties nevajadzētu. Piedāvājumu kauss iet pāri malām! Sākot ar jauku koncertu, pasēdēšanu kafejnīcā divatā, Valentīndienas ballīti, svētku pusdienām, mīļiem dzejolīšiem, dāvaniņām, sirsniņām, svecītēm… un tīri komerciāliem pasākumiem. Piemēram, lielveikalā «Mols» iespējams nokļūt «ašajā randiņā» gadījumā, ja vēl savu mīlestību neesat atraduši. Bet, ja partneris ir, tad iespējams paveikt vēl lielākas lietas, kā, piemēram, operatora «Bite» klientu centrā piedalīties skūpstīšanās rekorda sacensībās un tādējādi nopelnīt gan «Samsung» mobilo tālruni gan par katru skūpsta minūti sola veselu latu! Saki nu vēl, ka skūpsti nemaksā naudu! Arī Liepājā kādā izklaides centrā tiks apbalvoti skūpstu pārņemtākie pāri, bet kādā restorānā būšot pat iespējams noskatīties bārmeņu šovu un izmantot VIP gultas, savukārt Kāzu muzejā Gulbenes rajonā piedāvā skūpstu kambari un mīlestības viru.
Interesanti, ko šodien par šiem svētku priekiem teiktu mācītājs Valentīns, kurš trešā gadsimtā bija palīdzējis daudziem mīlētājiem slepeni salaulāties un 13. februārī, dienu pirms piespriestā nāves soda izpildes, vēl rakstījis romantisku mīlestības vēstuli?
Katrs varam vēl paspēt izvēlēties sev tīkamāko svētku svinēšanas veidu. Turklāt astrologi apgalvo, ka šajā dienā dotie solījumi, it sevišķi pēcpusdienā, kad čika laiks būs beidzies, būšot jāpilda. Un tad, kas zina – Valentīndiena var ievilkties nedēļu, mēnesi, gadu, visu atlikušo dzīvi… Nudien, jauki!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ? teica:

  ‘Tā kā šodien visu dienu līdz pat vakaram ir Valentīndiena, tad katrs varam vēl paspēt izvēlēties sev tīkamāko svētku svinēšanas veidu.’
  Līdz šim domāju , ka Valentīndiena ir 14.02. 🙁 Kāds to avīzes rakstu saturu ‘revidē’?
  Vismaz rakstu autors varētu savu ‘domu graudu’ saturu pārlasīt?
  Vai redaktoru atlaidāt?

 2. Dzintra teica:

  Un kāpēc gan nē!Lai visiem, kam mīlestība sirdī – palīdz Valentīns, kas pirms gadu simtiem jau saprata, kas ir patiesā vērtiba!Jaukus svētkus un daudz labu emociju!

 3. tantuks teica:

  Komentārs "?" :
  Sakaidrs,ka Valentīna diena ir 14. februārī! Tāpat kā pieredzējušam lasītājam būtu jāzina,ka avīzi gatavo un drukā iepriekšējā dienā…
  Un vispār…Kāpēc jāīgņojas?! Kāpēc jāraksta nikni komentāri,kad visapkārt visi cits citam dāvā un arī pretī sagaida Mīlestību?! Ir taču teiciens: "kā mežā sauc, tā atskan"….

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:00

Skriešana Engurē 

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 15:00

Seminārs uzņēmējiem 

2019.08.23 | 16:00

Senioru saiets Tumē 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Matkulē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool