Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

3. jūlijā 12.00 sāksies ģimenes ārstu streiks

Autors: ntz.lv
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 1. jūlijs 08:30

Kaut arī neesam saņēmuši ziņu, ka kādas no mūsu puses ģimenes ārstiem piedalīsies streikā (vēl vakar, līdz avīzes nodošanai salikšanai šāds pieteikums asociācijā neesot saņemts), publicējam Latvijas ģimenes ārstu asociācijas paziņojumu pacientiem:

”Notikušajās sarunās ar Veselības ministriju par streika prasību izpildi vienošanās nav panākta. Veselības ministrija ģimenes ārstu izteiktos argumentus un priekšlikumus nav ņēmusi vērā, tāpēc piesakām streiku […]

Streika laikā tiks pārtraukts ģimenes ārstu darbs, tāpēc netiks sniegti valsts apmaksātie ģimenes ārsta pakalpojumi. Aicinām pacientus pirms streika vērsties ģimenes ārstu prakses vietās, lai pagarinātu receptes un saņemtu citu nepieciešamo ģimenes ārsta veikto veselības aprūpi. Streika uzsākšanas datums un laiks: 2017. gada 3. jūlijs 12.00. Streika laikā ģimenes ārstu prakses vietas, kurās strādā māsa vai ārsta palīgs (vai reģistrators), būs atvērtas, nodrošinot māsas vai ārsta palīga pieejamību, sniedzot konsultācijas savas kompetences ietvaros – bez ģimenes ārsta iesaistes, izglītojot pacientus un viņu piederīgos veselības veicināšanas un veselības aprūpes jomā, veicinot pacientu pašaprūpes spējas un veicot citus savus darba uzdevumus, kā arī sniedzot pirmo un neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Medicīnisko palīdzību [streika laikā] iespējams saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001, vēršoties pie dežūrārstiem, dodoties uz steidzamās medicīniskās palīdzības punktiem, vēršoties  slimnīcu uzņemšanas nodaļās, kā arī dzīvībai kritiskos gadījumos zvanot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam – 113. Nacionālā veselības dienesta informatīvais tālrunis 80001234 (darba dienās: 8.30 – 17.00), pa kuru iedzīvotāji var saņemt telefoniskas konsultācijas par valsts apmaksātiem veselības aprūpes pakalpojumiem un to saņemšanas kārtību, kā arī http://www.vmnvd.gov.lv/ un Veselības ministrijas mājas lapās www.vm.gov.lv.

Ģimenes ārsti sagaida, ka Valdība vienosies par streika prasību izpildi. Tad ģimenes ārsti atsāks valsts apmaksāto ģimenes ārsta darbu.”Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. Oja teica:

  Tie jau nu īstie – cietēji – paskat ar kādiem auto braukā, mazliet aizmirsuši kāda ir ārsta būtība – ārstēt cilvēku nevis to slaukt, dažs labs neko vairāk par recepšu aizpildīšanu nezin

  • oma teica:

   100% taisnIba!!!Kauns!

  • Mazohists teica:

   Ārstos ir kaut kas no sadisma. Ja aizej, tad 100% mēģinās iedzīt kompleksos, ka tik ilgi neesi pārbaudījis potēšanas pasi vai tamlīdzīgi. Kad viņi beidzot sapratīs, ka sniedz Pakalpojumu, par ko tiek maksāts? Un tad brīnās, ka cilvēki iet pie ārsta pēdējā brīdī, kad sakostiem zobiem gatavi izciest pazemojumu, lai tikai neatstieptu kājas.

 2. Oja teica:

  Lai tik streiko – par savu tiešo pienākumu neveikšanu streikotājus atlaist

 3. boļševiks teica:

  Ar nepacietību gaidīsim kad streiku pieteiks Saeimas deputāti un tos apkalpojošo parazītu varza. Tas noteikti notiks ne ātrāk kā pēc šamo vasaras brīvdienām, jo šādam pasākumam ir jāuzkrāj spēki.

 4. pipsis teica:

  A kur tad hipokrata zverests paliek?

 5. pacients teica:

  kad ārsti sāks izsniegt čekus par vizīti.

 6. kuilis teica:

  Biezie auto pie poliklīnikas liecina,cik smagi viņiem! Datoros rakstīt receptes!! …

 7. Zane teica:

  Jā, gribētos saņemt čekus par vizīti, tikai tāpēc, ka tam tā jābūt.
  Aizejot pie ārsta, gribētos dzirdēt viņa viedokli, kur griezties, lai noteiktu diagnozi, nevis lūgt – varbūt nosūtiet mani – tur, bet nezin jau kur!

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool