Svētdiena, 2017. gada 22. janvāris
Austris
LZ: +2, R, 5.2 m/s

Režisors Jānis Streičs tiekas ar lapmežciemniekiem 

5. decembrī Lapmežciema pamatskolas audzēkņi pulcējās Tautas namā, lai tiktos ar tautā cienītu filmu režisoru, aktieri, rakstnieku, publicistu, dzīvesgudru cilvēku Jāni Streiču. Viņš nesen kā nosvinēja 80 gadu jubileju.

Kļūsti par mentoru 

Biedrība «Mentor Latvia» izsludina mentoru pieteikšanos 2017. gada mentorpogrammām Rīgā, Jelgavā, Tukumā, Saldū un Kuldīgā. Pieteikšanās iespējama līdz 2017. gada 7. janvārim.

Sākoties Adventes laikam, VUGD atgādina par drošību! (1)

Adventes laikā daudzu māju, uzņēmumu un dzīvokļu logus rotā adventes vainags un svētku noskaņas radīšanai tiek iedegtas svecītes. VUGD statistika liecina, ka ik gadu ugunsdzēsēji glābēji šajā laikā saņem vairākus izsaukumus uz ugunsgrēkiem, kuri izcēlušies no bez uzraudzības atstātas iedegtas sveces.

Veikalu tīkls Rimi piešķīris stipendijas Rīgas Ekonomikas augstskolas studentēm no Tukuma un Kandavas (12)

Pēc izvērtēšanas komisijas un pretendentu prezentācijām stipendija tika piešķirta Līvai Bileskalnei no Tukuma, Anetei Kristiānai Jansonei no Kandavas un Adelei Ramelitei no Viļņas Lietuvā.

Nīderlandē par godu Latvijas 100-gadei radīta tulpju šķirne ‘Latvija’ 

4. novembrī Bulduru dārzkopības vidusskolā notika seminārs sīpolpuķu audzētājiem, kur Nīderlandes firmas «JUB Holland» pārstāvis Roberts Uitebogārds pastāstīja par tur radīto tulpju šķirni ‘Latvija’.

Aizvadītajās dienās – pārāk daudz autoavāriju (17)

6. novembrī Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 68. km, 1977. gadā dzimusi vieglās pasažieru automašīnas «Mitsubishi Outlander» vadītāja neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un meteoroloģiskajiem apstākļiem, kā rezultātā netika galā ar auto vadību.

Šonakt notiks pāreja uz ziemas laiku 

30. oktobrī 4.00 (naktī no sestdienas uz svētdienu) notiks pāreja uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež par vienu stundu atpakaļ!

Zemnieku saimniecību īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Skaistākā lauku saimniecība 2016”. 

Vēl tikai mēnesi skaisti iekārtotu un sakoptu zemnieku saimniecību īpašnieki aicināti pieteikties konkursam “Skaistākā lauku saimniecība 2016”.

Līgo sveicieni slimnīcā (3)

22. jūnijā Tukuma slimnīcas neiroloģijas un traumatoloģijas nodaļās gaidāmo Līgo svētku sveicienu atnesa sieviešu tiesību biedrības «Tumes mežroze» kolektīvs.

Latvijas ceļu “melnākā punkta” konkurss noslēdzies, konkurenti pārsūdz rezultātu (27)

3. jūnijā Valsts Iepirkumu uzraudzības birojā notikusi virzība ilgi gaidītajā Jelgavas-Tukuma-Rīga-Ventspils ceļa “apļa lietā”. Konkurss ceļa A10 Rīga-Ventspils posma 57,76. – 68,6. km (no Ozolpils līdz Lauktehnikas aplim) rekonstrukcijai un rotācijas apļa izveidošanai tika izsludināts pagājušā gada 26. oktobrī, savukārt triju pretendentu iesniegtos piedāvājumus «Latvijas valsts ceļi» sāka vērtēt 6. janvārī.

Vecāki aicināti bērniem stāstīt par drošību (1)

Apsveicam visus bērnus un jauniešus ar vasaras brīvlaika sākšanos. Mēs novēlam skolēniem labi atpūsties un uzkrāt spēkus. Lai atpūta būtu patiešām izdevusies, vēlamies atgādināt skolēniem un viņu vecākiem par drošību.

Aprit 10 gadi, kopš ieviests piespiedu darbs 

Valsts probācijas dienests (VPD) sadarbībā ar Latvijas Cilvēktiesību centru projekta «European Observatory on Alternatives to Imprisonment» ietvaros 2. un 9. jūnijā organizēs semināru-diskusiju «Valsts probācijas dienesta īstenojamā funkcija kriminālsoda – piespiedu darbs – 10 gadu šķērzgriezumā – izaicinājumi un iespējas».

Tērvetē septīto reizi rīkotas Traktordienas /FOTO/ 

Jau septīto reizi fonds «Latvijas lauku attīstībai» rīko «Traktordienu». Šogad tā notika akciju sabiedrībā «Agrofirma Tērvete» Anšķinu laukā aiz saimniecības govju kompleksa. Pasākumā un tā organizēšanā piedalījās gandrīz 100 komercfirmas, valsts un izglītības iestādes, sabiedriskās organizācijas.

Pienavā atklāts futbola laukums /FOTO/ (1)

14. maijā Pienavā lietus gāza kā no spaiņiem, bet tas nu nekādi neietekmēja pienavnieku svētkus. Todien Pienavā atklāja ilgi loloto un rūpēto futbola laukumu. Šo brīdi visi gaidījuši jau no pagājušā gada, kad arī ideja un līdz ar to darba spars radušies.

Pie Sekļa ezera notiek Zemessardzes lauka šaušanas sacensības 

Sestdien, 14. maijā, visas dienas garumā Sekļa ezera apkaimē notiek Zemessardzes rīkotās sacensības ložu šaušanā. Sacensību vieta ir norobežota, taču drošības nolūkos iedzīvotāji aicināti šo vietu atpūtai neizmantot.

Pasākumu kalendārs

2017.01.22 | 10:00

Šautriņu mešana Tumē 

2017.01.22 | 10:00

Novuss Irlavā 

2017.01.22 | 10:00

Bērnu un «U-16» hokejs Tukumā 

2017.01.22 | 10:00

Telpu futbols Cērē 

2017.01.22 | 11:00

Šahs Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
No 1. janvāra 10.32 līdz 1. februāra 10.11
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators