Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Tukuma NVO Apvienības biedriem ir ar ko lepoties

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 27. jūlijs 13:29

Tukuma NVO Apvienības biedru organizācijas piedalījās Rožu svētku rīkošanā un iepazīstināja apmeklētājus ar savu darbību, dažādiem netradicionāliem gardumiem, interesantiem rokdarbiem, rotaslietām, piedāvāja izbraukt ar tandēma divriteni un pagatavot rozes no dabas materiāliem.

Turpinot iepazīstināt iedzīvotājus un ikvienu interesentu ar savu darbību, biedrības 31.jūlijā, no plkst. 12:00-16:00, Tukuma NVO mājā jeb biedrību namā, Talsu 20, Tukumā rīko Atvērto Durvju Dienu. 

Lielu svētku apmeklētāju interesi piesaistīja biedrības “Zentenes izaugsme” gatavotie netradicionālie ievārījumi un priežu pumpuru sīrupi imunitātes stiprināšanai. Apmeklētāji bija pārsteigti par netradicionālo ievārījumu dažādību un iespēju ko tik unikālu pagatavot vietējā saimniecībā. Tukuma Dāmu Klubs un radošo personību klubs "Ligzda” apmeklētājiem piedāvāja apskatīt rokdarbu stendus, aizraujot sanākušos interesentus ar rožu pagatavošanu no dabas materiāliem. Gados jaunākos svētku apmeklētājus piesaistīja iespēja izbraukt ar Tukuma rajona Neredzīgo biedrības nesen iegādātajiem tandēma divriteņiem, sagādājot prieku par izmēģinājuma braucieniem. Apvienības biedru sarūpētā Atkāzu zupa piesaistīja lielu apmeklētāju uzmanību, un zupas baudītāju pulks neizklīda ne mirkli. Remdējot slāpes, svētku viesiem bija iespēja iegūt vērtīgus padomus ūdens izmantošanā un tā nozīmē, ar kuriem padalījās sieviešu tiesību biedrība “Tumes mežroze” un baudīt Tukuma Literātu apvienības dzejas lasījumu. 

 Katerina Stefanovska un Edgars Zanders no jauniešu kluba “10×10” ar palīgiem piedalījās Tukuma NVO Apvienības aktivitātēs, lai noskaidrotu sanākušo svētku apmeklētāju viedokli par biedrību vadītajām darbnīcām un nodarbībām. Svētku apmeklētāju vidū bija tādi, kas atzina, ka iepriekš nav apmeklējuši biedrību organizētās ikmēneša Atvērto Durvju Dienas Tukuma NVO mājā, bet labprāt to darītu, lai uzzinātu par citām biedrību aktivitātēm. Apmeklētāji izteica atzinību un pateicību par iespēju iepazīties ar biedrību darbību, iesakot organizēt šādus pasākumus ar plašāku vērienu, jo ir tik daudz kā interesanta un neparasta, ko parādīt citiem un dalīties ar savām zināšanām un prasmēm. “Tā ir liela vērtība, ja cilvēks izmanto radošu pieeju, lai izgatavotu praktiskas un noderīgas lietas. Tas nav jāslēpj no citiem. Ar to ir jālepojas, jo ne visi prot ikdienā pagatavot ko netradicionālu”, atzina viens no pasākuma apmeklētājiem.

Ikvienam iedzīvotājam un interesentam katra mēneša pēdējā otrdienā ir iespēja apmeklēt Tukuma NVO Apvienības biedru organizāciju Atvērto Durvju Dienu un iepazīties ar biedrību paveikto un plānoto, uz vietas iesaistīties radošajās un praktiskajās darbībās. 

Šomēnes TNVOA biedru Atvērto Durvju Diena notiks 31. jūlijā, no plkst. 12:00 – 16:00, Tukuma NVO mājā jeb biedrību namā, Talsu 20, Tukumā. Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā, aktivitātes tiks rīkotas Tukuma NVO mājas iekšpagalmā, kur ikvienam būs iespēja izbraukt ar Tukuma rajona Neredzīgo biedrības nesen iegādātajiem tandēma divriteņiem.

 

Tukuma pilsētas pensionāru biedrība Atvērto Durvju Dienā savās telpās biedrību nama 1. stāvā informēs par biedrības darbu un dalību pensionēto personu sociālekonomisko tiesību pārstāvēšanā valsts un reģiona līmenī – par piedalīšanos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdēs, Labklājības ministrijas un Veselības ministrijas apspriedēm, starptautiskajām konferencēm Eiropas gada ietvaros un 10. jūlija vizīti pie valsts prezidenta. Ikviens interesents varēs sīkāk uzzināt arī par pasākumiem II pusgadā garīgās labklājības veicināšanai.

Tukuma NVO Apvienības Atvērto Durvju Dienas tiek rīkotas projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība”, (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros. Projektu līdzfinansē Tukuma novada Dome.

Plašāku informāciju par Atvērtajām Durvju Dienām var iegūt sazinoties ar projekta kapacitātes programmas vadītāju Ievu Upesleju pa e-pastu: pozitivadoma@pozitivadoma.lv  vai pa tālruni: 29255774.


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool