Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Piesakies NVO publiskā tēla veidošanas apmācībās!

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 9. augusts 14:07

Tukuma NVO Apvienības biedru organizācijas tiek aicinātas līdz 20.augustam pieteikt savus pārstāvjus apmācībām “NVO publiskā tēla veidošana".

 Apmācību mērķis ir attīstīt Tukuma NVO Apvienības biedru zināšanas un prasmes NVO publiskā tēla veidošanā, lai turpmāk tās izmantotu praksē. Apmācību ietvaros dalībnieki attīstīs savas zināšanas un prasmes komunikācijā, mediju attiecību un preses relīžu veidošanā, sociālo mediju un dažādu publicitātes rīku izmantošanā.

 

Apmācības tiks organizētas kombinējot teorētiskās un praktiskās apmācības klātienē, ietverot praktisku darbu izpildi un individuālas konsultācijas starp nodarbībām. Apmācības tiek organizētas Eiropas Sociālā fonda finansēta, Sabiedrības Integrācijas fonda administrētā un Tukuma novada Domes līdzfinansētā Tukuma NVOA Apvienības īstenota projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko organizāciju apvienība” (TNVOA) kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” ietvaros.

Apmācību norises laiks: 5.,12.,26.septembris un 14.novembris, Talsu ielā 20, Tukuma NVO Apvienības mājā.

Aicinām apmācībām pieteikties līdz 20. augustam, nosūtot dalībnieka vārdu, uzvārdu, pārstāvētās biedrības nosaukumu, e-pastu, telefona numuru un vēlamo nodarbību norises laiku (9.00-16.00 vai 13.00-20.00) apmācību koordinatorei Ievai Upeslejai uz e-pastu pozitivadoma@pozitivadoma.lv. Apmācībām biedrības aicinātas pieteikt dalībai tos savu biedrību biedrus, kuri šobrīd ir atbildīgi vai plāno tuvākajā laikā uzsākt darbu pie komunikācijas (iekšējās un ārējās) organizēšanas biedrībā. Ja arī Tev ir interese piedalīties šajās apmācībās, sazinies ar savas organizācijas vadītāju un piesaki dalību.

______________________________________________________________________________ 

 Šī publikācija ir sagatavota projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” (Tukuma NVOA) kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība” (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild Biedrība “Tukuma Nevalstisko organizāciju apvienība” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool