Marija, Marika, Marina

Nāc uz tikšanos ar pavasara zaļo asniņu un nogaršot konditorejas gardumus

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 19. aprīlis 14:00

Tukuma, Engures, Kandavas un Jaunpils novada biedrības aicina iedzīvotājus un citus interesentus uz “Tukuma NVO Apvienības” biedru organizāciju Atvērto Durvju Dienu šī gada 24.aprīlī, no plkst. 12:00 – 16:00, Tukuma NVO Apvienības mājā Talsu ielā 20, Tukumā.

Atvērto Durvju Dienā apmeklētāji varēs degustēt  kulinārijas un konditorejas izstrādājumus, zāļu tējas, aplūkot rokdarbus – adījumus un tamborējumus, iegūt praktiskus padomus adīšanai ar adāmmašīnu, piedalīties “Pavasara sveiciena” gatavošanā, tikties ar pavasara zaļo asniņu, izmēģināt velo trenažieri, galvas un pēdu masāžas aparātu asinsrites uzlabošanai un uzzināt par iespējām iesaistīties un līdzdarboties biedrību rīkotajās aktivitātēs un piedalīties daudzās citās biedrību vadītajās nodarbībās.

Atvērto Durvju Dienas norise: 24. aprīlī, no plkst. 12:00 – 16:00, Tukuma NVO mājā jeb biedrību namā, Talsu 20, Tukumā.

Visu 2012. gadu Tukuma NVO Apvienības biedru organizācijas gaidīs iedzīvotājus uz Atvērto Durvju Dienām katra mēneša pēdējā otrdienā, no plkst. 12:00-16:00. Marta mēnesī notikušajā Atvērto Durvju Dienā 16 dažādas biedrības sniedza praktiskus padomus, vadīja radoši praktiskās darbnīcas un atbildēja uz apmeklētājus interesējošiem jautājumiem par biedrību darbību, plānotajiem pasākumiem, brīvprātīgo darbu un sadarbības iespējām. Sekojiet informācijai par Tukuma NVO Apvienības Atvērto Durvju Dienām Tukuma novada medijos un Tukuma novada Domes mājas lapā www.tukums.lv/nvo                                            Tukuma NVO Apvienības Atvērto Durvju Dienas tiek rīkotas projekta “Biedrības “Tukuma Nevalstisko Organizāciju Apvienības” kapacitātes stiprināšana un darbības attīstība”, (Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/11/APIA/SIF/026/77) ietvaros. 92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Projekts tiek īstenots ESF apakšaktivitātes “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana”, ko administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu, ietvaros. Projektu līdzfinansē Tukuma novada Dome.

Plašāku informāciju par Atvērtajām Durvju Dienām var iegūt sazinoties ar projekta kapacitātes programmas vadītāju Ievu Upesleju pa e-pastu: pozitivadoma@pozitivadoma.lv  vai pa tālruni: 29255774.


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool