Verners, Muntis

Šodien viens no mums būs miris (4)

Kādreiz niknums smēlās pāri malām, kad televīzijā vai radio kārtējo reizi sludināja kādu librešu pārākumu pār citām libresēm un spārniņiem. Tad krita uz nerviem dažādu procentu, santīmu, noguldījumu un citu izdevīgumu reklāmas.

Ceļš, kopā ejams (19)

Lai cik vilinoši arī nebūtu turpināt kritizēt visu un visus, ir pienācis laiks katram, kam Latvija nav vienaldzīga, mierīgi ievilkt elpu un sākt lūkoties pēc risinājumiem. Pēc risinājumiem, kas ļauj ikvienam ar pašcieņu saredzēt izeju no patiesi neapskaužamās situācijas. Tai skaitā pensionāram laukos, tai skaitā ministru prezidentam, tai skaitā opozīcijai un valdošajiem. Ikvienam no mums.

Man žēl (2)

Visu laiku gribas teikt "man žēl".

Man ir žēl, ka šādi viss notiek! Man ir žēl, ka mūsu valstī nav vienotības. Man ir žēl, ka man jāpiedalās piketā pret Godmani, kura dēļ es 1991. gadā sēdēju barikādēs. Man ir žēl, ka piedalījos pasākumā, kurš tika pavērsts pret Saeimas deputātu Arti Kamparu, kuru kā politiķi es cienu. Man ir žēl, ka vienīgais cilvēkus uz Rīgu spēja saaicināt Štokenbergs, kurš izvirzījis lozungu «Nost ar Saeimu!». Man ir žēl, ka tagad Latvijā vairs nebūs iespējams sarīkot masu politiskos pasākumus un tādējādi tautai būs aizliegts paust savu viedokli. Absolūts demokrātijas pārkāpums!

Bezpajumta dzīvnieji (3)

Pazūd kaķi

Vai ir jābaidās no kvoruma pašvaldību vēlēšanās? (2)

Pirms un pēc šī gada 2.augusta referenduma par grozījumiem LR Satversmē Latvijas masu saziņas līdzekļos abās valodās parādījās doma par kvoruma nepieciešamību nacionālajās vēlēšanās (par to runāja, piemēram, jurists Jānis Pleps, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Aivars Endziņš un arī krievvalodīgā laikraksta "Čas" komentētājs Viktors Matjušenoks). Ņemot vērā, ka tuvākās vēlēšanas ir pašvaldību vēlēšanas 2009.gada jūnijā, papētīsim, kā šī ideja varētu izskatīties vietējā līmenī.

Vēlēšanās 

Gada nogales daudzās brīvdienas sagaidījām ar prieku. Bērni atpūtīsies no skolas. Skolotāji – no bērniem. Vecāki – no nebeidzamajiem pienākumiem. Vēl tik vien vajadzētu, – cilvēki runāja uz ielas, veikalos, frizētavās, kafejnīcās, darbā un mājās, – kā baltu sniedziņu.

Tik ļoti gribas noticēt! (37)

Esmu viena no tiem, kas ar lietussargu rokās stāvēja pie Saeimas un arī Doma laukumā. Tātad par šīs – pārliecinoši un iedomīgi valdošās koalīcijas – atbalstītāju mani nekādi nenosaukt. Taču jaunā Ministru prezidenta Ivara Godmaņa uzruna tautai Jaunajā gadā tomēr iepriecināja.

Veterānu sporta aktivitātes 2007.g. (20)

Iespējams ka daudzi tukumnieki nezin ka pagājušajā gadā daudzi Tukuma rajona basketbolisti ir Latvijas republikas maksibasketbola čempionāta zelta medaļu ieguvēji.Trūkst ziņu vai kāds no viņiem ir izvirzīts rajona sporta laureāta nosaukuma ieguvēju sarakstā.Varbūt ka laikraksta žurnālistus varētu ieinteresēt zelta medaļnieki U.Horeliks,A.Pļaviņš,V.Smilga un citi republikā pazīstami basketbolisti un izdarīt intervijas ar viņiem un citiem šeit neminētiem.Piemēram […]

Lai gais­mai vieg­lāks pār­nāk­ša­nas ceļš (2)

Šo­nakt da­bā val­dīs ga­da vis­tum­šā­kais laiks, kad die­nai būs at­vē­lēts vi­sī­sā­kā, bet nak­tij – vis­ga­rā­kā esī­ba. Vēl kra­sāk šo si­tu­āci­ju rak­stu­ro ga­da­lai­kam tik neie­ras­tais drēg­nu­ma, mig­las un pe­lē­cī­bas valgs, ku­ru tā vien gri­bas no­traust no tā jau sa­sprin­gtās ik­die­nas ri­tu­ma. Ta­ču da­bā viss sa­kār­tots tā, kā tam jā­no­tiek.

Zināmais vai nezināmais Godmanis? (4)

Šodien Valsts prezidents premjera amatam nominējis Ivaru Godmani. Protams, vēl jau nekur nav zvanīts, ka Saeima šo kandidatūru arī pieņems un par to nobalsos vairākums. Bet – ko par viņu zinām?

Par mūriem (2)

Pagājušās nedēļas nogale Latvijā – Lāčplēša diena; Krievijā – Milicijas diena; pasaulē – Berlīnes mūra krišanas un vienlaikus arī aukstā kara beigu gadadiena. Šonedēļ Latvijā – valsts neatkarības proklamēšanas gadadiena; Krievijā – Brežņeva nāves diena (tikai pirms 25 gadiem tas notika!), jauniesaucamo diena; pasaulē – Starptautiskā neredzīgo diena, Pasaules laipnības diena, Tolerances diena.

Pasākumu kalendārs

2019.09.19 | 11:00

Dzejas dienas Pūrē 

2019.09.19 | 15:00

Izstādes atklāšana Tukumā 

2019.09.19 | 17:00

Mobilitātes diena Jaunsātos 

2019.09.20 | 12:00

Dzejas dienas sarīkojums Lapmežciemā 

2019.09.20 | 13:00

Deju izrāde Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Septembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool