Patrīcija, Patriks, Ludis, Ludvigs, Ivonna

Cilvēki pašvaldību vēlēšanās nepiedalījās, jo neredz tam jēgu

Piektā daļa jeb 18% vēlētāju, kuri nepiedalījās šā gada pašvaldību vēlēšanās, atzīst, ka šādu lēmumu pieņēmuši, jo neredz jēgu dalībai vēlēšanās. Vēl 12% aptaujāto norāda, ka vēlēšanās nepiedalījās, jo neuzticas nevienam un nekam.

Atkārtoti par Engures novada domes priekšsēdētāju ievēl Gundaru Važu

18. jūnijā deputāti pulcējas uz savu pirmo sēdi. Neatliekamu darba pienākumu dēļ uz pirmo sēdi nebija ieradies deputāts Ģirts Krūmiņš. Pirmais darbs, kas deputātiem bija jāveic – jāievēl domes priekšsēdētājs un viņa vietnieks.

Ievēlēta Jaunpils novada domes vadība

17. jūnija, rītā, novada domes sēžu zālē tikās jaunievēlētie deputāti, lai pirmajā sēdē kopīgi izvirzītu un ieceltu domes priekšsēdi, viņa vietnieku, kā arī izveidotu patstāvīgās komitejas. Izmantojot iespēju, tika runāts arī par turpmāko šī sasaukuma darba kārtību un steidzamā kārtā izskatāmiem pašvaldības īpašumu jautājumiem.

Par Tukuma novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi ievēl Juri Šulcu

Šodien, 14. jūnijā, notika Tukuma novada domes sēde, kuru sasauca novada vēlēšanu komisija, lai informētu par vēlēšanu rezultātiem un aicinātu deputātus ievēlēt domes priekšsēdētāju. Pēc šīs sēdes notika arī ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija trīs jautājumi.

Kandavā novada domes vadība ievēlēta

Šodien 10.00 Kandavas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Didzis Zeibots kopā sasauca visus piecpadsmit jaunievēlētos deputātus, lai nobalsotu, kurš turpmākos četrus gadus vadīs novada domi.

Pašvaldību vēlēšanu provizoriskie rezultāti

Pēc Centrālās vēlēšanu komisijas apkopotajiem datiem pašvaldību vēlēšanās 1. jūnijā novadu domēs ievēlēti:

Kandavā vēlētāji visnotaļ aktīvi

Pašvaldību vēlēšanu diena iesākās ar saulīti un tāda solījās būt visa diena. Vēlēšanu iecirkņos un ceļā uz tiem sastaptie ļaudis, uzrunāti teicās – kas jādara, jādara – pilsoņa pienākums jāpilda, būt vienaldzīgiem un malā stāvēt, nav īstā reize, jo kā nekā pašu izvēle jau ietekmēs kā novadā dzīvosim un tālāk attīstīsimies.

Pašvaldību vēlēšanās iedzīvotājiem labvēlīgs noskaņojums

Lai arī pirmā jūnija sestdiena, kas vienlaikus ir arī Bērnu aizsardzības diena, laukos bija kā radīta āra darbiem, kā pārliecinājāmies vēlēšanu dienas rīta pusē vairākos pagastos, pirms ķerties pie ikdienas darbiem daudzi, īpaši vecākā gadagājuma cilvēki vispirms devās uz vēlēšanu iecirkni izpildīt pienākumu.

Līdz pusdienlaikam Slampes vēlēšanu iecirknī aktivitāte zema

Tukuma novada domes vēlēšanās Slampes vēlēšanu iecirknī līdz 12.00 bija nobalsojuši 160 balstiesīgie pagasta iedzīvotāji. Kopā sarakstos šajā iecirknī iekļauti 1556 vēlētāji.

Rīts Milzkalnes vēlēšanu iecirknī

Vēlēšanu rīts Milzkalnē atnācis saulainas, silts un kluss. Pulksten. 7.00 no rīta brīvdienās lielāka iedzīvotāju daļa vēl atpūtās.

Šodien – pašvaldību vēlēšanas; īsa pamācība balsošanā /VIDEO/

Vēlēšanu dienā, 1. jūnijā, vēlēšanu iecirkņi strādās no 7.00 līdz 22.00. Balsot jādodas uz vēlēšanu iecirkni, kura vēlētāju sarakstā esat reģistrēts! Citā iecirknī balsot NAV iespējams!

Policija aicina ziņot par priekšvēlēšanu aģitāciju

Šodien un rīt (31. maijā un 1. jūnijā) saistībā ar pašvaldību vēlēšanām ir spēkā priekšvēlēšanu aģitācijas aizliegums. Par priekšvēlēšanu aģitāciju šajās dienās ir jāinformē Valsts policija, zvanot uz tālruņa numuru 112

Divu dienu laikā novados nobalsojuši 862 cilvēki

Vēlēšanu iecirknī Tukuma novada domē 30. maijā divu stundu laikā nobalsoja 48 vēlētāji. Iespēja vēlētājiem nobalsot ātrāk būs arī rīt, 31. maijā, no 10.00 līdz 16.00. Savukārt vēlēšanu dienā, 1. jūnijā, visi balsošanas iecirkņi būs atvērti no 7.00 līdz 22.00.

Priekšvēlēšanu diskusija Tukumā /pilna teksta versija/

Noslēdzot redakcijas organizēto priekšvēlēšanu diskusiju, 18. maijā, Raiņa ģimnāzijas aktu zālē kopā tika aicināti Tukuma novada deputātu kandidātu saraksti. Ieradās un diskusijās piedalījās pieci vēlēšanām pieteikto sarakstu – Reformu partijas, «Saskaņas centra», «Tukumam pilsētai un novadam», «Vienotības» un «Zaļo un Zemnieku savienības» – kandidāti.

Šodien sākas pašvaldību vēlēšanas

Jau šīs darba nedēļas noslēgumā visā Latvijā tiks vēlētas jaunās vietvaras, kurām par pašvaldības pilsoņu labklājību un apmierinatību būs, visticamāk, jārūpējas turpmākos četrus gadus.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs
Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool